Založ si blog

Zlomyseľný sokoliar poľuje na Hlas-Sociálnu demokraciu

Čo je cieľom série útokov na Hlas SD ? Samozrejme, že je to znemožniť vznik ľavicovej a národniarskej koalície Smer+Hlas+SNS a /možno v trochu inej podobe/ aj Hnutia Republika. Bez Hlasu SD Smer, SNS a Republika vládu nezostavia. Aj keby som si to ja osobne prial. Intrigy sokoliara, čo ovláda sokola ako turecký dron nie sú v záujme Smeru a ani v záujme SNS či Republiky. Takýmito infantilnými útokmi totiž nikto dva dni pred voľbami nezvýši volatilitu SNS či Republiky na výšku, umožňujúcu nahradiť v NRSR predpokladané mandáty Hlasu.

Útoky na Hlas sú užitočné len a len pre pravicovo-liberálnu koalíciu. Zhnusujú Smer, SNS či HR v očiach vedenia Hlasu. Manipulujú s jeho urážlivosťou a márnomyseľnosťou. Vedú Pellegriniho a spol. k záveru, že vstúpiť do paktu so Smerom, SNS a HR je zlé, mimoriadne zlé. Presviedčajú vedenie Hlasu o tom, že zrada ľavice a vstup Hlasu do pravicovo-liberálnej koalície je síce zlé riešenie, no je to najmenšie možné v súčasnosti existujúce riešenie nedobré riešenie.

Perfídnosť sokoliarovej manipulácie napokon môže vyústiť do toho, že to, čo sa Hlasákom zdalo ako čistý nezmysel /účasť v pravicovo-liberálnej vláde/ sa napokon, ako variant menšieho zla stane skutočnosťou. A Hlas napokon ten samovražedný krok-vstup do Šimečkovho zlepenca – urobí.

Nemyslím si, že sa to stane. V Hlase sú ľudia normálni a premýšľaví. Intrigy pravičiarov nenarušia koalíciu Smeru, Hlasu, SNS resp. HR. Sokoliarova lovecká finta sa nepodarí. NEPODARÍ !

Dobrá správa pre PS, Olano a SaS

16.04.2024

Všimli ste si to ? Koalícii Smer, Hlas a SNS sa podarilo splniť predvolebný sľub o znížení cien potravín, o poklese inflácie a oživení investičnej výstavby. Dobrá správa pre Šimečku, Matoviča, Grohlinga – či nie ? Aspoň trocha útechy pre občanov pred tým, než Kamenický a spol. začnú realizovať tvrdý no nevyhnutný reštrikčný masaker…. Zatiaľ je to [...]

Jančkárová – generátor politickej nenávisti

14.04.2024

Každému súdnemu človeku, ktorý sledoval dnešný“moderátorský“ výkon Marty Jančkárovej na STV1 musí byť už jasné, prečo je potrebné spravodajské a publicistické relácie RTVS totálne prekopať, vymeniť v nich dramaturgiu a personál. Jančkárová väčšinu svojho „moderátorského“ času venovala politickej polemike s podpredsedom NRSR a poslancom [...]

Šimečka je najkrajší, najmúdrejší a najlepší hasič

14.04.2024

Dementi /toto nie je oslovenie nikoho dôležitého, toto späťvzatie článku, ktorý tu mal byť ešte do obeda no už nie je…/. Nie je pravda, že pán Šimečka je čosi ako „pyroman“. Nie je pravda, že pán Šimečka chodí do Bruselu zakladať ohníky, v ktorých majú zhorieť peniaze pre SR, – aby potom vyzýval vládu SR hasiť. Pravda je, že pán Šimečka je [...]

Filip Kuffa

Výbor neprijal uznesenie k preletu vrtuľníka s Kuffom nad národným parkom

16.04.2024 14:57

Kuffa mal helikoptérou letieť bez povolenia ponad najprísnejšie chránené územia Malej Fatry, čím sa mali ohroziť napríklad hniezdiace vzácne vtáky.

ČR SR politika premiér Fico návšteva prvá

Prieskum: Za urovnanie vzťahov s Českom je 70 percent Slovákov

16.04.2024 14:15

Opačný názor má 17 percent populácie.

mobil, sledovanie, telekomunikácie

Špionážnym softvérom Pegasus mala bývalá poľská vláda sledovať vyše 500 ľudí

16.04.2024 13:36

Nová poľská koaličná vláda obvinila predchádzajúcu vládu strany PiS, že systém Pegasus použila na sledovanie osôb spojených s vtedajšou opozíciou.

Ľubica Rošková, súd Pezinok,

Exposlankyňa Smeru Rošková je vinná v kauze agrodotácií

16.04.2024 13:27

Zároveň je povinná uhradiť spôsobenú škodu vo výške viac ako 150-tisíc eur.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 755
Celková čítanosť: 2809759x
Priemerná čítanosť článkov: 3722x

Autor blogu

Kategórie