Založ si blog

Uväznili blogera doktora Harabina -Hamran chystá sebazatknutie ?-Ranených z Azovstalu evakuujú do zajateckých nemocníc v Donecku…

ZATKNE NAKA AJ PREZIDENTKU ČAPUTOVÚ ?

Dnes nám teda Lipšic, Mikulec a Hamran uväznili JUDr. Š.Harabina, bývalého predsedu NS a bývalého ministra spravodlivosti. Páni využili situáciu že za dr.Harabinom nie je žiadna strana, že má mizivé mediálne krytie a po neúspechu s Ficom a Kaliňákom sa rozhodli ukojiť si svoje právne podozrivé chúťky na ňom.

PRAVDA BY MALA PODSTÚPIŤ SEBAKRITIKU-VEĎ JEJ PRÁVE UVAZNILI ÚSPEŠNÉHO BLOGERA. Blogy dr. Harabina bola špičkovo čítané, boli jednými z najobľúbenejších. Aj keď je dnes situácia pre uplatnenie spravodlivosti, jemne povedané, ťažká-verím, že ide o chvíľkový zlý nápad matovičovcov-lipšicovcov a že si po uvedomení si aj medzinárodných dôsledkov svojho činu, vstúpia do svedomia a dajú sudcom tichý pokyn, aby dr.Harabina keď už-tak vyšetrovali na slobode.

Harabina zatkli za údajné propagovanie fašizmu. Lenže vyznamenaním Bielej légie vraj Čaputová spáchala ten istý trestný čin -podpory predstaviteľov extrémizmu a fašizmu. ZATVORÍ MATOVIČOVA „NAKA“ AJ PREZIDENTKU ČAPUTOVÚ ??? /Matovič je na ňu už dávnejšie riadne nahnevaný-takže…./.

Policajti boli dnes veľmi aktívni. Dnes pán policajný prezident Hamran tiež oznámil, že sa chystá záťah v rámci orgánov činných v trestnom konaní. Pôjde o tých príslušníkov polície, NAKA, inšpekčnej služby, vyšetrovateľov, prokurátorov a sudcov, ktorí sa spreneverili zákonu a zneužili svoje úradné postavenie na politické alebo úzko skupinové ciele.

Vieme, čím sa zaoberá pán Mikulec, pán Hamran, pán Čurilla, pán Repa, pán Kliment, pani Záleská a ostatní členovia ich skupiny. Môžeme teda v najbližších hodinách očakávať, že dôjde k rozsiahlemu zatýkaniu a čisteniu OČTK od ľudí nehodných svojich právomocí. Ak to ale má byť urobené naozaj nekompromisne, bez pardónu, systémom „padni komu padni“, budeme zrejme svedkami inde vo svete neobvyklého javu. Budeme svedkami toho, ako sa Mikulcovi a Hamranovi ľudia budú sami zatýkať. Ako si sami budú vykrúcať ruky a nasadzovať si putá. Následne sa sami uvrhnú do ciel, zamknú ich zvnútra a kľúče vyhodia pomedzi mreže malých väzenských okienok.

Celá táto absolútne sebakritická, priam flagelantská akcia bude paralelne prebiehať aj medzi politikmi. Do svedomia si sebakriticky vstúpia aj páni Matovič a Grohling. Chystajú sa totiž zúčastniť na pripravovanej protestnej demonštrácii nespokojných zamestnancov školstva proti nim,- proti ministrovi financií Matovičovi a ministrovi školstva Grohlingovi. Už si údajne na túto príležitosť sami namaľovali aj protestné transparenty. Ako poznáme pána Matoviča, nebude si pritom dávať servítku pred ústa. Pán Matovič na plnú hubu povie, čo si o pánovi Matovičovi myslí.

Neďaleko miesta demonštrácie budú zaparkované sanitky. Nielen úrazovkové ale jedna údajne s špz „PK“ a čudným názvom nemocnice . Tuším „Pinelova“ , alebo tak nejako…

PS: Mimo tému: Dnes ráno som v archíve blogov čítal nový článok polo-ilegálneho blogera „cyril“. Je o tom, ako sa Slováci rozdelili na priaznivcov Geissenovcov a priaznivcov Mateja Hrebendu. Je o tom, ako sú za súčasnú vládu zodpovední voliči-dnešní priaznivci Geissenovcov. Oplatí sa kliknúť aj na „cyril blog“. Vskutku.

