Američania podporujú Bidena v 36%, Putina v 16%

Američania sa ukázali byť vlastencami. Z väčšej časti nepodporujú V.Putina ale J.Bidena. Toto prekvapivé zistenie priniesol portál BRICS-info. Podľa neho sa rozdiel medzi oboma rivalmi zmenšuje, ale stále je viac ako dostatočný.

Toto je dobrá správa aj pre našich priaznivcov J.Bidena. Iste ich povzbudí a dodá im chute do ďalšieho zápasu s pro-ruskou propagandou. A veruže jej treba. Lebo u nás v SR by asi Biden tak nehviezdil, ako v USA. Putinovi priaznivci sú našťastie po tom, čo sa vyjadrovanie sympatií k Putinovi stalo trestné, už akosi ticho. Lenže pozor,-tichá voda brehy myje ! A tak treba zachovávať bdelosť. Najmä v médiách. Jednoducho: treba byť v strehu.

Pomohli by pravdivé články, odhaľujúce skutočnú Putinovu tvár. Napríklad články o Putinovom prímorskom paláci v Soči, o jeho frajerke-gymnastke, o tom že Putin zomrel a má dvojníka, alebo o tom, že je chorý na rakovinu…a pod. Takéto články veľmi pomáhajú. Napríklad v Ďubákove pri Kokave nad Rimavicou sa po takýchto správach v tlači zmenšil počet prívržencov Putina o 1,02 %.

A o to ide. Aby Slováci v prípade náhlej zmeny štátoprávneho usporiadania volili radšej J.Bidena ako V.Putina. Veď my tu na Slovensku sme Európania. Máme gotické kostoly. Nie sme predsa kadejakí byzantínci. Nemáme tu žiadne kopulovité chrámy božej múdrosti. Miesto toho máme river park, shopping city, drive in, snow land, wellness a puby,-koľko len hrdlo ráči ! A aj si ich užívame. – Ó, -jeááá.

Ako sa u nás manipuluje

30.04.2025

Chcete vedieť, ako sa u nás manipuluje ? Nech sa páči: Napríklad tak, že sa v súvislosti s novou národnou nemocnicou vo Vajnoroch v radoch opozičných politikov a novinárov miesto podstatných vecí, zdôrazňujú iba možnosti akýchsi apriórnych zlodejín. Aj v prípade vajnorskej nemocnice sa ukazuje, že v prípade aktivít Ficovej vlády opozícia trpí na prezumpciu viny. [...]

Atentát opozície na Národnú nemocnicu

29.04.2025

Hlavnou udalosťou stredy bolo ohlásenie výstavby novej národnej nemocnice vo Vajnoroch. Hlavnou udalosťou slovenských novinárov bol pád kusa omietky v nemocnici v Trnave. Tak sa nám tá naša opozícia dnes zase pekne vyfarbila. Potom, čo minister zdravotníctva oznámil, že sa nová celonárodná nemocnica s 1000 lôžkami postaví do 2030 za 1,2 mil. vo Vajnoroch, vystrekla z úst [...]

Ďalšia mediálna kampaň proti dôchodcom

28.04.2025

Priznám sa, nemám rád mediálne kampane a nevážim si novinárov, čo sa na nich zúčastňujú. Asi ich nemajú radi ani skúsenejší novinári, lebo takéto smrdľavé veci prenechávajú hladným elévom, či mladým novinárskym puškám. Mediálne kampane sa neriadia naliehavosťou tých či oných ekonomických a sociálnych problémov verejnosti ale čisto komerčnými záujmami [...]

Michal  Šimečka / Robert Fico /

Fico sa poďakoval pracujúcim. PS: Prepúšťa aj fabrika, v ktorej premiér odpracoval nočnú zmenu

01.05.2025 13:38

V našej krajine sú ľudia, ktorým práca nevonia a ktorí by veľmi radi prekryli sviatok práce rôznymi inými udalosťami, tvrdí premiér.

čerešňa, sad, Krupina

Nájsť na prvého mája rozkvitnutú čerešňu? V posledných desaťročiach sizyfovská úloha

01.05.2025 12:33

Ešte v roku 1980 čerešne odkvitli v nižších polohách v priemere 12. mája. Teraz? Už 13. apríla.

Donald Trump

Trump prvýkrát od návratu do Bieleho domu schválil predaj zbraní Kyjevu

01.05.2025 11:53, aktualizované: 14:19

Má ísť o priamy komerčný predaj.

Elon Musk

Tesla údajne hľadá náhradu za Muska. Pre Biely dom môže podľa Trumpa pracovať „dokedy bude chcieť“

01.05.2025 11:34, aktualizované: 12:57

The Wall Street Journal sa odvolával na informované zdroje.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 812
Celková čítanosť: 3182625x
Priemerná čítanosť článkov: 3919x

Autor blogu

Kategórie