SNS, OĽaNO, Aliancia mimo parlament ? – Podozrivé ….

Slováci si toho harašenia zo strany údajných agentúr na prieskum verejnej mienky ešte užijú. Jedna takáto agentúra neúnavne každý tretí-štvrtý deň slovenských voličov presviedča, že sa neoplatí voliť:

  • SNS, lebo vraj neprejde cez 5% prah do NRSR-podozrivé, lebo táto strana je v ankete Pravdy treťou najpreferovanejšou stranou;
  • Alianciu, pro-orbánovskú maďarskú stranu, lebo sa v prieskumoch tejto agentúry nepreplazí ani cez 1%; čudné, lebo táto strana bola faktickým víťazom nie tak dávnych komunálnych volieb;
  • OĽaNO, ktorá sa v prieskumoch nedokáže preniesť cez 7% hranicu vstupu do NRSR; pozoruhodné, lebo ide o stranu, ktorá pravicových politikov a publicistov omína ako nikým neželaný kamienok v topánke.

Liberálnodemokratické zákulisie septembrových volieb si neželá vstup do NRSR ani v prípade jednej z týchto strán. V prípade SNS a Aliancie preto, lebo ide o potenciálnych partnerov Smeru SSD do povolebnej vládnej koalície. Voličov treba prieskumami verejnej mienky znechutiť a odradiť o takejto voľby. Ide o to, aby Smer SSD napokon okrem Republiky nemal koaličný potenciál, nech by jeho volebný výsledok bol aj nad 25%.

OĽaNO je opačný prípad. Liberálnodeomkratickí viťúzi by toto hnutie nechceli v NRSR, lebo ísť s ním znovu do koalície -to by bola samovražda. Parlamentné mandáty OĽaNO sú de facto redukciou voličského potenciálu pravice. Voličov OĽaNO treba preto znechutiť a presvedčiť, aby si našli inú pravicovú konzervatívnu alternatívu – takú, čo bude chrumkavejšia pri ev. zostavovaní pravicovoliberálno-konzervatívnej vlády. Ponúka sa im napr. strana Demokrati, KDH, príp. v krajnej núdzi Sme rodina.

Takéto fígle si na slovenského voliča vymysleli demiurgovia pro-amerického povolebného zoskupenia. Ich akože prieskumné harašenie by bolo aj na smiech, -keby nebolo myslené vážne a keby jeho podstatou nebolo klamanie slovenských voličov. Aby sa klamstvo podarilo, treba takmer každý deň obťažovať Slovákov klamnými prieskumami. Lebo veď od čias Goebbelsa platí, že ak sa lož zopakuje stokrát-tisíckrát, – stane sa „pravdou“.

Banderovci a lúpežníci

07.12.2025

Pravda uverejnila článok pána Krčmárika, spochybňujúci historický fakt, že za masovou vraždou Židov v Kolbasove stoja banderovci. Lepšie povedané, chcela by to spochybniť a ako pán Krčmárik sám píše, prepísať históriu. Krčmárik sa v texte odvoláva na „historický prieskum“ pána Šmigeľa. Ten je v odborných kruhoch, zaoberajúcich sa problematikou [...]

Expert na lži a tvorbu nebezpečenstiev V.B. štve Slovákov proti vláde

06.12.2025

Včera bola na ta3 obvyklá politická diskusia vo formáte 2×2. „Diskutoval“ tam o.i. aj pán V.B. – No „diskutoval“…on skôr klamal a štval . Do úst F.Fica zákerne vkladal absurdné nezmysly. Napríklad, že R.Fico súhlasí s krádežou ruských finančných aktív na Západe a ich použitím na reparácie v prospech Ukrajiny, že R.Fico súhlasí s [...]

Grohling a SaS zasypú Slovensko pomníkmi arogancie moci

05.12.2025

V Nitre, na mieste, kde si šéf SIS P.Gašpar pokrčil plechy na svojom „autíčku“ odhalil včera predseda SaS B.Grohling so stovkou svojich najvernejších Pomník arogancie moci. Dobrý počin. Zostáva len dúfať, že Grohling vo svojom úsilí pripomínať si udalosti spojené s aroganciou moci nepoľaví a že bude v odhaľovaní pomníkov pokračovať aj na ostatných [...]

expres

Pred Vianocami cestujte bez stresu: nové zastávky, večerné vlaky aj rýchlejšie spojenia

08.12.2025 00:00

Cestovanie od 14. decembra dostáva nový impulz.

Matúš Šutaj Eštok

Šutaj Eštok ide do Bruselu. Odchádza tam so suverénnym postojom SR

07.12.2025 21:32

Minister vnútra tvrdí, že Slovensko chce bezpečnú a fungujúcu Európu.

Filip Turek

Turek zo zdravotných dôvodov zrušil plánovanú schôdzku s Pavlom

07.12.2025 20:54

Turek chcel prezidentovi vysvetliť všetky svoje kauzy.

petr pavel

Pavel: Ak Rusko zvíťazí na Ukrajine, všetci prehráme. Prezident kritizoval Západ

07.12.2025 19:54

Česká hlava štátu uznala, že po vojne bude Európa potrebovať novú bezpečnostnú zmluvu s Ruskom.