Reportéri BEZ MORÁLKY vyhlásili Fica za mediálneho predátora

Takže podľa novinárov bez morálky je predátorom srnka, ktorá pri útoku vlčej svorky okolo seba prská a hrabe kopytami. Fico je vraj na médiá predátor. Tak toto musí tvrdiť naozaj iba bezcharakterný alebo šialený človek.

Páni novinári, to sa nehanbíte ? Dennodenne huckáte národ proti Ficovi, klamete o ňom, publikujete výsmešné alebo výhražné karikatúry, konšpirujete proti nemu, fabrikujete 5-6 antificovskýc hoaxov za deň, hecujete proti nemu pouličnú spodinu, ironizujete a spochybňujete teroristický vražedný útok /ktorý na Fica spáchal jeden z vašich čitateľov/, dehumanizujete ho, pľujete na neho jedovaté mediálne sliny…a keď sa on ohradí a tvrdšími slovami /áno, aj nadávkami/ vám to vráti, -nazvete ho predátorom…!

Predátor je ten, kto sa živí mäsom iných živočíchov. Páni novinári, -predátormi ste VY. Vy sa ním živíte, vy sa na ňom priživujete, vy ste si na boji proti Ficovi postavili svoje živobytie, vy ste útokmi na neho zarobili na lusxusné domy a apatrtmány, vy ho obrazne povedané požierate za živa, žeriete jeho mäso, pijete jeho krv…Páni novinári, nie Fico – ale VY NOVINÁRI STE PREDÁTORI.

Niet v EU krajiny, v ktorej by boli všetky médiá protivládne. Niet v EU krajiny, v ktorej by vláda nemala pod kontrolou aspoň jednu celoštátnu televíziu či aspoň jeden rozhlas. Niet v EU krajiny, v ktorej by nebol trestnoprávne riešený aspoň jeden protivládny novinár. Niet v EU takej krajiny – OKREM SLOVENSKA.

Áno, za minulej vlády tu boli súdne konania proti novinárom /Daňo, Bombic, Rostas…/ , áno boli tu ataky na alternatívne médiá, na periodiká typu Zem a vek, áno, niektoré médiá boli vypnuté – no na čele tejto vlády nestál Fico. V tejto vláde hrali prím miláčikovia slovenských médií: predstavitelia SaS, PS, OLaNO , čiže dnešného hnutia slovensko a tzv. demokratov. Ako je možné, že Reportéri bez hraníc /morálky/ boli vtedy ticho , ako je možné, že vtedy Matovičovi, Sulíkovi, Grohlingovi, Šimečkovi, Čaputovej, Odorovi nenadávali do predátorov čiže do mäsožravých beštií ?

Priaznivci R.Fica neustále volajú po vyčistení aspoň STVR, t.j. štátom plateného média. Prečo to Fico odmieta ? Pretože sa k médiám správa ako ich predátor ? Nie, pretože je demokrat. Možno až príliš tolerantný a ohľaduplný, -ale demokrat. A čo za to od médií, ktorých špinavé útoky na seba toleruje, DOSTANE ? Dostane titul „predátora“, mäsožravej beštie. Najväčšieho nepriateľa slobody tlače a slobody prejavu azda v celej našej galaxii.

-Tak toto je teda chrapúnstvo, aké je aj v tak často nečistej profesii akou je novinárčina, až príliš za čiarou. Nuž ale čo, žijeme časy, v ktorých sa chrapúnstvo stalo normou profesionality, hlavným kritériom novinárskej úspešnosti – a čo je najhoršie, aj hlavným predpokladom popularity toho ktorého novinára a toho ktorého média.

Stopka pre hlasovanie POŠTOU zo zahraničia: PREVENCIA ŠIMEČKOVSKÝCH PODVODOV

27.02.2026

Mladý Kaliňák našiel spôsob, ako šachovať opozíciu. Udrel na jednu z bášt progresívnych liberálov, na tzv. zahraničných Slovákov. Zákonom, ktorým sa ruší možnosť, aby v parlamentných voľbách hlasovali poštou, chce docieliť aby napr. Česku žijúci, v Česku dane platiaci a českými médiami protislovensky manipulovaní slováčikovia nedeformovali politickú realitu [...]

Rusko odkazuje Trumpovi, že mu Kubu a Irán tak ľahko neodovzdá

26.02.2026

Rusko včera poslalo USA odkaz ohľadne Iránu. Bol bez slov, iba v podobe zásielky protilietadlových a rakiet a protiraketových systémov. Dnes Rusi poslali Trumpovi štyri odkazy. Po prvé, zahraniční pozorovatelia potvrdili pád Pokrovska a blížiaci sa pád Konstantinovky a Družkovky neďaleko Kramatorska. Po druhé, napriek vypnutému starlinku poslali Rusi nad Kyjev a ďalšie mestá [...]

NECHÁPEM

25.02.2026

Áno, priznávam, že mnohé veci, čo sa dnes dejú nechápem. Priznávam to, hoci tunajší patologickí trolovia a hejteri to teraz budú s nadšením zosmiešňovať. Takže po prvé nechápem, prečo naši skvelí opoziční novinári na jednej strane píšu, že Fico ťahá Slovensko do marazmu vysokej nezamestnanosti /máme 177 tisíc nezamestnaných/ no na druhej strane uvádzajú, že [...]

Lukašenko

Dvaja nezávislí novinári dostali v Bielorusku dlhoročné tresty väzenia

27.02.2026 22:23

Ide o najnovší krok vlády v rámci potláčania disentu a slobody slova.

Pictures of the Week Global Photo Gallery

V Kongu po stiahnutí povstalcov našli masové hroby so 172 telami

27.02.2026 21:53

HRW zároveň podotkla, že násilností sa pred obsadením Uviru a pri svojom ústupe dopustila aj konžská armáda a spriatelené milície.

Warner Bros

Obria dohoda je podpísaná. Paramount kúpil „bratov“ Warnerovcov za 110 miliárd dolárov

27.02.2026 21:05

O prevzatie mediálnej skupiny mala záujem aj firma Netflix, ale odmietla zvýšiť svoju predchádzajúcu ponuku.

Trump

Trump nie je nadšený iránskym vyjednávaním. Ománsky minister rokoval s Vanceom: Mier je blízko

27.02.2026 20:13, aktualizované: 23:28

Nie som spokojný s tým, že nám nie sú ochotní dať to, čo musíme mať, odkázal americký prezident.