Založ si blog

Pellegrini-americký plán „B“. Matovič má správny „tušák“.

Matovič má pravdu, keď hovorí, že takmer všetky „naše“ médiá, osobitne však televízie a rádiá, PRACUJÚ NA PELLEGRINIM. V potu tváre robia z tohto psychicky nevyrovnaného priemerného politika idol pre sklamaných voličov dnešnej vládnej koalície. Robia z neho pseudoľavicovú alternatívu „pre Slovensko“. V skutočnosti alternatívu pre USA a Brusel.

Matovič má pravdu, keď navrhuje, aby sa do rozhlasových a televíznych diskusií, osobitne na verejnoprávnej RTVS, pozývali iba predstavitelia parlamentných strán, ktoré majú v NRSR svoj vlastný poslanecký klub. Prečo ? Pretože to sú slovenskými voličmi atestovaní politici, ktorí sa držia programu a politickej strany, s ktorou do volieb išli a vďaka ktorej získali zákonným a demokratickým spôsobom svoj súčasný poslanecký a politický mandát. Poslanci parlamentu za neparlamentné politické strany /už toto spojenie je absurdné/ nemajú mať nárok na viac , než je symbolických pár minút na predstavenie sa pred novými voľbami. Neparlamentné strany -napriek tomu s poslancami parlamentu,- ´vznikli za pofidérnych okolností, dotlačili ich tam skryté, často zahraničné sily. Sú produktom politického prítmia. Sú to voľbami neprelustrované figúry. Nedajte sa nimi nachytať-lebo „amenmáriatma“…

Matovič má pravdu, keď protestuje proti pro-liberálnej mediálnej manipulácii verejnej mienky a nedemokratickému forsírovaniu ľudí, ktorí boli kadejakými nátlakovými zahraničnými skrytými skupinami vybratí, aby boli slovenskej verejnosti nanútení ako volebné riešenie ich každodenných životných problémov a potrieb.

Petríček-cukríček v každodennej politickej práci ukázal, že nie je ani sociálny demokrat, ani poctivý ľavičiar, ani slovenský vlastenec, ani strážca tradičných slovenských ľavicových, a už vôbec nie národných a kresťanských hodnôt. /Stačí si pripomenúť jeho postoj k zmluve s USA, k pobytu vojsk NATO v SR, ku konfliktu na Ukrajine…/. Nie je to ani bojovník, ani muž, ani vzdelaný rozhľadený pro-slovenský vizionár. Je to cukríček, slniečko. Je zdatný intrigán, chytrácky konjunkturalista, verbálne zručný poslušný pandrlák, ochotný presadzovať na Slovensku záujmy USA, UK, EU a NATO. Ochotný pretláčať z vládnej pozície kadejaké ekologické zelené bludy, genderizmy, LGBTI-ideológie, zbrojné programy plniace vrecká amerických pánov, sankčné a obchodné praktiky nahrádzajúce lacné a kvalitné surovinové a energetické importy z Východu predraženými a menej kvalitnými vstupmi zo Západu.

Matovič správne tuší, že americká ambasáda, mimovládky a najmä médiá, v ktorých majú rozhodujúci vplyv sorosoidné americké, natovské a bruselské mocenské kruhy už začali s konkrétnou predvolebnou kampaňou. Z nej má vzísť americký plán „B“ pre Slovensko 2024-2028. Teda koalícia HLAS + SaS+ PS. Na tejto platforme má získať mandát na ďalšie prezidentské funkčné obdobie aj Z.Čaputová.

– Slováci, zahraničné kruhy, zahraničné peniaze a de facto zahraničné „slovenské“ médiá už o vás rozhodli ! Rozhodli sa, že si máte zvykať na tvár a na frázy a floskule socdemácky liberálneho pro-atlantického „cukríčka“. Ak si nedáte pozor a podľahnete kúzlu médií, budete mať Petríčka o jedenapol roka zaškrtnutého svojou vlastnou rukou na svojom vlastnom volebnom lístku. A keď potom precitnete z ošiaľu mediálnej mozgovej masáže, – bude už neskoro.

