Silný prejav Tibora Gašpara v Stalingrade /Volgograde/
3. mája 2025 16:30,
Prečítané 3 434x,
dedic,
Nezaradené
Dnes je to iba noticka.
Odporúčam Slovákom, aby si vypočuli mimoriadne silný prejav, ktorým sa podpredseda NRSR Tibor Gašpar prihovoril k účastníkom slávnosti na počesť víťazstva vo Veľkej vlasteneckej vojne v slávnom ruskom meste Stalingrad-Volgograd.
Prejav pán Tibor Gašpar predniesol v celkom dobrej ruštine. Ak máte záujem o jeho obsah – opakujem, je intelektovo i emočne veľmi silný, – nájdete si ho na titulke kanála „You Tube“.
Prejav T.Gašpara sa stretol s ováciami publika v zaplnenej veľkej sále. Prerušovali ho búrlivým potleskom azda po každej štvrtej-piatej vete.
Ďakujeme, – pán Gašpar, za skvelú reprezentáciu Slovenska v bratskom Rusku.
17.09.2025
Páni novinári z Denníka N, Sme a aktualít začali používať nový pojem „ficokracia“. Zabudli ho však presne definovať. Tak to urobím za nich. Ficokracia je keď: opozícia zvoláva za mesiac aj 6-7 protivládnych demonštrácií pod lživými heslami bez toho, aby na demonštrantov vláda posielala vodné delá, ťažkoodencov na obrnených transportéroch a na koňoch, [...]
16.09.2025
Maďari nám včera ukázali, ako sa z čistého Nemca, ktorého obaja rodičia boli Nemci /hoci sa narodil v Budíne/ , dá urobiť čistý Maďar. Upravili mu zovňajšok á la Petófi a hneď mal vizáž stopercentného Maďara. Lekárovi, posadnutému iba svojim povolaním dali do úst slová o maďarskom útlaku a nespravodlivej Viedni. Urobili z neho takmer národného buditeľa. O koho ide [...]
14.09.2025
„Zmrazené dôchodky“ kritizujú podľa niektorých našich novinárov už vraj aj voliči Smeru SSD. – Aspoň tak to vyplýva z parafrázovania šéfa poslaneckého klubu Smeru SSD J. Richtera na titulke jedného média. – Tento lživý titulok nie je určený pre rozhľadených voličov, ale pre voličov povrchnejších, ktorým sa nechce novinové články alebo [...]
Čo by tam nacvičoval ? Veď jasne vzdal úctu... ...
No ja som si ho vypočul. Len zabudol tam v... ...
V tejto polohe áno. ...
Spomenul si Tisa - aj keď nepriamo ........... ...
Inak, toto je zaujímavá téma. Nechcem krivdiť... ...
Celá debata | RSS tejto debaty