Založ si blog

Uväznili blogera doktora Harabina -Hamran chystá sebazatknutie ?-Ranených z Azovstalu evakuujú do zajateckých nemocníc v Donecku…

ZATKNE NAKA AJ PREZIDENTKU ČAPUTOVÚ ?

Dnes nám teda Lipšic, Mikulec a Hamran uväznili JUDr. Š.Harabina, bývalého predsedu NS a bývalého ministra spravodlivosti. Páni využili situáciu že za dr.Harabinom nie je žiadna strana, že má mizivé mediálne krytie a po neúspechu s Ficom a Kaliňákom sa rozhodli ukojiť si svoje právne podozrivé chúťky na ňom.

PRAVDA BY MALA PODSTÚPIŤ SEBAKRITIKU-VEĎ JEJ PRÁVE UVAZNILI ÚSPEŠNÉHO BLOGERA. Blogy dr. Harabina bola špičkovo čítané, boli jednými z najobľúbenejších. Aj keď je dnes situácia pre uplatnenie spravodlivosti, jemne povedané, ťažká-verím, že ide o chvíľkový zlý nápad matovičovcov-lipšicovcov a že si po uvedomení si aj medzinárodných dôsledkov svojho činu, vstúpia do svedomia a dajú sudcom tichý pokyn, aby dr.Harabina keď už-tak vyšetrovali na slobode.

Harabina zatkli za údajné propagovanie fašizmu. Lenže vyznamenaním Bielej légie vraj Čaputová spáchala ten istý trestný čin -podpory predstaviteľov extrémizmu a fašizmu. ZATVORÍ MATOVIČOVA „NAKA“ AJ PREZIDENTKU ČAPUTOVÚ ??? /Matovič je na ňu už dávnejšie riadne nahnevaný-takže…./.

Policajti boli dnes veľmi aktívni. Dnes pán policajný prezident Hamran tiež oznámil, že sa chystá záťah v rámci orgánov činných v trestnom konaní. Pôjde o tých príslušníkov polície, NAKA, inšpekčnej služby, vyšetrovateľov, prokurátorov a sudcov, ktorí sa spreneverili zákonu a zneužili svoje úradné postavenie na politické alebo úzko skupinové ciele.

Vieme, čím sa zaoberá pán Mikulec, pán Hamran, pán Čurilla, pán Repa, pán Kliment, pani Záleská a ostatní členovia ich skupiny. Môžeme teda v najbližších hodinách očakávať, že dôjde k rozsiahlemu zatýkaniu a čisteniu OČTK od ľudí nehodných svojich právomocí. Ak to ale má byť urobené naozaj nekompromisne, bez pardónu, systémom „padni komu padni“, budeme zrejme svedkami inde vo svete neobvyklého javu. Budeme svedkami toho, ako sa Mikulcovi a Hamranovi ľudia budú sami zatýkať. Ako si sami budú vykrúcať ruky a nasadzovať si putá. Následne sa sami uvrhnú do ciel, zamknú ich zvnútra a kľúče vyhodia pomedzi mreže malých väzenských okienok.

Celá táto absolútne sebakritická, priam flagelantská akcia bude paralelne prebiehať aj medzi politikmi. Do svedomia si sebakriticky vstúpia aj páni Matovič a Grohling. Chystajú sa totiž zúčastniť na pripravovanej protestnej demonštrácii nespokojných zamestnancov školstva proti nim,- proti ministrovi financií Matovičovi a ministrovi školstva Grohlingovi. Už si údajne na túto príležitosť sami namaľovali aj protestné transparenty. Ako poznáme pána Matoviča, nebude si pritom dávať servítku pred ústa. Pán Matovič na plnú hubu povie, čo si o pánovi Matovičovi myslí.

Neďaleko miesta demonštrácie budú zaparkované sanitky. Nielen úrazovkové ale jedna údajne s špz „PK“ a čudným názvom nemocnice . Tuším „Pinelova“ , alebo tak nejako…

PS: Mimo tému: Dnes ráno som v archíve blogov čítal nový článok polo-ilegálneho blogera „cyril“. Je o tom, ako sa Slováci rozdelili na priaznivcov Geissenovcov a priaznivcov Mateja Hrebendu. Je o tom, ako sú za súčasnú vládu zodpovední voliči-dnešní priaznivci Geissenovcov. Oplatí sa kliknúť aj na „cyril blog“. Vskutku.

