Založ si blog

Uväznili blogera doktora Harabina -Hamran chystá sebazatknutie ?-Ranených z Azovstalu evakuujú do zajateckých nemocníc v Donecku…

ZATKNE NAKA AJ PREZIDENTKU ČAPUTOVÚ ?

Dnes nám teda Lipšic, Mikulec a Hamran uväznili JUDr. Š.Harabina, bývalého predsedu NS a bývalého ministra spravodlivosti. Páni využili situáciu že za dr.Harabinom nie je žiadna strana, že má mizivé mediálne krytie a po neúspechu s Ficom a Kaliňákom sa rozhodli ukojiť si svoje právne podozrivé chúťky na ňom.

PRAVDA BY MALA PODSTÚPIŤ SEBAKRITIKU-VEĎ JEJ PRÁVE UVAZNILI ÚSPEŠNÉHO BLOGERA. Blogy dr. Harabina bola špičkovo čítané, boli jednými z najobľúbenejších. Aj keď je dnes situácia pre uplatnenie spravodlivosti, jemne povedané, ťažká-verím, že ide o chvíľkový zlý nápad matovičovcov-lipšicovcov a že si po uvedomení si aj medzinárodných dôsledkov svojho činu, vstúpia do svedomia a dajú sudcom tichý pokyn, aby dr.Harabina keď už-tak vyšetrovali na slobode.

Harabina zatkli za údajné propagovanie fašizmu. Lenže vyznamenaním Bielej légie vraj Čaputová spáchala ten istý trestný čin -podpory predstaviteľov extrémizmu a fašizmu. ZATVORÍ MATOVIČOVA „NAKA“ AJ PREZIDENTKU ČAPUTOVÚ ??? /Matovič je na ňu už dávnejšie riadne nahnevaný-takže…./.

Policajti boli dnes veľmi aktívni. Dnes pán policajný prezident Hamran tiež oznámil, že sa chystá záťah v rámci orgánov činných v trestnom konaní. Pôjde o tých príslušníkov polície, NAKA, inšpekčnej služby, vyšetrovateľov, prokurátorov a sudcov, ktorí sa spreneverili zákonu a zneužili svoje úradné postavenie na politické alebo úzko skupinové ciele.

Vieme, čím sa zaoberá pán Mikulec, pán Hamran, pán Čurilla, pán Repa, pán Kliment, pani Záleská a ostatní členovia ich skupiny. Môžeme teda v najbližších hodinách očakávať, že dôjde k rozsiahlemu zatýkaniu a čisteniu OČTK od ľudí nehodných svojich právomocí. Ak to ale má byť urobené naozaj nekompromisne, bez pardónu, systémom „padni komu padni“, budeme zrejme svedkami inde vo svete neobvyklého javu. Budeme svedkami toho, ako sa Mikulcovi a Hamranovi ľudia budú sami zatýkať. Ako si sami budú vykrúcať ruky a nasadzovať si putá. Následne sa sami uvrhnú do ciel, zamknú ich zvnútra a kľúče vyhodia pomedzi mreže malých väzenských okienok.

Celá táto absolútne sebakritická, priam flagelantská akcia bude paralelne prebiehať aj medzi politikmi. Do svedomia si sebakriticky vstúpia aj páni Matovič a Grohling. Chystajú sa totiž zúčastniť na pripravovanej protestnej demonštrácii nespokojných zamestnancov školstva proti nim,- proti ministrovi financií Matovičovi a ministrovi školstva Grohlingovi. Už si údajne na túto príležitosť sami namaľovali aj protestné transparenty. Ako poznáme pána Matoviča, nebude si pritom dávať servítku pred ústa. Pán Matovič na plnú hubu povie, čo si o pánovi Matovičovi myslí.

Neďaleko miesta demonštrácie budú zaparkované sanitky. Nielen úrazovkové ale jedna údajne s špz „PK“ a čudným názvom nemocnice . Tuším „Pinelova“ , alebo tak nejako…

PS: Mimo tému: Dnes ráno som v archíve blogov čítal nový článok polo-ilegálneho blogera „cyril“. Je o tom, ako sa Slováci rozdelili na priaznivcov Geissenovcov a priaznivcov Mateja Hrebendu. Je o tom, ako sú za súčasnú vládu zodpovední voliči-dnešní priaznivci Geissenovcov. Oplatí sa kliknúť aj na „cyril blog“. Vskutku.

