Založ si blog

Matovičovi a Čaputovej vybuchol prvý kajúcnik..

Voľby sa blížia. Kajúcnici doteraz donášajúci na opozičných politikov kadejaké lži začínajú cúvať. Predpokladaný víťaz volieb bude Smer a ak sa po 30.9. ujme moci, bude pre Imreczeho, Slobodníka, Makóa…na Slovensku horúco. Tí schopnejší začnú v zákulisí vyjednávať, tí politicky podkutejší začnú hľadať únikové cesty do zahraničia. No a „martýri“ budú aj po zmene režimu slúžiť politikom ako Lipšic, Šimečka či Čaputová a budú pod mimoriadne bedlivým okom západných diplomatov a protislovenských médií.

Kajúcnik Peter Petrov, zvaný Tiger asi nie je vhodný osobnostný typ na martýra demokracie. Skôr je to oportunistický kriminálnik, udávajúci na akúkoľvek stranu, len nech mu to zachráni kožu. V najnovšom odhalení manipulácie s výpoveďami protificovských svedkov „Tiger“ ako jeden z prvých zmenil stranu. Priznal, že nahrávka, na ktorej súčasný šéf policajnej inšpekcie Ďurka inštruuje Petrova ako svedčiť, je autentická. Teda že vyšetrovateľ Ďurka /vzorný plnič rozkazov Mikulca, Lipšica a Matoviča/ diktoval Petrovovi obsah výpovedí tak, aby sa dali použiť proti „smerákom“.

Nahrávka a výpoveď kajúcnika „Tigra“ sú luxusnými dôkazmi proti krivičom práva ako bol a je Ďurka a ďalší chlapci z družiny Lipšica a v konečnom dôsledku aj Čaputovej. Smer SSD s odkazom na nahrávku a výpoveď Tigra požiadal NAKU resp. PZ SR, aby pod dohľadom prokuratúry Ďurku ihneď zadržala. Smer SSD vyzval zastupujúceho ministra vnútra Ódora a jeho nadriadenú Čaputovú, aby konali. -Čo myslíte, čo sa stalo ? Nič. Zhola nič. Čaputová aspoň krátko a neuroticky zareagovala. Ostatní zodpovední Hamran, Odor, Lipšic..sú však potichu ako voš pod chrastou. Dúfajú, že „útok“ ktorý odznel na TB Smeru je iba predvolebný výstrelok, že je to smerácka malichernosť, ktorá zanikne v záplave iných predvolebných aktivít.

A čo médiá ? Onemeli. Hlúposti, ako Matovičova provokačka pred Úradom vlády dostali stokrát väčší mediálny priestor než závažná nahrávka a výpoveď Petrova-Tigra.

Smer SSD na TB okrem mimoriadne závažného svedectva proti Ďurkovi predložil aj výpoveď bývalej šéfky vyšetrovacieho tímu Policajnej inšpekcie Santusovej. Santusová vo výpovedi predložila ďalšie dôkazy o tom, ako sa PZ a najmä NAKA zneužívali proti politickej opozícii. Doložila aj pikošku o sexuálnom násilí „elitných vyšetrovateľov“ a „elitnej“ NAKA ako takej. A ako bonus upozornila na previazanosť kriviča práva a sexuálneho násilníka Svitoka na jednu mimoriadne „demokratickú“ politickú stranu. Smer SSD na základe výpovede Santusovej vyzval feministky ako Bittoó Cigániková, Plaváková, Nicholsonová a pod. , aby zaujali k obťažovaniu Santusovej jasný a kritický postoj.

-Čo myslíte, čo sa udialo ? Áno, -zase nič. Zase úplne ničotné nič. Na Slovensku, keď ide o porušovanie zákona zo strany OČTK, kontrolovaných Hamranom, Lipšicom, Odorom a Čaputovou sú všetci TICHO. Ticho je polícia, ticho je ministerstvo vnútra a spravodlivosti, ticho je prokuratúra, ticho sú vládni politici a samozrejme najviac ticho sú provládne -teda de facto všetky médiá.

Takže, haló Čaputová, haló Ódor, haló Lipšic, haló Denník N, haló Sme, haló Markíza, haló JOJka, haló ta3…haló feministky s akože demokratických strán: ZOBUĎTE sa. Na Slovensku sa za vlády Čaputovej, Odora, Lipšica a Hamrana dejú riadne špinavosti. – Konajte. Konajte v záujme verejnosti a aj vo vlastnom záujme. Lebo ak nebudete konať, doplatíte na to. Pretože nekonanie je v prípade vládnych úradníkov trestný čin. Takže budíček-konajte !

Smer SSD má podľa Polisu takmer 25% – prečo to médiá utajujú ?

22.09.2023

Najnovší prieskum agentúry Polis nie je pre naše mainstreamové liberálne médiá zdá sa, kóšer. Nevonia im, že sociálnodemokratické strany majú spolu vyše 35%. Nevonia im, že by na vznik ľavicovo-národniarskej vlády stačila bez dvoch poslancov trojkoalícia Smer+Hlas+SNS. Koaličný potenciál Smeru rozširuje Republika, Sme rodina a pro-orbánovská maďarská Aliancia. [...]

Niektorým slováčikom už načisto šibe ?

21.09.2023

Jeden pekný článok tu bol nedávno publikovaný pod názvom „Igorko, tebe už načisto šibe ?“ Samozrejme, že mu načisto a totálne šibe. Názov článku je zrejme myslený ako rečnícka otázka. Kašľať však na Igorka, -ten bol, je a zase bude skôr problémom pre psychiatrov a nie pre politológov a publicistov. Mňa zaujíma skôr iná otázka. Konkrétne – ČI [...]

Na vine slovenskej katastrofy sú „minulé vlády“

20.09.2023

V „našich“ médiách sa udomácnilo nové novinárske klišé: „na vine sú minulÉ vládY“. Za to, že SR je v morálnom a hospodárskom marazme nie je na vine takmer 4 roky vládnuca partička Heger, Matovič, Sulík, Remišová, Kollár -ale „minulé vlády“. Teda asi všetky vlády minimálne od čias maďarsko-rakúskeho vyrovnania, ČSR, prvej SR, [...]

morawieclk, zelenskyj

Morawiecki odkazuje Zelenskému, aby neurážal Poľsko

22.09.2023 23:20

Poľský premiér tak reagoval na Zelenského vyjadrenia na Valnom zhromaždení Organizácie Spojených národov.

Silná búrka v hlavnom meste

Pozor na silný vietor a dážď, najmä na severe Slovenska

22.09.2023 21:19

Slovenský hydrometeorologický ústav vydal výstrahy prvého i druhého stupňa.

Napolitano

Zomrel bývalý taliansky prezident Giorgio Napolitano

22.09.2023 20:46

Bol prvým talianskym prezidentom v dejinách, ktorý bol zvolený aj na druhé funkčné obdobie.

Alexej Navaľnyj

Väzneného opozičného politika Navaľného opäť poslali na samotku

22.09.2023 19:24

Vo väzení je Navaľnyj už dva a pol roka za údajný podvod. Jeho v poradí dvadsiaty "pobyt" na samotke bude trvať štyri dni, potom má odvolacie pojednávanie.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 614
Celková čítanosť: 2197560x
Priemerná čítanosť článkov: 3579x

Autor blogu

Kategórie