Založ si blog

Poslanec Juraj Krupa je ruský partizán

Poslanec za veľmi veľmi liberálnu SaS Juraj Krupa je ruský protiputinovský partizán. Včera oznámil, že jeho otrjad denacifikoval Darju Duginovú. Mladé dievča na začiatku života, ktoré sa správalo normálne. Normálne, lebo zastávalo vlastenecké postoje. A to pre Juraja Krupu -ak ide o ruské vlastenectvo znamená, že išlo o beštiálnu ruskú nacistku. A tak ju otrjad, ku ktorému sa hlási aj poslanec Juraj Krupa denacifikoval. Naše médiá totiž prebrali správu západných špeciálnych služieb pre dezinformácie, podľa ktorých Darju Duginovú nezavraždili chlapci z Langley a MI6 za pomoci SBU, ale „ruskí partizáni“ bojujúci za zvrhnutie režimu V.V.Putina. My to tu všetci iste ale iste veríme. A najviac tomu verí pán poslanec juraj Krupa. Veď sám sa správa ako člen vražedného „ruského“ protiputinovského partizánskeho komanda.

Poslanec Juraj Krupa oslávil smrť Darji Duginovej v špeciálnom statuse. Juraj Krupa nie je hocikto. Je to vládny čistič. Najprv čistil stopy tragického konca generála Lučanského v prešovskej väznici, teraz čistí za SaS stopy po spolupráci skvelého ekonomického mysliteľa Sulíka s nepriateľom číslo 1 celej bratislavskej kaviarne – nezdarným Matovičom. A pokúša sa čistiť mysle Slovákov od posledných zvyškov zdravého rozumu, ľudskosti a citu. Zámorskí inštruktori čističa Krupu dobre pripravili. Tak čistí.

Poslanec Juraj Krupa schvaľuje vraždu mladej ženy, ktorá mala rada svojho otca a mala svoje názory. Poslanec Juraj Krupa schvaľuje vraždenie ZA NÁZOR.

Poslanec Juraj Krupa je rodený LIBERÁL.

Etnografka Nádaská-vojenský odborník ?

05.02.2023

Dnes doobeda je v móde písať blogy inšpirované rádiom či televíziou. Dovoľte mi prispieť tiež do partie podobným príspevkom. Neviem už v ktorej televízii som včera uvidel známu slovenskú odborníčku na všetko-pani Katarínu Nádaskú, vyštudovanú etnografku, pardon etnologičku, ako sa vyjadruje k otázke masového vyhýbania sa brannej povinnosti odvedených mužov na [...]

TB Smeru: informovať zakázané; znevažovať prikázané

03.02.2023

Na TB Smeru SSD sa včera i dnes objavovala jedna mediálna bomba za druhou. Odznievalo jedno obvinenie zo zneužívania právomocí OČTK za druhým. Všetko podložené výpoveďami ľudí, listinnými dôkazmi, legálnymi audionahrávkami. Prosto jedno informačné bum za druhým. Človek by čakal, že sa tak závažné odhalenia na adresu vyšetrovateľky Barčákovej, prokurátora Repu a [...]

Mierová koalícia alebo tanková koalícia: kam nás nová vláda a prvovoliči zaradia ?

01.02.2023

V Európe sa utvorili dve koalície: Jedna je tzv. „tanková koalícia“, ktorá chce Ukrajine čo najskôr dodať čo najviac tankov a umožniť jej dobyť Krym, Donbas, Zaporožie a Chersonskú oblasť a prinútiť Rusko ku kapitulácii. Do tejto smelej koalície, ktorá chce poslať na ukrajinský front v 2023 asi 300 tankov Challenger, Leopard, Leclerc a Abrams patrí /okrem USA/ [...]

Olexij Reznikov

Reznikov skončil ako ukrajinský minister obrany, nahradil ho Kyrylo Budanov

05.02.2023 21:33

K výmene na kľúčovom ministerskom poste dochádza v kritickom období, keď sa očakáva rozsiahla ruská ofenzíva.

Pápež František

Pápež obvinil kruhy v katolíckej cirkvi zo zneužívania smrti Benedikta XVI.

05.02.2023 21:25

Pápež František tvrdí, že fámy o jeho nezhodách s Benediktom alebo o tom, že Benedikt bol zatrpknutý niektorými rozhodnutiami, ktoré prijal, sú nepravdivé.

Ruský vojak / Russký vojak / Okupant /

Ruská armáda verbuje do vojny na Ukrajine aj odsúdené ženy

05.02.2023 18:38

Medzi už naverbovanými je aj asi 50 žien zo ženského nápravnovýchovného tábora v Ruskom okupovanom meste Snižne v Doneckej oblasti.

Robert Kaliňák

Kaliňák nevylúčil návrat do politiky. Podľa neho ho tam volajú "nezákonné obvinenia"

05.02.2023 17:24

Exminister vnútra a člen predsedníctva Smeru tvrdí, že volebná kampaň sa bude spájať s kriminalizáciou opozície.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 473
Celková čítanosť: 1256750x
Priemerná čítanosť článkov: 2657x

Autor blogu

Kategórie