Chcete sa dostať na titulky v médiách ?
2. mája 2022 07:09,
Prečítané 2 575x,
dedic,
Nezaradené
Ak áno, ľahká pomoc. Choďte na demonštráciu do Nitry a tam si na demonštrácii 5 000 priaznivcov R.Fica ako jediný rozbaľte svoj proti-ficovský transparent a začnite provokovať. Hneď sú pri vás všetci novinári a noviny budú o vás písať, ako keby ste predstavovali ďalších 5 000 nesúhlasiacich demonštrantov.
Alebo sa vyberte na demonštráciu pro-slovenských a pro-ruských síl pred prezidentský palác. Začnite tam v mori slovenských zástav mávať ukrajinskou – a už ste vy a aj váš kamarát na televíznej obrazovke v prime time rovnako dlho ako poprední protivládni politici na svojej oficiálnej demonštrácii.
Cesta ku chvíľkovej sláve je jednoduchá. Len predtým, ako to urobíte, musíte to mať dohodnuté s novinármi, ktorí si smerom k vám nastavia kamery a tiež s policajtmi,- aby vás chránili pred pochopiteľne rozčúleným davom.
Alebo choďte do krčmy plnej slavjanofilov s modro-žltou handričkou a keď vás odtiaľ pošlú – no veď viete kam, – napíšte o tom protestný blog. A je z vás hrdina. A prípad pre psychiatra-špecialistu.
Cesty ku sláve sú všelijaké.
02.09.2025
MÉDIÁ ZATAJUJÚ NAJVäČŠÍ DIPLOMATICKÝ ÚSPECH FICA A SR Všimnite si, čo je pre naše médiá- s výnimkou Pravdy- dôležité: tetovanie na ruke P.Gašpara ! A pritom to čo je megahajlajt tohto týždňa – sprostredkovateľská misia R.Fica v zápase o mier na Ukrajine, – o nej sa v médiách takmer nehovorí, takmer nepíše. A ak už predsa len čosi v médiách objaví, [...]
01.09.2025
Parafráza známeho Ficovho bonmotu je na mieste. O skutočnej konsolidácii slovenských financií a slovenského rozpočtu sa nerokuje iba na koaličných naťahovačkách na Úrade vlády, ale predovšetkým v Číne. Na schôdzkach s lídrami krajín, predstavujúcich takmer 60% svetovej populácie a 65% rozlohy našej planéty. Tam sa rozhoduje aj o našich miliardách. A preto je R.Fico tam [...]
30.08.2025
Dnes bol 5-7 výstrelmi z bezprostrednej blízkosti v Ľvove zastrelený Andrej Parubij. Páchateľ na kolobežke preoblečený za kuriéra doručovateľskej služby zatiaľ pred políciou úspešne uniká. Naše médiá tomu venujú mimoriadne skromnú pozornosť. To čo publikujú, je však poriadny zostrih reality. Parubija označujú za bývalého šéfa ukrajinského parlamentu a poslanca [...]
ja už slávny som :-) vidím že nepoznáš moju... ...
Aká brilantna analýza. A Ukrajinu zaradili kam... ...
AUTOROVI Vyhľadal som si predmetnú krčmu na... ...
Odporný windows: za starostU. Teda za richtára... ...
Ty telku máš, ale vedomosti nemáš. Rusko... ...
Celá debata | RSS tejto debaty