Založ si blog

Zabudol som na ten najlepší hoax !

V archíve nájdete moju hitparádu hoaxov z posledného obdobia. Dopustil som sa však veľkej nespravodlivosti. Zabudol som na ten najlepší hoax, na ten najčerstvejší ! A pritom jeho autorom nie je nikto menší, ako sám Soros Gyorgy. Podľa neho, voľne povedané, kvôli dianiu na Ukrajine speje súčasná civilizácia ku svojmu koncu.

-To je hoax, že ?- Ibaže by nie ?! Ibaže by tento starý chytrý maďarský Žid vedel zase o čosi viac, ako my obyčajní smrteľníci ? Ibaže by mal svojich ľudí aj na strategickej komande v Pentagone….?

Soros už neraz konal ako ten správny „insider“. A podľa toho šikovne nakupoval a predával. Pán Soros, poraďte,- čo teraz tesne pred koncom našej súčasnej ľudskej civilizácie nakúpiť, čo predať, čoho sa zbaviť a čím si naplniť špajzu ? Konzervy, zlaté tehličky, balenú vodu ? Pampersky ? 5 kg jódových tabletiek ? A aký bunker odporúčate ? – A aké rúško ?

Viem, že nám poradíte. Veď vy máte také dobré srdce. Veď vy ste taký filantrop ! Pán Soros, ak by aj tento článok strčili do archívu,- nájdite si ho tam a dajte nám znamenie „čo a ako“…

V predchádzajúcej hitparáde hoaxov som spomenul, že vo Francúzsku sú už ukrajinskí aktivisti také neodbytní, že lepia svoje modrožlté lepičky aj na hroby na cintorínoch. Najčastejšie s textom, že ak by dotyčný nebožtík žil, podporoval by Zelenského. Takto napr. Ukrajinci zneuctili hrob slávnej tanečnice Isadory Duncanovej:

/Foto z tv urobil autor textu/.

PS: Dnes je na blogoch dosť otupno. Až na skvelý cestovateľský článok o Mauretánii od p.Fabiana. A na nový článok blogera „cyrila“ o ČESKOM NACIZME. Blog je ako sa sluší a patrí, poprataný do archívu. Vykliknete si ho cez „cyril blog“. Ale inak ticho, tichúčko, -ako pred búrkou.

Mediálni vlčiaci útočia na Mečiara a Klausa: zakladateľov slovenskej a českej štátnosti

02.07.2022

Možno je to len iba falošný prejav solidarity novinárov so svojimi neschopnými a neslušnými kolegami. Možno je to iba pokus zmyť z predstaviteľov tohto čoraz rozporuplnejšieho povolania biľag zlyhania. Možno ide o snahu zakryť nedostatočnú vzdelanostnú, informačnú a áno aj morálnu pripravenosť novinárov viesť dialóg s dvoma veľkými slovenskými a českými štátnikmi, [...]

Otázky do diskusie s diskutérmi

01.07.2022

Technický blog pre pána F., diskutéra v diskusiách na tomto portále. Včera som tu uverejnil článok na istú tému. Mnoho diskutérov s ním súhlasilo, mnoho nesúhlasilo. Taký je život. Vážim si jedných i druhých, že si dali robotu, prešli nie celkom jednoduchou registráciou diskutérov a položili na papier svoje názory. Stál som im za robotu a to je pre mňa pocta. Medzi [...]

Ukrajinské marginálie

30.06.2022

Spojené ruské sily armády RF a armád DNR a LNR kontrolujú už podľa Ukrinfo viac ako 50% územia poslednej bašty Kijeva v Luganskej NR – mesta Lisičansk. GŠ OS UA dal pokyn na odsun ukrajinských jednotiek v malých skupinách, ktoré si možno ruskí pozorovatelia nevšimnú alebo nebudú smrtiacemu ruskému delostrelectvu stáť za námahu a zbytočné výdavky. Napriek tejto [...]

polícia, policajt, pes, psovod

Polícia pátra po dvojročnom chlapcovi z Lemešian, stratil sa pri Toryse

02.07.2022 15:28

Do pátracej akcie sú okrem policajtov zapojení psovodi so psami a hasičskí potápači.

Eduard Heger

Heger partnerom predstavil reformu koaličnej rady, chce viac pokoja

02.07.2022 13:52

Naďalej bude podľa neho platiť, že jej súčasťou budú koaliční lídri, pretože na nich "je to postavené".

Konasenkov Foto

Rusi „zničili“ celú ukrajinskú armádu. Ústami hovorcu

02.07.2022 10:52

Hovorca ministerstva obrany Igor Konašenkov denne hovorí o úspechoch ruskej armády. Ruskí novinári si jeho hlásenia preštudovali a našli hrubé i zábavné nezrovnalosti.

blesk, búrka

Poľsko zasiahli búrky, hlásia sedem zranených

02.07.2022 10:32

Hasiči prijali 3700 tiesňových volaní, väčšinou zo severu Poľska.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 298
Celková čítanosť: 652745x
Priemerná čítanosť článkov: 2190x

Autor blogu

Kategórie