Slovensko a Fico vyhrali !

Žiaden tesný výsledok. Žiaden volebný pat. Lži médií a prieskumných agentúr nepomohli. Fico deklasoval Progresívcov. Rozdiel 5% je taký veľký, že niet o čom špekulovať.

Slovensko speje ku vláde Smer+Hlas+SNS. Prípadne ešte aj + KDH. Spolu pohodlných 79 resp 92 hlasov. Jasná väčšina resp, až ústavná väčšina.

Slovensko má šancu zostaviť slovenské. Slovensko má šancu posilniť sociálne istoty a naštartovať rozvoj. Slovensko má šancu na geopolitickú zmenu. Slovensko má šancu lepší život.

Držme si palce, aby Slovensko tieto šance využilo.

Trump BUDUJE NOVÚ OSN !

20.01.2026

USA všeobecne a Trump osobitne nie sú s OSN už dávnejšie spokojní. Najradšej by ju zrušili., ale ako? Trump je muž činu, vie ako na to. Pred našimi očami, celkom slušným tempom rozdáva vstupenky do novej medzinárodnej organizácie, ktorú nazval RADA MIERU alebo MIEROVÁ RADA /MR/. MR má byť organizácia bohatých krajín, ktoré už dnes sú alebo v budúcnosti budú pod [...]

Pán ŽILINKA, – aký je váš vzťah k čurilovcom, GAŠPAROVI, Lipšicovi ? Aký je váš vzťah k vláde SR ?

19.01.2026

Súdiac podľa posledných aktivít Generálnej prokuratúry, ktoré sú v prospech organizovanej skupinky „čurilovcov“ /dnes napr. v prospech čurilovského policajta Juhása a v neprospech ministra vnútra Šutaja Eštoka/ sa nazdám, že vzťah generálneho prokurátora Žilinku ku čurilovcom je pozitívny. Žilinkove rozhodnutia z posledného času sú také, ani čo by ich [...]

Izolovaný FICO v USA a milé opozičné DETI

18.01.2026

Včera všetky tri spravodajské sl. televízie vysielali politické školenia mužstva o tom, aká je cesta Fica do USA bezvýznamná, zbytočná, servilná a pod. invektívy. Záujem médií trval iba do momentu, kým sa podpisovala zmluva o energetickej spolupráci. Od chvíle, keď Fico prišiel do Mar-a-Lago, na Floride záujme „našich“ médií klesol na absolútne minimum. Hoci [...]

ChongLy Thao

Imigrační agenti odviedli Američana z bytu v mraze len v spodnom prádle. Rodina hovorí o ponižovaní a traume

20.01.2026 16:15

Muža prepustili bez akéhokoľvek vysvetlenia či ospravedlnenia.

Nemocnica v Trenčíne

Vymenili potrubia? Nevymenili? Žilinka nariadil trestné stíhanie pre rekonštrukciu v trenčianskej nemocnici

20.01.2026 16:10

Na prípad upozornilo Investigatívne centrum Jána Kuciaka (ICJK).

Jaroslav Spišiak

Progresívci chcú na brannobezpečnostný výbor zavolať ministra vnútra pre spôsob vyšetrenia Gašparovej nehody

20.01.2026 15:47

Opozičné PS označilo za nepochopiteľný postup pri vyšetrovaní nehody, ktorej účastníkom bol riaditeľ SIS Pavol Gašpar.

matečná

Polícia začala trestné stíhanie voči političke z vládnej koalície, čelí už aj obvineniu

20.01.2026 15:40, aktualizované: 15:59

Vyšetrovanie sa týka trestného činu porušovania povinnosti pri správe cudzieho majetku.