PS na druhú: Veliteľ bataliónu „Vostok“ OS DNR A.Chodakovskij dnes ráno oznámil, že z „Azovstalu “ v Mariupole vyšla skupina 10 azovovcov s bielymi zástavami. Bojovníci DNR im poskytli stravu, hygienu a zdravotnícku pomoc. Chodakovskij povedal, že si v DNR uvedomujú svoju spoluzodpovednosť za to, čo sa dnes na Ukrajine deje. Nacizujúce tendencie mali zastaviť aj oni-ešte za pro-ruského prezidenta Janukovyča.

Sebakriticky sa k veci postavilo dnes už aj vedenie Ukrajiny. Dalo súhlas, aby sa zranení príslušníci OS Ukrajiny, zahraniční bojovníci a príslušníci nacbatov Azova vzdali a prešli do zajateckých nemocníc v Doneckej ľudovej republike. Tu ich po vyliečení čaká súd. Mal by to byť spravodlivý súd za účasti zahraničných pozorovateľov. Možno očakávať tvrdé tresty ale aj možné politicky motivované amnestie. Evakuácia ranených sa začala okolo 15.00 nášho času. Z podzemia vyšla prvá skupina 51 zranených a už smeruje do nemocnice v Novoazovsku.

Dnes je jednoducho DEŇ SEBAKRITIKY. To robí ten mesačný spln. Ľudia sú z neho roztržití, citliví a príliš sniví. – Pekný rojčivý deň, priatelia.

Mediálni vlčiaci útočia na Mečiara a Klausa: zakladateľov slovenskej a českej štátnosti

02.07.2022

Možno je to len iba falošný prejav solidarity novinárov so svojimi neschopnými a neslušnými kolegami. Možno je to iba pokus zmyť z predstaviteľov tohto čoraz rozporuplnejšieho povolania biľag zlyhania. Možno ide o snahu zakryť nedostatočnú vzdelanostnú, informačnú a áno aj morálnu pripravenosť novinárov viesť dialóg s dvoma veľkými slovenskými a českými štátnikmi, [...]

Otázky do diskusie s diskutérmi

01.07.2022

Technický blog pre pána F., diskutéra v diskusiách na tomto portále. Včera som tu uverejnil článok na istú tému. Mnoho diskutérov s ním súhlasilo, mnoho nesúhlasilo. Taký je život. Vážim si jedných i druhých, že si dali robotu, prešli nie celkom jednoduchou registráciou diskutérov a položili na papier svoje názory. Stál som im za robotu a to je pre mňa pocta. Medzi [...]

Ukrajinské marginálie

30.06.2022

Spojené ruské sily armády RF a armád DNR a LNR kontrolujú už podľa Ukrinfo viac ako 50% územia poslednej bašty Kijeva v Luganskej NR – mesta Lisičansk. GŠ OS UA dal pokyn na odsun ukrajinských jednotiek v malých skupinách, ktoré si možno ruskí pozorovatelia nevšimnú alebo nebudú smrtiacemu ruskému delostrelectvu stáť za námahu a zbytočné výdavky. Napriek tejto [...]

polícia, policajt, pes, psovod

Polícia pátra po dvojročnom chlapcovi z Lemešian, stratil sa pri Toryse

02.07.2022 15:28

Do pátracej akcie sú okrem policajtov zapojení psovodi so psami a hasičskí potápači.

Eduard Heger

Heger partnerom predstavil reformu koaličnej rady, chce viac pokoja

02.07.2022 13:52

Naďalej bude podľa neho platiť, že jej súčasťou budú koaliční lídri, pretože na nich "je to postavené".

Konasenkov Foto

Rusi „zničili“ celú ukrajinskú armádu. Ústami hovorcu

02.07.2022 10:52

Hovorca ministerstva obrany Igor Konašenkov denne hovorí o úspechoch ruskej armády. Ruskí novinári si jeho hlásenia preštudovali a našli hrubé i zábavné nezrovnalosti.

blesk, búrka

Poľsko zasiahli búrky, hlásia sedem zranených

02.07.2022 10:32

Hasiči prijali 3700 tiesňových volaní, väčšinou zo severu Poľska.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 298
Celková čítanosť: 652990x
Priemerná čítanosť článkov: 2191x

Autor blogu

Kategórie