Tento článok nie je o tom, aby ste volili Matoviča – božechráň. Tento článok je o tom, ako vám ktosi v pozadí vnucuje myšlienku, aby ste po sklamaní sa z Matoviča volili Pellegriniho. A aby ste sa nedali pomýliť. Lebo jeden je za 18 a druhý bez dvoch za dvadsať. Čert ako diabol. Obaja slúžia tomu istému americko-bruselskému peklu.

Matovič vie, ako to chodí. Sám sa tak zmocnil vlády v r.2020. Pomätený Matovič v tomto /ojedinelom/ prípade vie, o čom hovorí. -Takže milí Slováci,- tentokrát verte Matovičovi. A dajte si na cukríčka z televíznej obrazovky pozor. Povedal by som „sakramentský“ pozor !

PS: Už dávno /takmer dva týždne/ som nečítal blog od MALINOVEJ. Chýba mi. Našťastie nový článok blogera cyrila sa dá nájsť aspoň v archíve. Kliknite na „blog.cyril“ ak sa chcete dozvedieť ako a prečo dnes Rusi oslavujú Cyrila a Metoda.

Mediálni vlčiaci útočia na Mečiara a Klausa: zakladateľov slovenskej a českej štátnosti

02.07.2022

Možno je to len iba falošný prejav solidarity novinárov so svojimi neschopnými a neslušnými kolegami. Možno je to iba pokus zmyť z predstaviteľov tohto čoraz rozporuplnejšieho povolania biľag zlyhania. Možno ide o snahu zakryť nedostatočnú vzdelanostnú, informačnú a áno aj morálnu pripravenosť novinárov viesť dialóg s dvoma veľkými slovenskými a českými štátnikmi, [...]

Otázky do diskusie s diskutérmi

01.07.2022

Technický blog pre pána F., diskutéra v diskusiách na tomto portále. Včera som tu uverejnil článok na istú tému. Mnoho diskutérov s ním súhlasilo, mnoho nesúhlasilo. Taký je život. Vážim si jedných i druhých, že si dali robotu, prešli nie celkom jednoduchou registráciou diskutérov a položili na papier svoje názory. Stál som im za robotu a to je pre mňa pocta. Medzi [...]

Ukrajinské marginálie

30.06.2022

Spojené ruské sily armády RF a armád DNR a LNR kontrolujú už podľa Ukrinfo viac ako 50% územia poslednej bašty Kijeva v Luganskej NR – mesta Lisičansk. GŠ OS UA dal pokyn na odsun ukrajinských jednotiek v malých skupinách, ktoré si možno ruskí pozorovatelia nevšimnú alebo nebudú smrtiacemu ruskému delostrelectvu stáť za námahu a zbytočné výdavky. Napriek tejto [...]

Eduard Heger

Heger partnerom predstavil reformu koaličnej rady, chce viac pokoja

02.07.2022 13:52

Naďalej bude podľa neho platiť, že jej súčasťou budú koaliční lídri, pretože na nich "je to postavené".

Konasenkov Foto

Rusi „zničili“ celú ukrajinskú armádu. Ústami hovorcu

02.07.2022 10:52

Hovorca ministerstva obrany Igor Konašenkov denne hovorí o úspechoch ruskej armády. Ruskí novinári si jeho hlásenia preštudovali a našli hrubé i zábavné nezrovnalosti.

blesk, búrka

Poľsko zasiahli búrky, hlásia sedem zranených

02.07.2022 10:32

Hasiči prijali 3700 tiesňových volaní, väčšinou zo severu Poľska.

Penta, Haščák, NAKA,

Kajúcnici a nezákonnosti na slovenský spôsob. Makó na slobode, iní po jeho výpovediach zavretí

02.07.2022 10:05

„Postoj, že účel svätí prostriedky, je neakceptovateľný,“ zdôraznil na odbornej konferencii dekan Právnickej fakulty Univerzity Komenského Eduard Burda.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 298
Celková čítanosť: 652708x
Priemerná čítanosť článkov: 2190x

Autor blogu

Kategórie