Založ si blog

S pánom Bohom-a zlé preč !

Český neznaboh a kacír Fiala sa tuším včera v Ríme stretol s pápežom-slniečkárom. O čom asi tak debatovali „asi hodinu“ ? O ukrajinskom šále, ktorý Čech,-ktovie prečo, dal upliesť pre argentínskeho Rimana ? Zaujímavá téma – na hladko a aj na obratko. A potom možno aj o chatrnom Argentínčanovom zdraví….

Najväčšiu zhodu však český ateista a argentínsky slniečkár bez pochyby našli pri téme „statočného ukrajinského ľudu“. – „Ľud“, to je obľúbený pojem u všetkých internacionalistov, kozmopolitov, slobodomurárov a neo-boľševikov, ktorým sa bridí božská prirodzenosť človeka, normalita muža a ženy, otca a mamy, posvätnosť rodiny a národa. Ľud-to je taká pekná amorfná kategória, do ktorej sa pomestí všetko a nič. Kategória, v ktorej netreba diferencovať, zaujímať kritický postoj, premýšľať nad skutočným stavom vecí.

A taký je potom aj pojem „ukrajinský ľud“. Patrí tam popoľštený obyvateľ Haliče, ruskojazyčný obyvateľ sídliska v Charkove, za ktorého sa skrýva západoukrajinský vojak či nájomný bojovník zo zahraničia. Patrí tam chytrák z Podkarpatskej Rusi, ktorý využíva podporu EU pre utečencov a prechádza hranicu do EU a z EU aspoň dvakrát týždenne. Patrí tam babka, ktorá prišla omylom s červenou zástavou víťazstva vítať ako osloboditeľov ukrajinských nacbatov. Patria tam aj chudobní chudáci-ukrajinskí muži, ktorí nemajú peniaze na to, aby sa dali vyrekvirovať a tak musia teraz bez bojového výcviku mašírovať do prvej línie pri Severodonecku, rovno pod ruské delá. A patria tam aj príslušníci plukov „Azov“ či „Ajdar“. Tí, čo 8 rokov ostreľovali paneláky v dvojmiliónovom Donecku a zanechali po sebe tisíce mŕtvych iných príslušníkov „ukrajinského ľudu“. Patria tam aj neľútostné snajperky a neo-banderovci s telom potetovaným hákovými krížmi, lebkami so skríženými hnátmi, symbolmi SS, čierneho slnka a inými znakmi „nadradenej“ árijskej rasy Ukropov. Patria tam aj uctievači ikony Svätého Hitlera, ktorú údajne našli v areáli mariupolského Azovstalu.

Týmto všetkým rímsky pápež podľa informácií českého premiéra včera úprimne požehnal a zaželal veľa zdaru a božej milosti. Odporučil im, aby sa pravidelne modlili k Madone, ktorá na Ukrajine nemá v rukách malého Ježiška-spasiteľa sveta – ale americkú protitankovú zbraň Javelin. Keby vraj pápežovi nebránil jeho zdravotný stav,-už dávno príde na Ukrajinu toto nové dieťa Panny Márie, tohto nového kovového vražedného spasiteľa sveta vysvätiť.

Nuž, po posledných slovách pápeža, tlmočených ústami českého neverca „svetu a mestu“ nezostáva iné, len zvolať: NO S PÁNOM BOHOM,- PRI TAKOMTO PÁPEŽOVI ! S pánom Bohom – a zlé preč !

Správa o stave prezidentkinej mysle

29.11.2022

Onedlho sa dozvieme, ako to s našou prezidentkou je. V akom stave má myseľ, čo sa odohráva v jej duši, v akom vnútornom svete žije. Sme zvedaví. Na verejnosť zatiaľ prenikol iba chýr, že pani prezidentka bude veľmi veľmi kritická. A to by vlastne malo znamenať, že bude veľmi veľmi sebakritická. Nuž pri klesajúcich percentách jej dôveryhodnosti sa tomu ani niet čo [...]

Strana PS je postavená na pravicovoliberál. lžiach a maskovaní za ľavicu

28.11.2022

Strana Progresívne Slovensko sa od začiatku vymedzovala ako moderná a ľavicová strana. Je to lož. Strana PS nie je moderná a pokroková, ale staromódna liberálna či skôr libertariánska strana. Je to strana, ktorá sa ideologicky orientuje na spráchnivené idey divého kapitalizmu 19.storočia. Jediné, čo je v nej „moderné“ a pokrokové, že miesto prudérnej [...]

Reklama plná černochov

26.11.2022

Na Slovensku žije už dosť veľa černochov. Viem o niektorých, ktorí tu roba v šoubiznise čiernych bačov, hrajú futbal alebo basketbal či nebodaj študujú. No viac ako na športoviskách je černochov v reklamách slovenských televízií. Černosi, žijúci na Slovensku musia byť extrémne solventní, keď sa vyskytujú v reklamách na predovšetkým drahšie, luxusnejšie výrobky. [...]

Robert Fico

Fico je formálne čistý. Pomôže mu to k navráteniu dôvery?

29.11.2022 22:00

Čo zrušenie obvinenia v kauze Súmrak znamená pre dôveru v spravodlivosť? A ako ovplyvní politické dianie v krajine?

káčer

Káčer: Aliancii sa zbrane nemíňajú, Ukrajinu musí ďalej všestranne podporovať

29.11.2022 20:11

Potvrdil, že na schôdzke sa bude rokovať aj o možnom prijatí Ukrajiny do NATO.

Armáda / Vojak / Ruskí vojaci /

Do Kazachstanu ušli pred mobilizáciou nielen státisíce Rusov, ale aj miliardy rubľov

29.11.2022 18:34

Väčšina Rusov, ktorí prišli do Kazachstanu po vyhlásení mobilizácie, krajinu už aj opustila.

irán

Pri protestoch v Iráne zabili vojaci už 448 ľudí vrátane 60 detí

29.11.2022 18:19

Údaj nezahŕňa členov bezpečnostných síl, dodala organizácia Iran Human Rights.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 413
Celková čítanosť: 1076046x
Priemerná čítanosť článkov: 2605x

Autor blogu

Kategórie