Založ si blog

21.augusta nás obsadili Ukropovia !

21.augista 1968 k nám na Slovensko vrthli vierolomné vojská Ukropov a ich tanky rozdrvili našu nádej na socialzmus s dubčekovskou nosatou tvárou. Vojská na písomné požiadanie Ukrajinca Biľaka, na príkaz Ukrajinca Brežneva a pod vedením ministra obrany ukrajinského maršala Grečka to tu riadne zmasakrovali. Všade krv a dym. O život prišlo takmer toľko ľudí ako pri veľkej dopravnej nehode. Na celom území SR tuším 17.

Že chcete protestovať proti takémuto prekrúcaniu histórie ? Že to nie je pravda ? Áno, -presne to si myslím aj ja, keď v našich médiách včera a už aj dnes píšu o tom, ako nás tu pred vyše 50 rokmi prišli „Rusáci“ obsadiť. Aj ja by som chcel protestovať, ale kde ? Iba ak na bruselskej lampárni. Nuž áno, každý historický fakt sa dá prekrútiť šikovnými manipulátormi až do neuveriteľnej priam komickej podoby.

Naši mediálni goebelsovia tisíckrát opakujú a ešte iste budú opakovať starú lož o tom, ako nás tu 21.augusta 1968 okupovali „ruské tanky“. A tak ja zase budem tisíckrát opakovať inú lož, že to boli tanky Ukropov. Lebo sem prišli na pozvanie Ukrajincov, na príkaz Ukrajinca a pod velením Ukrajinca. Dokonca aj väčšinu vojakov tvorili Ukrajinci, lebo to boli vojačikovia zo západných teda prevažne ukrajinských vojenských okruhov.

A mimochodom, tí „ukropovia“ vtedy podľa mnohých dnešných Slovákov urobili celkom záslužný čin-odložili nám tu vpád konzumizmu, kapitalizmu, nezamestnanosti, masovej narkománie, prostitúcie, excesov LGBTI, mafiánskych praktík v podsvetí i v politike aspoň o 20 rokov. – A mnohí Slováci-a nielen na „ukrajinskom“ Východnom Slovensku preto dnes na tú okupáciu s v´dakou spomínajú a hovoria-vďaka vám „Ukrajinci“ za tých aspoň 20 rokov sociálnych istôt. A slušnej roboty vo Vihorlate Snina, ZPA Prešov, Chemlone Humenné, Chemku Strážske, Deve Trebišov, Tesle Stropkov, Krištáli Medzilaborce, ZŤS Michalovce, Skrutkárni Starej Ľubovni, elektrárni vo Vojanoch, v prekladisku Čierna n.T., v strojárňach v Krompachoch, Prakovciach, Gelnici, v Jase Bardejov, vo Vagónke Poprad, v baniach na Gemeri a Spiši…a ďalších fabrikách a JRD či ŠM Východu, ktoré boli už ich ich „ňit“. Zostali iba spomienky, podpory a vysťahovalectvo.

Takže tak. Všetko dobré je na niečo zlé a všetko zlé je na niečo dobré.

Príjemný sviatočný deň, priatelia !

Etnografka Nádaská-vojenský odborník ?

05.02.2023

Dnes doobeda je v móde písať blogy inšpirované rádiom či televíziou. Dovoľte mi prispieť tiež do partie podobným príspevkom. Neviem už v ktorej televízii som včera uvidel známu slovenskú odborníčku na všetko-pani Katarínu Nádaskú, vyštudovanú etnografku, pardon etnologičku, ako sa vyjadruje k otázke masového vyhýbania sa brannej povinnosti odvedených mužov na [...]

TB Smeru: informovať zakázané; znevažovať prikázané

03.02.2023

Na TB Smeru SSD sa včera i dnes objavovala jedna mediálna bomba za druhou. Odznievalo jedno obvinenie zo zneužívania právomocí OČTK za druhým. Všetko podložené výpoveďami ľudí, listinnými dôkazmi, legálnymi audionahrávkami. Prosto jedno informačné bum za druhým. Človek by čakal, že sa tak závažné odhalenia na adresu vyšetrovateľky Barčákovej, prokurátora Repu a [...]

Mierová koalícia alebo tanková koalícia: kam nás nová vláda a prvovoliči zaradia ?

01.02.2023

V Európe sa utvorili dve koalície: Jedna je tzv. „tanková koalícia“, ktorá chce Ukrajine čo najskôr dodať čo najviac tankov a umožniť jej dobyť Krym, Donbas, Zaporožie a Chersonskú oblasť a prinútiť Rusko ku kapitulácii. Do tejto smelej koalície, ktorá chce poslať na ukrajinský front v 2023 asi 300 tankov Challenger, Leopard, Leclerc a Abrams patrí /okrem USA/ [...]

Olexij Reznikov

Reznikov skončil ako ukrajinský minister obrany, nahradil ho Kyrylo Budanov

05.02.2023 21:33

K výmene na kľúčovom ministerskom poste dochádza v kritickom období, keď sa očakáva rozsiahla ruská ofenzíva.

Pápež František

Pápež obvinil kruhy v katolíckej cirkvi zo zneužívania smrti Benedikta XVI.

05.02.2023 21:25

Pápež František tvrdí, že fámy o jeho nezhodách s Benediktom alebo o tom, že Benedikt bol zatrpknutý niektorými rozhodnutiami, ktoré prijal, sú nepravdivé.

Ruský vojak / Russký vojak / Okupant /

Ruská armáda verbuje do vojny na Ukrajine aj odsúdené ženy

05.02.2023 18:38

Medzi už naverbovanými je aj asi 50 žien zo ženského nápravnovýchovného tábora v Ruskom okupovanom meste Snižne v Doneckej oblasti.

Robert Kaliňák

Kaliňák nevylúčil návrat do politiky. Podľa neho ho tam volajú "nezákonné obvinenia"

05.02.2023 17:24

Exminister vnútra a člen predsedníctva Smeru tvrdí, že volebná kampaň sa bude spájať s kriminalizáciou opozície.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 473
Celková čítanosť: 1256757x
Priemerná čítanosť článkov: 2657x

Autor blogu

Kategórie