PS na druhú: Veliteľ bataliónu „Vostok“ OS DNR A.Chodakovskij dnes ráno oznámil, že z „Azovstalu “ v Mariupole vyšla skupina 10 azovovcov s bielymi zástavami. Bojovníci DNR im poskytli stravu, hygienu a zdravotnícku pomoc. Chodakovskij povedal, že si v DNR uvedomujú svoju spoluzodpovednosť za to, čo sa dnes na Ukrajine deje. Nacizujúce tendencie mali zastaviť aj oni-ešte za pro-ruského prezidenta Janukovyča.

Sebakriticky sa k veci postavilo dnes už aj vedenie Ukrajiny. Dalo súhlas, aby sa zranení príslušníci OS Ukrajiny, zahraniční bojovníci a príslušníci nacbatov Azova vzdali a prešli do zajateckých nemocníc v Doneckej ľudovej republike. Tu ich po vyliečení čaká súd. Mal by to byť spravodlivý súd za účasti zahraničných pozorovateľov. Možno očakávať tvrdé tresty ale aj možné politicky motivované amnestie. Evakuácia ranených sa začala okolo 15.00 nášho času. Z podzemia vyšla prvá skupina 51 zranených a už smeruje do nemocnice v Novoazovsku.

Dnes je jednoducho DEŇ SEBAKRITIKY. To robí ten mesačný spln. Ľudia sú z neho roztržití, citliví a príliš sniví. – Pekný rojčivý deň, priatelia.

Prečo má Matovič pravdu !

12.08.2022

Matovič, ústami svojho hovorcu Hegera včera vyhlásil, že on z vlády nepôjde. Lebo on, Matovič -pod pseudonymom „OĹaNO“ VYHRAL PARLAMENTNÉ VOĽBY“. A Sulík, ktorý ho chce z vlády vyštvať, sa do parlamentu ledva dostal. Matovič má pravdu. Vyhral voľby. Našiel si medzi slovenským voličstvom dosť závistlivcov a chamtivcov, čo mu skočili na jeho videjká z [...]

Hamran-čo si to dovoľujete ?

11.08.2022

Pri počúvaní TB matovičovského policajného prezidenta Hamrana som nevychádzal z úžasu. Videl som straníckeho, proti-opozične naladeného vraj policajného prezidenta v priamom prenose. In natura. Mal som miestami dojem, že nejde o policajného ale o politického prezidenta. Hamran bez akýchkoľvek škrupulí, bez akéhokoľvek pokusu o objektívnosť a ne-politickosť svojej funkcie [...]

Zabávač Biden

11.08.2022

Ešte k včerajším zabávačom. Podľa mňa je jedným z najlepších zabávačov súčasnosti-dokonca na medzinárodnej úrovni- pán americký prezident Joe Biden. Po čase, keď sa špecialistom z jeho „informatickej ochranky“ darilo držať na uzde jeho nepopierateľný situačný humor sa nedávno opäť zaskvel. V prejave, týkajúcom sa zákonov, chystaných na odsúhlasenie [...]

MHD / Mestská hromadná doprava /

Ľudia s covidom môžu ísť na testovanie aj MHD, musia však dodržať opatrenia

13.08.2022 14:16

Za pozitívnu sa podľa vyhlášky ÚVZ považuje osoba po doručení pozitívneho výsledku RT-PCR, LAMP, antigénového testu či Point of care testu.

Gardské jazero

Tretina pobrežných a jazerných vôd v Taliansku je kontaminovaná

13.08.2022 14:00

Vyplýva to z najnovšieho prieskumu uskutočneného v rámci environmentálneho projektu Goletta Verde.

Diaľnica A6 / Doprava / Kittsee-Jarovce /

Nehoda pri hraniciach so Slovenskom si vyžiadala tri životy, diaľnicu A6 uzavreli

13.08.2022 13:09

Havarovanú dodávku vezúcu vyše 20 ľudí vrátane dieťaťa viedol prevádzač. Vodič nezastavil na nariadenej kontrole, namiesto toho pridal a chcel utiecť smerom do Rakúska.

Víchrica

Vietor strhol na hudobnom festivale pri Valencii časť pódia, hlásia jednu obeť

13.08.2022 12:29

Ďalších 17 osôb sa zranilo. Traja zo zranených utrpeli vážne úrazy a 14 ďalší ľudia mali menšie zranenia.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 338
Celková čítanosť: 789840x
Priemerná čítanosť článkov: 2337x

Autor blogu

Kategórie