Založ si blog

Ukrajina víťazí !

PODĽA STOLLTENBERGA /NATO/ môže UKRAJINA VYHRAŤ NIELEN EUROVÍZIU ALE AJ VOJNU S RUSKOM !

Ukrajina to napokon vyhrala. Za pomoci krajín Európskej únie a NATO, za pomoci médií, vládok i mimovládok, objektívnych i subjektívnych „odborníkov“, oviec a baranov pri televízoroch a ostatnej médiami macerovanej lichvy a čelade nakoniec ukrajinská pseudohudobná hiphopfónia vyhrala súťaž zvanú euro-Vízia. Teda vízia, vidina ďalších eur, ďalšej finančnej a zbrojnej pomoci pre anglosasian friendly nacionalistický režim v Kijeve.

Putin po tejto správe od hnevu dlho nevedel, čo si počať. Až sa napokon rozhodol údajne fosforovými bombami zasypať snajperov a britských žoldnierov ukrytých v norách pod mariupolským Azovstalom. Použil dosť zastaraný nástroj pomsty, aký Anglo-Američania použili už pred 77 rokmi pri vyhladení civilného obyvateľstva a historických pamiatok v renesančno-barokových Drážďanoch. Rusi v tomto smere za USA brutálne zaostávajú. Nie sú asi technologicky schopní vyrobiť a použiť napr. oveľa modernejší napalm, ktorý Američania dávno používali už vo Vietname alebo uránom obohatené letecké bomby, aké Američania pre zmenu použili pri nivočení Belehradu, Nového Sadu, Niša, Podgorice a ďalších srbských a čiernohorských miest.

Putin asi nemá rád hiphopových psíkov. Vedúci kapely Kaluš pán Psiuk mu veľmi nesadol do noty. V poriadku, proti gustu žiaden dišputát. – Ale prečo kvôli odlišnému hudobnému vkusu hneď použiť fosfor ? Nestačili by klasické výbušniny ako v prípade českého zbrojného skladu, alebo v najhoršom prípade novičok – ako u iného hudca- huslistu /“skripala“/ v anglickom Salisbury ? Pán Putin to trochu prehnal.

Nech si len pán Putin radšej šetrí sily, nech si šporuje svoj strategický arzenál na čas, keď sa bude udeľovať cena pre najlepšie televízne diela: -šepká sa, že by to mal dostať ukrajinský seriál „Sluha národa“ v hlavnej úlohe s komikom V.Zelenským. Alebo nech si odkladá energiu na verdikt poroty o udelení Nobelovej ceny mieru – tu sa chystá dlhoočakávané prekvapenie: udelenie Nobelovej ceny tentokrát celosvetovo uznávanému mierumilovnému politikovi V. Zelenskému. – Akoby povedali na Žitnom ostrove: Ukrajina vyhrali a budeme vyhrať !

Všetko je O.K. Alebo že by už U.K. ? Že by už Ukrajinu vyhral United Kingdom -a urobil si na nej svoj novodobý imperiálny raj ? Že by sa z Ukrajiny stala U.K.- Raj-/ina/ ?

Správa o stave prezidentkinej mysle

29.11.2022

Onedlho sa dozvieme, ako to s našou prezidentkou je. V akom stave má myseľ, čo sa odohráva v jej duši, v akom vnútornom svete žije. Sme zvedaví. Na verejnosť zatiaľ prenikol iba chýr, že pani prezidentka bude veľmi veľmi kritická. A to by vlastne malo znamenať, že bude veľmi veľmi sebakritická. Nuž pri klesajúcich percentách jej dôveryhodnosti sa tomu ani niet čo [...]

Strana PS je postavená na pravicovoliberál. lžiach a maskovaní za ľavicu

28.11.2022

Strana Progresívne Slovensko sa od začiatku vymedzovala ako moderná a ľavicová strana. Je to lož. Strana PS nie je moderná a pokroková, ale staromódna liberálna či skôr libertariánska strana. Je to strana, ktorá sa ideologicky orientuje na spráchnivené idey divého kapitalizmu 19.storočia. Jediné, čo je v nej „moderné“ a pokrokové, že miesto prudérnej [...]

Reklama plná černochov

26.11.2022

Na Slovensku žije už dosť veľa černochov. Viem o niektorých, ktorí tu roba v šoubiznise čiernych bačov, hrajú futbal alebo basketbal či nebodaj študujú. No viac ako na športoviskách je černochov v reklamách slovenských televízií. Černosi, žijúci na Slovensku musia byť extrémne solventní, keď sa vyskytujú v reklamách na predovšetkým drahšie, luxusnejšie výrobky. [...]

Robert Fico

Fico je formálne čistý. Pomôže mu to k navráteniu dôvery?

29.11.2022 22:00

Čo zrušenie obvinenia v kauze Súmrak znamená pre dôveru v spravodlivosť? A ako ovplyvní politické dianie v krajine?

káčer

Káčer: Aliancii sa zbrane nemíňajú, Ukrajinu musí ďalej všestranne podporovať

29.11.2022 20:11

Potvrdil, že na schôdzke sa bude rokovať aj o možnom prijatí Ukrajiny do NATO.

Armáda / Vojak / Ruskí vojaci /

Do Kazachstanu ušli pred mobilizáciou nielen státisíce Rusov, ale aj miliardy rubľov

29.11.2022 18:34

Väčšina Rusov, ktorí prišli do Kazachstanu po vyhlásení mobilizácie, krajinu už aj opustila.

irán

Pri protestoch v Iráne zabili vojaci už 448 ľudí vrátane 60 detí

29.11.2022 18:19

Údaj nezahŕňa členov bezpečnostných síl, dodala organizácia Iran Human Rights.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 413
Celková čítanosť: 1075936x
Priemerná čítanosť článkov: 2605x

Autor blogu

Kategórie