Založ si blog

Biden nikdy nesklame

Už som sa zľakol, že sa nám Joe Biden kamsi vyparil alebo že sa nám dokonca, nedajbože znormalizoval. Azda aj týždeň nebolo počuť o žiadnom jeho kaprici, prerieknutí či strate orientácie. No nič také sa nestalo. To mal len Biden na chvíľu prestávku vo svojich verejných prejavoch.

Už je však všetko v starých koľajách. Joe Biden sa vrátil a znovu rozveseľuje davy. Tuším, že včera spomenul vo svojom prejave na Univerzite vojenského námorníctva v Annapolise, že aj on bol prijatý na túto prestížnu vojenskú školu, no potom sa rozhodol pre inú univerzitu, zodpovedajúcu viac jeho vtedajším záujmom-na Univerzitu v Delaware.

Zdanlivo nevinná poznámka. Lenže americkí investigatívni novinári z New York Post zistili, že Biden buď vedome klamal alebo nechtiac starecky konfabuloval. Biden totiž nikdy v žiadnom zozname študentov univerzity vojenského námorníctva nebol. A ani nemohol byť, lebo v čase, keď tam mal byť prijatý, už dokončieval bakalárske štúdium na spomenutej univerzite v Delaware. – No a hrozienko na koniec, – Biden by na námornú univerzitu ani nemohol ísť, pretože je nevojak. Je nespôsobilý výkonu vojenskej služby zo zdravotných dôvodov.

-Hľa, aká to satisfakcia pre našich politikov Matoviča, Grohlinga alebo Kollára, -ktorí tiež majú isté problémy so svojou vysokoškolskou identitou. Verejnosť na Slovensku konečne vidí, ako to s tými ich diplomami bolo. Verejnosť sa môže presvedčiť o tom, že nejde o ich osobné morálne zlyhania ale o to, že naši t.č. vládni politici boli jednoducho TRENDY. Ba čo viac, že módne trendy v tejto oblasti dokonca predvídali. A že v nej,-bojím sa to napísať,- títo naši traja slovenskí junáci dokonca predbehli Ameriku. – A že sa ešte aj americký prezident Biden po nich opičí.

Zatiaľ je to z jeho strany veľmi veľmi slabučké. Uvidíme, čo prinesie najbližšia budúcnosť.

Prečo má Matovič pravdu !

12.08.2022

Matovič, ústami svojho hovorcu Hegera včera vyhlásil, že on z vlády nepôjde. Lebo on, Matovič -pod pseudonymom „OĹaNO“ VYHRAL PARLAMENTNÉ VOĽBY“. A Sulík, ktorý ho chce z vlády vyštvať, sa do parlamentu ledva dostal. Matovič má pravdu. Vyhral voľby. Našiel si medzi slovenským voličstvom dosť závistlivcov a chamtivcov, čo mu skočili na jeho videjká z [...]

Hamran-čo si to dovoľujete ?

11.08.2022

Pri počúvaní TB matovičovského policajného prezidenta Hamrana som nevychádzal z úžasu. Videl som straníckeho, proti-opozične naladeného vraj policajného prezidenta v priamom prenose. In natura. Mal som miestami dojem, že nejde o policajného ale o politického prezidenta. Hamran bez akýchkoľvek škrupulí, bez akéhokoľvek pokusu o objektívnosť a ne-politickosť svojej funkcie [...]

Zabávač Biden

11.08.2022

Ešte k včerajším zabávačom. Podľa mňa je jedným z najlepších zabávačov súčasnosti-dokonca na medzinárodnej úrovni- pán americký prezident Joe Biden. Po čase, keď sa špecialistom z jeho „informatickej ochranky“ darilo držať na uzde jeho nepopierateľný situačný humor sa nedávno opäť zaskvel. V prejave, týkajúcom sa zákonov, chystaných na odsúhlasenie [...]

Diaľnica A6 / Doprava / Kittsee-Jarovce /

Nehoda pri hraniciach so Slovenskom si vyžiadala tri životy, diaľnicu A6 uzavreli

13.08.2022 13:09

Havarovanú dodávku vezúcu vyše 20 ľudí vrátane dieťaťa viedol prevádzač. Vodič nezastavil na nariadenej kontrole, namiesto toho pridal a chcel utiecť smerom do Rakúska.

Víchrica

Vietor strhol na hudobnom festivale pri Valencii časť pódia, hlásia jednu obeť

13.08.2022 12:29

Ďalších 17 osôb sa zranilo. Traja zo zranených utrpeli vážne úrazy a 14 ďalší ľudia mali menšie zranenia.

fico, kaliňák

Fico a Kaliňák sa pre kauzu Súmrak znovu obrátili na Žilinku. Chcú, aby využil paragraf 363

13.08.2022 12:00, aktualizované: 12:52

Fico tiež kritizoval policajného prezidenta Hamrana, ktorý podľa neho kryje zločincov na NAKA.

Moskva

Odliv mozgov z Ruska je príležitosťou pre Západ. A nielen ekonomickou

13.08.2022 11:37

Bývalý analytik americkej CIA Kent Harrington sa domnieva, že Rusi v zahraničí môžu vytvoriť spoločenstvo, ktoré potom môže komunikovať s Rusmi v ich vlasti a teoreticky aj ovplyvniť ich postoje.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 338
Celková čítanosť: 789804x
Priemerná čítanosť článkov: 2337x

Autor blogu

Kategórie