Založ si blog

Klamári z RTVS by mali mať zákaz pracovať vo verejnom médiu

Nevychádzam z údivu, ako niektorí redaktori a reportéri z RTVS klamú. Včera sa napríklad jedna „reportérka“ spýtala R.Fica /po ukončení jeho diskusie v tv/ prečo obhajuje na verejnoprávnom médiu použitie násilia vo volebnej kampani. Sugestívnejšiu a zákernejšiu otázku som od novinára už dávno nepočul. Samozrejme, R.Fico verejne na RTVS nijaké použitie násilia vo volebnej kampani neobhajoval. R.Fico iba odpovedal, že je normálne ak sa osoba, ktorá bola fyzicky napadnutá /napr. Matovičovom alebo akýmsi matovičovským kickboxerom/ bráni. Je normálne, ak sa členovia a sympatizanti Smeru snažia zamedziť tomu, aby predstavitelia OLaNO výtržnosťami narušovali povolenú TB, a je normálne, aby upozorňovali napr. na nezákonné parkovanie vozidiel OLaNO na chodníkoch a pod.

Smeráci neboli ani pri TB Smeru pred Úradom vlády a ani pri napadnutí staršieho muža kickboxerom tými, čo fyzické násilie začali. V prvom prípade tým, kto udrel prvý bol Matovič. Kopol dr.Kaliňáka do hrude a krku. V ďalšom útoku ho zastavil až mladý Smerák z Košíc. V druhom prípade na upozornenie staršieho muža, aby neparkoval svoje stranícke auto na chodníku reagoval nádejný poslanec za OLaNO úderom hodným majstra SR v kickboxe. Muž na útok odpovedal pokusom kickboxera opľuť. Netrafil. Zato kickboxer udrel muža druhý raz a poriadne ho trafil…Pýtať sa po týchto dvoch napadnutiach „smerákov“, prečo schvaľujú násilie je teda riadne arogantná nechutnosť. Smeráci neudierali prví a ak sa primerane bránili, majú na to zo zákona právny nárok.

Prekrúcanie udalosti – označenie napadnutia Kaliňáka a Matovičom a staršieho občana /sympatizanta Smeru/ za „potyčky“ medzi matovičkármi a smerákmi, – to je poriadne arogantná lož. To je potom každá obeť fyzického násilia /vrátane vraždy/ účastníkom „potýčky“… A označenia korektného vyjadrenia R.Fica k spomenutým prípadom je lož priam obludná. Za ňu by mala príslušná „reportérka“ dostať doživotný zákaz pracovať vo verejnom médiu. Prečo ? Lebo na prácu v takomto médiu nemá ani odborné a ani morálne predpoklady. Nech sa zamestná ako propagandistka v OLaNO alebo v PS. Tam to bude iste viac v súlade s jej osobným presvedčením.

PS: Médiá sa inak zaoberajú samými smiešnymi zástupnými témami. Podstatné problémy súčasného vládnutia – najmä protizákonné matovičovsko-odorovské zneužívanie OČTK v boji proti opozícii absolútne ignorujú. Klamú, že prílev migrantov do SR spôsobili akési papieriky, ktoré polícia dáva migrantom /hoci nemusí/ – no o tom, že hraničné priechody /oficiálne ale najmä neoficiálne/ nikto nestráži, nič nepíšu a ani nevysielajú.

Po voľbách bude musieť budúca /dúfajme/ ľavicovo-národniarska vláda vyčistiť viacero augiášovských chlievov. Medzi tými, kde sa to najviac žiada, je Augiášov MEDIÁLNY chliev. Treba ho očistiť od propagandistov. Od tých, čo s profesionálnou, nadstraníckou a politicky nezaujatou žurnalistikou nemajú nič spoločné.

Francúzska facka skutočnej demokracii

08.07.2024

Dohlasované. Vo Francúzsku nezvíťazila le Penová, nezvíťazila autentická vôľa ľudu, ale jej intrigánsky kalk. Zákulisie a dlhé ruky deep statu. Francúzska lekcia pre všetkých, čo veria v liberálnu ľavicu teda v ľavicu podľa strihu bruselskej paneurópskej sociálnodemokratickej/socialistickej strany PES. Francúzske voľby ukázali, že politická pluralita na Západe je iba [...]

Fico a spol. na ÚS drvivo zvíťazili

03.07.2024

Tak a je to dokonané. Dnes v noci zase budú labilnejší členovia Progresívneho Slovenska, SaS a OLaNO zaspávať iba vďaka upokojujúcim tabletkám. ÚS im zasadil úder, ktorý je bolestivejší a strategicky silnejší ako bola volebná porážka I.Korčoka. ÚS až na dve veci, týkajúce sa retroaktivity a jednu vec, týkajúcu sa rovnakého zaobchádzania odobril celú smerácku novelu [...]

Macronovi slniečkári: prehrali voľby a tak hybaj do ulíc !

01.07.2024

Všimli ste si, čo robia liberálni demokrati po volebnej porážke ? Akceptujú demokratický výsledok ? Ale kdeže. Už aj sú v uliciach, už tam hneď robia bordel a útočia na víťazov, či vyhrali iba „omylom“ či podvodom. V Nemecku, v nedávnych eurovoľbách , ale tiež v komunálnych a parlamentných voľbách dosiahla alternatívna strana k vládnucim nemeckým [...]

Belarus Election

Lukašenko je presne už tridsať rokov pri moci. Ministri sú jeho sluhovia, upozorňuje analytik Demeš

20.07.2024 06:00

V zahraničnej politike už Alexandr Lukašenko nemá nijakú samostatnosť, zdôrazňuje Pavol Demeš, ktorý dlhodobo sleduje dianie v Bielorusku.

vojna na Ukrajine, NATO, Erdogan, Zelenskyj, Starmer, Stoltenberg

ONLINE: Trump telefonoval so Zelenským, dohodli sa na osobnom stretnutí

20.07.2024 05:35

Trump a Zelenskyj sa stretnú a prediskutujú kroky, ktoré by mohli ukončiť vojnu na Ukrajine. Vyplýva to z ich informácií o vzájomnom telefonáte.

koláž, fotky, mReportér

Prelety amerických stíhačiek F-16 nad slovenským nebom. Jedna pristávala, druhá ju prekvapila zozadu

20.07.2024 05:00

Toto sú najlepšie videá týždňa, ktoré zachytili naši mReportéri.

Biden

Koniec Bidenovej kampane je vraj len otázkou času, niekoľko sponzorov už nedá ani cent

19.07.2024 23:20

Viac ako 30 demokratických kongresmanov už prezidenta vyzvalo na odstúpenie z kampane.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 782
Celková čítanosť: 2962836x
Priemerná čítanosť článkov: 3789x

Autor blogu

Kategórie