Založ si blog

Sexizmus a fanatický feminizmus v NRSR

Neuveriteľné, ale v slovenskom parlamente je množstvo sexistiek a sexistov, čo uznávajú pohlavne špecifické, odlišné etické normy pri posudzovaní fyzického útoku na muža a na ženu. Miesto toho, aby poslanci odsudzovali fyzický útok Borisa Kollára na iného človeka, odsudzujú ho za to, že zaútočil na ženu. Akoby útoky na mužov a na deti boli tolerovateľné a iba útoky na ženy nie. Takáto hlúposť sa dnes, keď píšeme rok 2023, dostala do programu mimoriadnej schôdze NRSR. Neuveriteľné, ale je to fakt.

Aby bolo jasné: nie som proti odvolaniu Borisa Kollára z postu predsedu NRSR. Práve naopak. Ex-mafián Kollár sa na takomto poste nemal ani objaviť. /Tak ako sa na ňom v minulosti nemal objaviť /ako podpredseda/ ani Jano Lupták či Richard Sulík a i./. A ak sa už objavil, mal odtiaľ letieť ihneď potom, čo sa na verejnosti objavili „problémy“ okolo jeho diplomovky a ponuky „šukania“ mladistvej… Alebo neskôr problémy okolo jeho havárie a čudného zboru „private-opatrovníčok“ pri jeho pobyte v nemocnici. Dalo by sa pokračovať aj dlhšie. Boris Kollár má toho veľa na rováši. Takže je napokon paradoxné, že MOŹNO odíde zo svojej stoličky kvôli na Slovensku, bohužiaľ, banalite, – pre pár faciek inému človeku.

Ide mi v podstate iba o to zdôvodnenie jeho diskvalifikácie na druhý najvyšší ústavný post v SR. Ide len o to, aby sa v ére genderizmu -keď sa mimo hru dáva programový mačizmus i programový feminizmus, nezdôrazňovalo to, že Kollár dal tie facky „žene“ ale že ich dal ČLOVEKU. Kollár by mal byť odvolávaný za to, že vec riešil násilím voči inému človeku. Za to, že fackami neprerušil konanie iného človeka proti zdraviu a životu dieťaťa, ale za to, že tohto človeka za jeho neadekvátne správanie de facto TRESTAL. Ba i preto, že sa zastrája urobiť tak hocikedy v budúcnosti znovu.

Kollár by mal byť odvolávaný nie za facku žene ale za svoje mafiánske praktiky. Lebo Žaluď či Černák riešili veci fackami-ako je medzi mafiánmi bežné. Kollár sa však vraj už polepšil, už vraj z mafie vystúpil. Preto by sa mal mafiánskych zlozvykov zbaviť. – Keď sa ich Kollár nezbaví, stratí ústavný post nielen v súčasnosti ale stratí aj šancu získať ho opäť niekedy v budúcnosti. -Samozrejme za predpokladu, že sa mafiánske fackovanie nestane na Slovensku bežnou normou.

Názoroví oponenti opozície nie sú potrební ?

30.11.2023

Dnes po obede vysielal SRo nechutne nevyváženú „diskusiu“ dvoch „expertov“ na tému hypotekárnych úverov. Obaja hovorili v podstate to isté – Ficova vláda zbytočne míňa peniaze, dáva ich /zatiaľ nie ešte úplne zbedačenej / strednej triede Slovákov a ich rodinám, miesto toho aby šetrila, konsolidovala t.j. aby tieto peniaze poslala finančným [...]

Pozor,- plyn !

29.11.2023

Staré štruktúry z čias minulej vlády tu ešte stále riadne smrdia. Nielen v polícii ale takmer v každom rezorte. Najnovšie riadne zasmradli v rezorte hospodárstva. Konkrétne v URSO. Skôr, než vedenie URSO stihla ministerka Saková vymeniť, vyparatilo Slovákom poriadne chrapúnstvo. V štýle „po nás potopa“ verejne ohlásilo možné drastické zvýšenie cien plynu pre [...]

Pán „politológ“ Štefančík, prečo klamete ?

28.11.2023

Je neuveriteľné, ako môže človek s titulmi pred menom i za menom s ľahkosťou motýlieho letu šíriť po médiách všakovaké nepravdy, vulgo klamstvá. Spomedzi množstva takýchto klamstiev vyberám aspoň jedno. To najnovšie, čo na spravodajskom kanále JOJ24 vyriekol pán Štefančík dnes. Podľa pána Štefančíka sa súčasná vládna koalícia v parlamente zaoberá vecami, čo [...]

kamióny, kolóny, hranice, vyšný komárnik, barwinek

Kolóna na východnej hranici má asi 20 kilometrov, samosprávy sa obávajú odpadu od kamionistov

30.11.2023 18:33

Kolóny kamiónov na východnej hranici sa tvoria v dôsledku protestnej blokády poľsko-ukrajinských hraničných priechodov poľskými dopravcami.

Jana Černochová, robert kaliňák

Kaliňák poďakoval Česku za velenie v brigáde NATO na Lešti, vznikla v reakcii na ruskú inváziu na Ukrajinu

30.11.2023 18:20

Šéf slovenskej obrany ocenil český príspevok k ochrane slovenského vzdušného priestoru.

ZŠ Budatínska

Ďalší dramatický incident na škole: Chlapec chcel vyskočiť z okna, zabránili mu v tom spolužiaci

30.11.2023 17:55

Riaditeľka školy vyzdvihla najmä prístup žiakov, ktorí okamžite dali najavo, že im na spolužiakovi záleží.

ján Culka

Akcia NAKA: Culka a Zveřina idú väzby, rozhodol špecializovaný súd

30.11.2023 17:14

Pondelkový zásah NAKA sa okrem iného týkal podozrení z nehospodárneho spravovania majetku v štátnych podnikoch Slovenský vodohospodársky podnik a Vodohospodárska výstavba.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 651
Celková čítanosť: 2431609x
Priemerná čítanosť článkov: 3735x

Autor blogu

Kategórie