Založ si blog

Valloviny ničia Bratislavu. Šimečkoviny zničia Slovensko.

Liberálny primátor Vallo ničí Bratislavu ďalšou volovinou. Dal zavrieť jeden z dvoch dopravných pruhov na extrémne frekventovanej ulici po dunajskom nábreží. Vraj kvôli cyklistom. Cyklisti a kadejakí čudácki hipsteri sú totiž pevné jadro slniečkárskej PS a slniečkárskeho válovového Vallovho tímu. Vallovi válovoví slniečkári vymýšľajú jednu valovinu za druhou. Extrémne hlučná liberálna menšina gniavi hlavné mesto Slovenska: zdeformovala život v okolí Horského parku, chystá sa na likvidáciu Slavína, mestské centrum mení na stále miesto osláv hnutia LGBTI, na mestských úradovniach vyvesuje zástavy fašizoidných banderovcov a dúhové znaky osôb s poruchami normálnej reprodukcie. Mestské divadlo ozdobili symbolom odseknutej hlavy najväčšieho slovenského básnika P.O. Hviezdoslava a prečiarknutým štátnym znakom.

Najnovšia volovina je teda vyčlenenie jedného z dvoch dopravných pruhov na dominantnej dopravnej tepne mesta iba pre cyklistov. Pozitívna diskriminácia desiatok cyklistov pred desiatkami tisíc motoristov. Využívaná nanajvýš v niektorých denných hodinách /pri presune cykloidných úradníkov do práce/ a cez víkendy. Väčšinu dňa a celú noc tu však cyklistu takmer nevidíte. Uvidíte sa však typické slniečkárske pokrokárske pozérstvo a liberalistické SOCIÁLNE INŽINERSTVO.

Sociálne inžinierstvo je násilné presadzovanie vymyslených poloprávd o človeku a jeho povahe do chodu štátu a jeho inštitúcií. Násilná „výchova“ obyvateľov a vraj dobre mienená manipulácia s nimi – to je spojivo liberálnej autokracie s marxizmom resp. neo-marxizmom. Falošná predstava o ľudskom svete ako o svete pravdy a lásky, presadzovaná zhora, nasilu a bez podpory ľudí vyúsťuje k tvrdým administratívno-mocenským zásahom. Dláždi ľuďom cestu do pekla. Do sveta autoritatívnosti, fašizoidných „usmernení“, do temnoty a bezútešnosti spoločnosti, akú znázorňujú vizionárske romány Orwella, Huxleya a iných dystopikov.

Vallove primátorskí valoviny-voloviny predznamenávajú obraz Slovenska, aký by sa stal realitou, ak Progresívne Slovensko, SASKA a spol. vyhrali septembrové voľby. Zrušili by všetky tradiční a teda zlé nepokrokové sociálne istoty. Bez ohľadu na názor mužov by im nanútili otcovské dovolenky miesto kariérového rastu, zastavili by budovanie diaľnic a nahradili by ich úspornejšími cyklocestami a vláčikmi-slimáčikmi. Obmedzili by používanie štátnych symbolov ako „nacionalizmus“. Folklórny festival vo Východnej by nahradili multikulti jam session. Automobily, kožuchy a mäsové výrobky by predávali so sankčným príplatkom do fondu rozvoja „nového človeka“….

Slovenky a Slováci, – prevezte sa dnes povinne autom po bratislavskom dunajskom nábreží. Okoštujte atmosféru, aká zavládne na celom Slovensku, ak sa vlády zmocnia Progresívni a Liberálni sociálni inžinieri. Ochutnajte tam budúcnosť – fašizoidnú odslovakizovanú diktatúru slniečkárskych bejby-hrdinov Šimečku, Plavákovej, Bihariovej, Trubana, Petrík-ovej, Hellebrandta, Kišša a spol.

-Sadajte za volant a ponáhľajte sa na nábrežie. Ochutnávka liberálfašizmu sa tam práve začala.

Smer SSD má podľa Polisu takmer 25% – prečo to médiá utajujú ?

22.09.2023

Najnovší prieskum agentúry Polis nie je pre naše mainstreamové liberálne médiá zdá sa, kóšer. Nevonia im, že sociálnodemokratické strany majú spolu vyše 35%. Nevonia im, že by na vznik ľavicovo-národniarskej vlády stačila bez dvoch poslancov trojkoalícia Smer+Hlas+SNS. Koaličný potenciál Smeru rozširuje Republika, Sme rodina a pro-orbánovská maďarská Aliancia. [...]

Niektorým slováčikom už načisto šibe ?

21.09.2023

Jeden pekný článok tu bol nedávno publikovaný pod názvom „Igorko, tebe už načisto šibe ?“ Samozrejme, že mu načisto a totálne šibe. Názov článku je zrejme myslený ako rečnícka otázka. Kašľať však na Igorka, -ten bol, je a zase bude skôr problémom pre psychiatrov a nie pre politológov a publicistov. Mňa zaujíma skôr iná otázka. Konkrétne – ČI [...]

Na vine slovenskej katastrofy sú „minulé vlády“

20.09.2023

V „našich“ médiách sa udomácnilo nové novinárske klišé: „na vine sú minulÉ vládY“. Za to, že SR je v morálnom a hospodárskom marazme nie je na vine takmer 4 roky vládnuca partička Heger, Matovič, Sulík, Remišová, Kollár -ale „minulé vlády“. Teda asi všetky vlády minimálne od čias maďarsko-rakúskeho vyrovnania, ČSR, prvej SR, [...]

morawieclk, zelenskyj

Morawiecki odkazuje Zelenskému, aby neurážal Poľsko

22.09.2023 23:20

Poľský premiér tak reagoval na Zelenského vyjadrenia na Valnom zhromaždení Organizácie Spojených národov.

Silná búrka v hlavnom meste

Pozor na silný vietor a dážď, najmä na severe Slovenska

22.09.2023 21:19

Slovenský hydrometeorologický ústav vydal výstrahy prvého i druhého stupňa.

Napolitano

Zomrel bývalý taliansky prezident Giorgio Napolitano

22.09.2023 20:46

Bol prvým talianskym prezidentom v dejinách, ktorý bol zvolený aj na druhé funkčné obdobie.

Alexej Navaľnyj

Väzneného opozičného politika Navaľného opäť poslali na samotku

22.09.2023 19:24

Vo väzení je Navaľnyj už dva a pol roka za údajný podvod. Jeho v poradí dvadsiaty "pobyt" na samotke bude trvať štyri dni, potom má odvolacie pojednávanie.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 614
Celková čítanosť: 2197616x
Priemerná čítanosť článkov: 3579x

Autor blogu

Kategórie