Založ si blog

Biden nikdy nesklame

Už som sa zľakol, že sa nám Joe Biden kamsi vyparil alebo že sa nám dokonca, nedajbože znormalizoval. Azda aj týždeň nebolo počuť o žiadnom jeho kaprici, prerieknutí či strate orientácie. No nič také sa nestalo. To mal len Biden na chvíľu prestávku vo svojich verejných prejavoch.

Už je však všetko v starých koľajách. Joe Biden sa vrátil a znovu rozveseľuje davy. Tuším, že včera spomenul vo svojom prejave na Univerzite vojenského námorníctva v Annapolise, že aj on bol prijatý na túto prestížnu vojenskú školu, no potom sa rozhodol pre inú univerzitu, zodpovedajúcu viac jeho vtedajším záujmom-na Univerzitu v Delaware.

Zdanlivo nevinná poznámka. Lenže americkí investigatívni novinári z New York Post zistili, že Biden buď vedome klamal alebo nechtiac starecky konfabuloval. Biden totiž nikdy v žiadnom zozname študentov univerzity vojenského námorníctva nebol. A ani nemohol byť, lebo v čase, keď tam mal byť prijatý, už dokončieval bakalárske štúdium na spomenutej univerzite v Delaware. – No a hrozienko na koniec, – Biden by na námornú univerzitu ani nemohol ísť, pretože je nevojak. Je nespôsobilý výkonu vojenskej služby zo zdravotných dôvodov.

-Hľa, aká to satisfakcia pre našich politikov Matoviča, Grohlinga alebo Kollára, -ktorí tiež majú isté problémy so svojou vysokoškolskou identitou. Verejnosť na Slovensku konečne vidí, ako to s tými ich diplomami bolo. Verejnosť sa môže presvedčiť o tom, že nejde o ich osobné morálne zlyhania ale o to, že naši t.č. vládni politici boli jednoducho TRENDY. Ba čo viac, že módne trendy v tejto oblasti dokonca predvídali. A že v nej,-bojím sa to napísať,- títo naši traja slovenskí junáci dokonca predbehli Ameriku. – A že sa ešte aj americký prezident Biden po nich opičí.

Zatiaľ je to z jeho strany veľmi veľmi slabučké. Uvidíme, čo prinesie najbližšia budúcnosť.

Miesto falošného zmierovania uznajte, že tu zákonne vládne Smer+Hlas+ SNS. /Pán Fabián, pán Lovaš ďakujem za vaše príspevky/

19.05.2024

Vždy ma poteší, keď niekto iný napíše alebo povie čosi, čo treba povedať a napísať a ja sa o to nemusím postarať. Stačí iba čítať. Tak aj teraz. Na blogovisku Pravdy sa objavil článok podľa mňa najkvalitnejšieho blogera Pravdy – pána Fabiána. Článok práve dali na titulku, prečítajte si ho. Obsahuje skvelú analytickú časť a bystré úsudky, ktoré z [...]

Fico, Kuciak, Židia siali vietor, žali búrku

17.05.2024

Kto všetko ten vietor sial a búrku žal ? Nuž podľa logiky platnej ako norma tohto blogoviska to boli napríklad: Kuciak, ktorý toľko svojimi článkami provokoval, až zožal búrku, LGBTI komunita, ktorá sa toľko pretrčala okolo teplárne, až zožala búrku, Kórejci, Vietnamci, Iračania, Afgánci…ktorí tak dlho nadávali na USA až zožali búrku, Židia, ktorí tak dlho [...]

Slušná otázka pre administrátora tohto blogoviska

16.05.2024

Dovoľte sa slušne spýtať iba jednu otázku – prečo je na blogovisku príspevok blogera pod prezývkou „karol“ pod nadpisom „Kto seje vietor zožne búrku ?“ Tento blog de facto schvaľuje atentát na premiéra a tvrdí, že ho svojim správaním vyprovokoval sám predseda vlády. Článok podľa mňa nie je iba nemravný a v rozpore s pravidlami blogovania ale [...]

Mi-8, ukrajinský vrtuľník, vojna na Ukrajine, bojová operácia, Kyjev, vojaci,

Moskva sa nepoteší: Zhabané ruské aktíva zaplatia zbrane a rekonštrukciu Ukrajiny, Slovensko súhlasilo

21.05.2024 15:05

Na zbrane by malo poputovať až deväťdesiat percent výnosov zo zmrazených ruských aktív.

lietadlo, Boeing 777

Smrť na palube Boeingu: lietadlo sa dostalo do silných turbulencií, viezlo takmer 240 ľudí

21.05.2024 14:10

V oblasti búrok v juhovýchodnej Ázii sa však dostalo do silných turbulencií a muselo núdzovo pristáť na medzinárodnom letisku Suvarnabhumi v Bangkoku.

Michal Šimečka

Šimečka: Atentát na Fica nie je bianko šek na okresávanie slobody médií alebo občianskej spoločnosti

21.05.2024 14:01

Opozičné hnutie Progresívne Slovensko ocenilo jednomyseľné prijatie uznesenia o odsúdení útoku na premiéra Fica v parlamente.

autobus košice

Autobus na košickej stanici zrazil chodkyňu a vliekol ju 200 metrov

21.05.2024 14:00

V čase dopravnej nehody sa v autobuse nachádzal len vodič. Jeho dychová skúška bola negatívna.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 768
Celková čítanosť: 2876379x
Priemerná čítanosť článkov: 3745x

Autor blogu

Kategórie