Mal som rád speváčky Simu M. a Zuzanu S.
24. februára 2023 14:06,
Prečítané 2 836x,
dedic,
Nezaradené
Mal som rád speváčky Simu M. a Zuzanu S. Potom, čo vyviedli v týchto dňoch, už neviem. Dali prednosť čomusi, čo sa dá vysvetliť ale nie ospravedlniť. Škoda-preškoda.
Vysvetlenie ? Naťukajte si predchádzajúci článok tohto blogera. Ktorý, -ktovie prečo, zmizol predčasne z titulky. Á, už viem prečo. Dnes je Deň československo-sovietskeho priateľstva. Pardon, – Deň podpory boja jedných bratov proti druhým. Deň súcitu k mŕtvym deťom na jednej strane a ignorancie mŕtvych malých anjelikov na druhej strane.
Dnešok je cesta v čase. Do hlbokej totality. Kamsi, kde sme si mysleli, že už nikdy nebudeme. Naše médiá nás ale dnes presvedčili, že na Slovensku nič nie je nemožné. Žijeme v krajine obmedzených nemožností.
04.11.2025
Opozícia žiada odvolať ministra zdravotníctva, lebo prokurátor povedal, že kauza záchraniek nebola v poriadku; novinári v STVR si myslia, že právny názor GP je písmo sväté – nevedia, že o tom, čo je a čo nie je nezákonné, nerozhoduje žalobca /prokurátor/ ale iba nezávislý súd. Slniečkárski aktivisti v radoch redaktorov STVR si dnes azda aj 10 minút pripomínali [...]
04.11.2025
Exaktný človek sa riadi exaktnými údajmi a objektívne zistenými faktami, Insitný človek sa riadi vlastným dojmom a náhodnou vlastnou skúsenosťou. Exaktný prokurátor sa pri posudzovaní toho, či kriminalita v štáte rastie alebo klesá, orientuje podľa úradných štatistík. Insitný prokurátor sa pri posudzovaní kriminality, napríklad drobných krádeží napr. v obchodoch [...]
03.11.2025
Tak je to spečatené. Pellegrini nepodpísal zákon o herniach. Vraj berie právomoc obciam rozhodnúť, či v obci herňu chcú a lebo nie. Je to lož. Zákon obciam ponecháva právo na vyjadrenie. Čo obciam berie, to je šanca, aby starostovia sami rokovali s majiteľmi herní a sama vec manažovali tak, aby v obci herne boli odsúhlasené. Pre šikovného starostu či primátora nebol a ani [...]
.. zmazat status, aby vynikla invektiva? ...... ...
Áno, tvoje myšlienkové pochody sú "divné... ...
Admin odstranil jeho blog z titulky a on kvoli... ...
Možno len dostali na výber, buď sa poslušne ... ...
Stačí, keď sa budeš snažiť pochopiť čítaný... ...
Celá debata | RSS tejto debaty