PS na druhú: Veliteľ bataliónu „Vostok“ OS DNR A.Chodakovskij dnes ráno oznámil, že z „Azovstalu “ v Mariupole vyšla skupina 10 azovovcov s bielymi zástavami. Bojovníci DNR im poskytli stravu, hygienu a zdravotnícku pomoc. Chodakovskij povedal, že si v DNR uvedomujú svoju spoluzodpovednosť za to, čo sa dnes na Ukrajine deje. Nacizujúce tendencie mali zastaviť aj oni-ešte za pro-ruského prezidenta Janukovyča.

Sebakriticky sa k veci postavilo dnes už aj vedenie Ukrajiny. Dalo súhlas, aby sa zranení príslušníci OS Ukrajiny, zahraniční bojovníci a príslušníci nacbatov Azova vzdali a prešli do zajateckých nemocníc v Doneckej ľudovej republike. Tu ich po vyliečení čaká súd. Mal by to byť spravodlivý súd za účasti zahraničných pozorovateľov. Možno očakávať tvrdé tresty ale aj možné politicky motivované amnestie. Evakuácia ranených sa začala okolo 15.00 nášho času. Z podzemia vyšla prvá skupina 51 zranených a už smeruje do nemocnice v Novoazovsku.

Dnes je jednoducho DEŇ SEBAKRITIKY. To robí ten mesačný spln. Ľudia sú z neho roztržití, citliví a príliš sniví. – Pekný rojčivý deň, priatelia.

Etnografka Nádaská-vojenský odborník ?

05.02.2023

Dnes doobeda je v móde písať blogy inšpirované rádiom či televíziou. Dovoľte mi prispieť tiež do partie podobným príspevkom. Neviem už v ktorej televízii som včera uvidel známu slovenskú odborníčku na všetko-pani Katarínu Nádaskú, vyštudovanú etnografku, pardon etnologičku, ako sa vyjadruje k otázke masového vyhýbania sa brannej povinnosti odvedených mužov na [...]

TB Smeru: informovať zakázané; znevažovať prikázané

03.02.2023

Na TB Smeru SSD sa včera i dnes objavovala jedna mediálna bomba za druhou. Odznievalo jedno obvinenie zo zneužívania právomocí OČTK za druhým. Všetko podložené výpoveďami ľudí, listinnými dôkazmi, legálnymi audionahrávkami. Prosto jedno informačné bum za druhým. Človek by čakal, že sa tak závažné odhalenia na adresu vyšetrovateľky Barčákovej, prokurátora Repu a [...]

Mierová koalícia alebo tanková koalícia: kam nás nová vláda a prvovoliči zaradia ?

01.02.2023

V Európe sa utvorili dve koalície: Jedna je tzv. „tanková koalícia“, ktorá chce Ukrajine čo najskôr dodať čo najviac tankov a umožniť jej dobyť Krym, Donbas, Zaporožie a Chersonskú oblasť a prinútiť Rusko ku kapitulácii. Do tejto smelej koalície, ktorá chce poslať na ukrajinský front v 2023 asi 300 tankov Challenger, Leopard, Leclerc a Abrams patrí /okrem USA/ [...]

Olexij Reznikov

Reznikov skončil ako ukrajinský minister obrany, nahradil ho Kyrylo Budanov

05.02.2023 21:33

K výmene na kľúčovom ministerskom poste dochádza v kritickom období, keď sa očakáva rozsiahla ruská ofenzíva.

Pápež František

Pápež obvinil kruhy v katolíckej cirkvi zo zneužívania smrti Benedikta XVI.

05.02.2023 21:25

Pápež František tvrdí, že fámy o jeho nezhodách s Benediktom alebo o tom, že Benedikt bol zatrpknutý niektorými rozhodnutiami, ktoré prijal, sú nepravdivé.

Ruský vojak / Russký vojak / Okupant /

Ruská armáda verbuje do vojny na Ukrajine aj odsúdené ženy

05.02.2023 18:38

Medzi už naverbovanými je aj asi 50 žien zo ženského nápravnovýchovného tábora v Ruskom okupovanom meste Snižne v Doneckej oblasti.

Robert Kaliňák

Kaliňák nevylúčil návrat do politiky. Podľa neho ho tam volajú "nezákonné obvinenia"

05.02.2023 17:24

Exminister vnútra a člen predsedníctva Smeru tvrdí, že volebná kampaň sa bude spájať s kriminalizáciou opozície.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 473
Celková čítanosť: 1256704x
Priemerná čítanosť článkov: 2657x

Autor blogu

Kategórie