Založ si blog

Američania podporujú Bidena v 36%, Putina v 16%

Američania sa ukázali byť vlastencami. Z väčšej časti nepodporujú V.Putina ale J.Bidena. Toto prekvapivé zistenie priniesol portál BRICS-info. Podľa neho sa rozdiel medzi oboma rivalmi zmenšuje, ale stále je viac ako dostatočný.

Toto je dobrá správa aj pre našich priaznivcov J.Bidena. Iste ich povzbudí a dodá im chute do ďalšieho zápasu s pro-ruskou propagandou. A veruže jej treba. Lebo u nás v SR by asi Biden tak nehviezdil, ako v USA. Putinovi priaznivci sú našťastie po tom, čo sa vyjadrovanie sympatií k Putinovi stalo trestné, už akosi ticho. Lenže pozor,-tichá voda brehy myje ! A tak treba zachovávať bdelosť. Najmä v médiách. Jednoducho: treba byť v strehu.

Pomohli by pravdivé články, odhaľujúce skutočnú Putinovu tvár. Napríklad články o Putinovom prímorskom paláci v Soči, o jeho frajerke-gymnastke, o tom že Putin zomrel a má dvojníka, alebo o tom, že je chorý na rakovinu…a pod. Takéto články veľmi pomáhajú. Napríklad v Ďubákove pri Kokave nad Rimavicou sa po takýchto správach v tlači zmenšil počet prívržencov Putina o 1,02 %.

A o to ide. Aby Slováci v prípade náhlej zmeny štátoprávneho usporiadania volili radšej J.Bidena ako V.Putina. Veď my tu na Slovensku sme Európania. Máme gotické kostoly. Nie sme predsa kadejakí byzantínci. Nemáme tu žiadne kopulovité chrámy božej múdrosti. Miesto toho máme river park, shopping city, drive in, snow land, wellness a puby,-koľko len hrdlo ráči ! A aj si ich užívame. – Ó, -jeááá.

Etnografka Nádaská-vojenský odborník ?

05.02.2023

Dnes doobeda je v móde písať blogy inšpirované rádiom či televíziou. Dovoľte mi prispieť tiež do partie podobným príspevkom. Neviem už v ktorej televízii som včera uvidel známu slovenskú odborníčku na všetko-pani Katarínu Nádaskú, vyštudovanú etnografku, pardon etnologičku, ako sa vyjadruje k otázke masového vyhýbania sa brannej povinnosti odvedených mužov na [...]

TB Smeru: informovať zakázané; znevažovať prikázané

03.02.2023

Na TB Smeru SSD sa včera i dnes objavovala jedna mediálna bomba za druhou. Odznievalo jedno obvinenie zo zneužívania právomocí OČTK za druhým. Všetko podložené výpoveďami ľudí, listinnými dôkazmi, legálnymi audionahrávkami. Prosto jedno informačné bum za druhým. Človek by čakal, že sa tak závažné odhalenia na adresu vyšetrovateľky Barčákovej, prokurátora Repu a [...]

Mierová koalícia alebo tanková koalícia: kam nás nová vláda a prvovoliči zaradia ?

01.02.2023

V Európe sa utvorili dve koalície: Jedna je tzv. „tanková koalícia“, ktorá chce Ukrajine čo najskôr dodať čo najviac tankov a umožniť jej dobyť Krym, Donbas, Zaporožie a Chersonskú oblasť a prinútiť Rusko ku kapitulácii. Do tejto smelej koalície, ktorá chce poslať na ukrajinský front v 2023 asi 300 tankov Challenger, Leopard, Leclerc a Abrams patrí /okrem USA/ [...]

Olexij Reznikov

Reznikov skončil ako ukrajinský minister obrany, nahradil ho Kyrylo Budanov

05.02.2023 21:33

K výmene na kľúčovom ministerskom poste dochádza v kritickom období, keď sa očakáva rozsiahla ruská ofenzíva.

Pápež František

Pápež obvinil kruhy v katolíckej cirkvi zo zneužívania smrti Benedikta XVI.

05.02.2023 21:25

Pápež František tvrdí, že fámy o jeho nezhodách s Benediktom alebo o tom, že Benedikt bol zatrpknutý niektorými rozhodnutiami, ktoré prijal, sú nepravdivé.

Ruský vojak / Russký vojak / Okupant /

Ruská armáda verbuje do vojny na Ukrajine aj odsúdené ženy

05.02.2023 18:38

Medzi už naverbovanými je aj asi 50 žien zo ženského nápravnovýchovného tábora v Ruskom okupovanom meste Snižne v Doneckej oblasti.

Robert Kaliňák

Kaliňák nevylúčil návrat do politiky. Podľa neho ho tam volajú "nezákonné obvinenia"

05.02.2023 17:24

Exminister vnútra a člen predsedníctva Smeru tvrdí, že volebná kampaň sa bude spájať s kriminalizáciou opozície.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 473
Celková čítanosť: 1256581x
Priemerná čítanosť článkov: 2657x

Autor blogu

Kategórie