Založ si blog

Vzácne návštevy na Slovensku

Členovia našej, ľuďmi tak milovanej „vlády“ v týchto dňoch privítali na Slovensku vzácne návštevy. Každý podľa svojho vkusu, intelektovej úrovne a stupňa pro-západnej servilnosti. Každému však ich hostí zafinancovali Slováci zo svojich daní. Aby si aj pospolitý ľud z toho zahraničného honoru trochu užil.

Blondínka Čaputová hostila blondínku z USA. Manželku starého ospalého J.Bidena. Údajne rokovali aj o účinnej redukčnej diéte a trvanlivej farbe na vlasy.

Edko Heger sa uspokojil s návštevou tentokrát iba cez telemost. So zatajeným dychom si vypočul estrádne číslo komediálneho umelca Zelenského. Z krajiny „from nowhere“ / autorom tejto zemepisnej špecifikácie bol najslávnejší Rusín sveta – Andy Warhol/.

Sulík celý týždeň robil stewarda akémusi nemeckému televíznemu panákovi, akémusi Geissenovi, vzhľadom i intelektom veľmi podobnému nášmu už trochu zabudn utému Braňovi Mojsevovi. Nuž dakto je na Dostejvského a Čajkovského a dakto na pána a pani Geissenovcov. Jedem das seine.

No a vojak honoris causa, neohrozený robotický vojak šťasteny Jaro Naď si aj dnes užíval svoje obľúbené chlapčenské hračky – americké stíhačky. Tri takéto stíhačky preleteli v nízkej letovej hladine dnes o 10.00 ponad Slavín. Chceli sa asi presvedčiť, či tie tisícky protifašistických bojovníkov, čo tam ležia, sú naozaj stále mŕtvi.

Poznáte film o partii kamarátov, ktorí sa predbiehali v tom, kto si pozve na ich spoločnú večeru čo najväčšieho ťuťmáka ? Oni sami boli riadni trkvasi a tak im vždy urobilo dobre keď zistili, že sú na svete ešte väčší trpáci a mamľasi. Film nebol príliš vtipný a tuším aj zle skončil. – Mám také tušenie, že podobný osud stihne aj spomenuté vzácne vládne návštevy a ich Slovákmi tak milovaných vládnych hostiteľov.

Novinári zabudli na miliónové demonštrácie proti vojne vo Vietname v USA v 60-70-tych rokoch ?

24.09.2022

Naše servilné novinárske uchá po vyhlásení čiastočnej mobilizácie záložníkov v RF neustále krútia čosi o všelijakých protestoch a vyhýbaní sa tejto povinnosti zo strany mobilizovaných Rusov. Podľa správ z našich médií to teraz v Rusku vyzerá na riadnu kovbojku. Ako vyzerá masové proti-mobilizačné a protivojnové hnutie, to si však my starší pamätáme z čias [...]

Čudáci s košíkmi zaplavili zase Cestu slobody- hľadajú ľadové dubáky…

24.09.2022

Dnes v noci bolo na Podbanskom mínus 5 stupňov. V prízemnej vrstve lesa všetko skamenelo, zamrzlo. Napriek tomu sa „firemné“ autá s bratislavskými značkami od včera roja na ceste L.Hrádok – Podbanské-Š.Pleso. A dnes ráno hríbari z Dolniakov s obrovskými košmi brázdia lesy, ktoré sa už venujú ruji, zimnému zhonu sojok a veveričiek pri zháňaní [...]

Verejná otázka pánovi Pellegrinimu

21.09.2022

Pán Pellegrini,- prepáčte, že to robím takto verejne, -ale politika je vraj vec verejná,-a tak som si to dovolil takto. Na verejnosti. Pán Pellegrini, včera ste mali absenciu na najväčšom opozičnom podujatí, aké sa v Bratislave v poslednom čase uskutočnilo. Počul som vaše ospravedlnenie v televízií ešte pred opozičným mítingom. Povedali ste, že vašim voličom na prvej [...]

Koronavírus / Covid / Ochranný oblek /

Za nedeľu pribudlo 78 prípadov nákazy koronavírusom a dve obete

26.09.2022 10:12

V nemocniciach je s ochorením COVID-19 hospitalizovaných 443 pacientov.

orbán

Orbánov Fidesz sa chce spýtať Maďarov, čo so sankciami proti Rusku

26.09.2022 06:44

Orbánova strana Fidesz chce medzi obyvateľmi Maďarska vykonať "národnú konzultáciu" ohľadom sankcií.

Joe Biden

Ak Rusi použijú jadrové zbrane, budú čeliť katastrofickým následkom, pohrozili USA

26.09.2022 06:42

Washington Moskve neverejne "podrobnejšie vysvetlil, čo presne to bude znamenať".

Andrej Babiš

Expert: Pre Babiša je to riziko, ale myslím si, že skúsi boj o prezidenta

26.09.2022 06:00

České opozičné strany ANO a SPD sa dajú pokladať za víťazov komunálnych volieb, ktoré sa konali v piatok a v sobotu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 378
Celková čítanosť: 958219x
Priemerná čítanosť článkov: 2535x

Autor blogu

Kategórie