Založ si blog

Američania podporujú Bidena v 36%, Putina v 16%

Američania sa ukázali byť vlastencami. Z väčšej časti nepodporujú V.Putina ale J.Bidena. Toto prekvapivé zistenie priniesol portál BRICS-info. Podľa neho sa rozdiel medzi oboma rivalmi zmenšuje, ale stále je viac ako dostatočný.

Toto je dobrá správa aj pre našich priaznivcov J.Bidena. Iste ich povzbudí a dodá im chute do ďalšieho zápasu s pro-ruskou propagandou. A veruže jej treba. Lebo u nás v SR by asi Biden tak nehviezdil, ako v USA. Putinovi priaznivci sú našťastie po tom, čo sa vyjadrovanie sympatií k Putinovi stalo trestné, už akosi ticho. Lenže pozor,-tichá voda brehy myje ! A tak treba zachovávať bdelosť. Najmä v médiách. Jednoducho: treba byť v strehu.

Pomohli by pravdivé články, odhaľujúce skutočnú Putinovu tvár. Napríklad články o Putinovom prímorskom paláci v Soči, o jeho frajerke-gymnastke, o tom že Putin zomrel a má dvojníka, alebo o tom, že je chorý na rakovinu…a pod. Takéto články veľmi pomáhajú. Napríklad v Ďubákove pri Kokave nad Rimavicou sa po takýchto správach v tlači zmenšil počet prívržencov Putina o 1,02 %.

A o to ide. Aby Slováci v prípade náhlej zmeny štátoprávneho usporiadania volili radšej J.Bidena ako V.Putina. Veď my tu na Slovensku sme Európania. Máme gotické kostoly. Nie sme predsa kadejakí byzantínci. Nemáme tu žiadne kopulovité chrámy božej múdrosti. Miesto toho máme river park, shopping city, drive in, snow land, wellness a puby,-koľko len hrdlo ráči ! A aj si ich užívame. – Ó, -jeááá.

Prečo má Matovič pravdu !

12.08.2022

Matovič, ústami svojho hovorcu Hegera včera vyhlásil, že on z vlády nepôjde. Lebo on, Matovič -pod pseudonymom „OĹaNO“ VYHRAL PARLAMENTNÉ VOĽBY“. A Sulík, ktorý ho chce z vlády vyštvať, sa do parlamentu ledva dostal. Matovič má pravdu. Vyhral voľby. Našiel si medzi slovenským voličstvom dosť závistlivcov a chamtivcov, čo mu skočili na jeho videjká z [...]

Hamran-čo si to dovoľujete ?

11.08.2022

Pri počúvaní TB matovičovského policajného prezidenta Hamrana som nevychádzal z úžasu. Videl som straníckeho, proti-opozične naladeného vraj policajného prezidenta v priamom prenose. In natura. Mal som miestami dojem, že nejde o policajného ale o politického prezidenta. Hamran bez akýchkoľvek škrupulí, bez akéhokoľvek pokusu o objektívnosť a ne-politickosť svojej funkcie [...]

Zabávač Biden

11.08.2022

Ešte k včerajším zabávačom. Podľa mňa je jedným z najlepších zabávačov súčasnosti-dokonca na medzinárodnej úrovni- pán americký prezident Joe Biden. Po čase, keď sa špecialistom z jeho „informatickej ochranky“ darilo držať na uzde jeho nepopierateľný situačný humor sa nedávno opäť zaskvel. V prejave, týkajúcom sa zákonov, chystaných na odsúhlasenie [...]

Diaľnica A6 / Doprava / Kittsee-Jarovce /

Nehoda pri hraniciach so Slovenskom si vyžiadala tri životy, diaľnicu A6 uzavreli

13.08.2022 13:09

Havarovanú dodávku vezúcu vyše 20 ľudí vrátane dieťaťa viedol prevádzač. Vodič nezastavil na nariadenej kontrole, namiesto toho pridal a chcel utiecť smerom do Rakúska.

Víchrica

Vietor strhol na hudobnom festivale pri Valencii časť pódia, hlásia jednu obeť

13.08.2022 12:29

Ďalších 17 osôb sa zranilo. Traja zo zranených utrpeli vážne úrazy a 14 ďalší ľudia mali menšie zranenia.

fico, kaliňák

Fico a Kaliňák sa pre kauzu Súmrak znovu obrátili na Žilinku. Chcú, aby využil paragraf 363

13.08.2022 12:00, aktualizované: 12:52

Fico tiež kritizoval policajného prezidenta Hamrana, ktorý podľa neho kryje zločincov na NAKA.

Moskva

Odliv mozgov z Ruska je príležitosťou pre Západ. A nielen ekonomickou

13.08.2022 11:37

Bývalý analytik americkej CIA Kent Harrington sa domnieva, že Rusi v zahraničí môžu vytvoriť spoločenstvo, ktoré potom môže komunikovať s Rusmi v ich vlasti a teoreticky aj ovplyvniť ich postoje.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 338
Celková čítanosť: 789726x
Priemerná čítanosť článkov: 2336x

Autor blogu

Kategórie