Založ si blog

Matovič klame nonstop: príkladom je rating

RTVS umožnila dnes na obed mentálne posunutému Matovičovi šíriť svoje obludné lži. Dokonca ich umným strihom, čarovaním s mikrofónom a kamerou ubránila pred oponentúrou Šutaja-Eštóka. Médiá znovu pracujú na piedestáli pre klamára z Trnavy.

Za všetky klamstvá aspoň jedno:

Matovič po celý čas „diskusie“ šermoval plagátikom o tom, ako vďaka vláde OĽaNO a Matoviča dostala Slovenská republika “ TOP RATING RENOMOVANEJ AGENTÚRY“. Akýže to je ten „TOP RATING“ ? Nuž milí moji, je to rating A, ktorý bol upravený z negatívneho výhľadu na stabilný. Rating tohto druhu NIE JE VôBEC TOP, nie je špičkový, ale iba zúfalo priemerný. Spomedzi investičných ratingov je najnižší. Dve z troch renomovaných agentúr S and P a Fitch uvádzajú, že rating A je v poradí ratingov až piaty- šiesty. Skutočne top ratingom ja rating AAA. Nasleduje rating AA+, potom je rating AA, potom AA-, potom rating A+. A až potom je rating A.

Takže milí voliči OLaNO, – Matovič vám dnes zase klamal. SR vďaka jeho ministrovaniu nedosiahla top rating ale len rating priemerný. Ba čo viac, Matovič v záchvate vlastnej výnimočnosti zatajil, že rating A je dlhodobý rating SR. Nič nové pod slnkom. Nič nové, čím by sa posunutý Matovič konečne dostal do učebníc.

Vývoj ratingu SR sa dá serióznejšie hodnotiť až od zavedenia eura, teda od vstupu SR do eurozóny. Počas vlád Smeru SD /v čase 2012-2020/ bol rating SR iba A pozitívny. Počas triapolročnej vlády OĽaNO bol trikrát A negatívny a dvakrát A pozitívny /ak nerátame aktuálne zlepšenie, ktoré je ale spojené už s úradníckou vládou/. – Ešte raz, milí matovičkári, – váš Igor vám zase cigánil…

Pre milovníkov wikipédie odporúčam, aby ste podrobnosti vyhľadali vo wikipédii, v časti „rating“. – Suma sumarum, povedané slovami Šutaja Eštoka „Matovič klame ráno, klame na obed, klame i na večer“.

Moderátor Bielik zase zlyhal

08.06.2023

Vo štvrtok večer sa moderátor Bielik v diskusii medzi JUDr. Kaliňákom a gen.Mackom zase blamoval. Zase zlyhal. Opäť ukázal nízku úroveň svojej emocionálnej sebakontroly, keď sa vášnivo púšťal do chronického skákania do reči a hádok s dr. Kaliňákom. Opäť ukázal svoju nízku vzdelanostnú úroveň v oblasti politológie a histórie, keď miešal ukrajinskú a ruskú [...]

Vojnou ku mieru ?

06.06.2023

Stalo sa módou predvolebnej sezóny ponúkať slovenskej verejnosti kadejaké nezmysly. Najmä však to, že jediná cesta k mieru je vraj maximálne vyzbrojovanie Ukrajincov zo strany „demokratických“ štátov NATO. Absurdný nezmysel pri ktorom tí čo posielajú zbrane na front sú mierotvorcovia a tí, čo požadujú okamžité zastavenie paľby a diplomatické rokovania o mieri [...]

Hejteri, hor sa do práce !

05.06.2023

Naše euroatlanticky orientované médiá vám vydláždili cestu do roboty. Už nemusíte chodiť za robotou okresnými cestičkami, ako kdesi v Maďarsku.. Už máte otvorenú diaľnicu priamo cez telá nežiadúcich blogerov a ich článkov. Nebojte sa, ste u nás nielen vítaní ale aj rozmaznávaní. Nuž a vy, grafomani, sektári a rusobijci a ficobijci, nebojte sa u nás publikovať. Keby [...]

Ukrajina, Cherson, záplava, priehrada

Voda zo zničenej priehrady Kachovka už nedokáže chladiť jadrovú elektráreň

08.06.2023 21:50, aktualizované: 22:33

Hladina vody klesla pod kritickú úroveň. Všetkých šesť reaktorov tejto elektrárne už bolo postupne odstavených.

automobilka PSA, Trnava

Čo ohrozuje 20 tisíc pracovníkov v automobilkách? Zákaz spaľovacích motorov to nie je

08.06.2023 20:36

Európsky parlament môže schválený zákaz spaľovacích motorov od roku 2035 ešte posunúť alebo zrušiť. Ako budú hlasovať naši europoslanci?

žralok

Po útoku žraloka v egyptskej Hurghade zomrel ruský občan

08.06.2023 19:50

Mladý muž mal žiť v Egypte dlhodobo.

Bratislava / Električka / Dažde / Búrka /

Bratislavu zasiahla silná búrka. Doprava kolabovala, hasiči vyťahovali autá zo zatopených podjazdov

08.06.2023 17:17, aktualizované: 20:30

Hlavné mesto priblížilo, že išlo o naozaj mimoriadne intenzívne zrážky, ktoré kanalizácia napriek pravidelnej údržbe nestíha odvádzať.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 557
Celková čítanosť: 1800405x
Priemerná čítanosť článkov: 3232x

Autor blogu

Kategórie