Založ si blog

A JE TO !

Dnes to teda Smer, Hlas a SNS podpísali. Ešte sa samozrejme môže všeličo stať, ale je to už skôr v rovine teórie. Fico, Pellegrini a Danko zapracovali – a je to. Teraz už len čo najskôr dostať papier od Čaputovej a začal robiť v prospech Slovenska.

A je to. A je to ? A čo tá katastrofálna ekonomická situácia na Slovensku ? A čo to nepriateľstvo Západu voči Ficovi a teraz už aj celej novej slovenskej vláde ? A čo tie rýchlopečené „občianske“ zhromaždenia na obranu demokracie ? A čo tie čoraz početnejšie útoky médií na ešte ani neexistujúcu „Ficovu vládu“ ? A čo ten nepomer v počte ministerských pozícií v prospech Hlasu, SNS a v neprospech Smeru ? A čo tá ťažko utajovaná Dankova túžba po rečnení ? A čo ten pán Huliak a Kuffa a ich priam patologická nenávisť voči medveďom, vlkom, líškam, veveričkám… voči národným parkom a voči všetkému, čo podlieha ochrane životného prostredia a nedá sa rabovať, resp. využívať ako „nekonečný“ zdroj dreva, vody, kameňa, piesku, lesných plodov…pozemkov pod chaty a pod. ?

Takže áno, – a je to. Je to však naozaj tak, ako to má byť ? Uvidíme.

Donald Tusk – persona non grata v SR ? Ale čo s RTVS ?

04.03.2024

Polský premiér D.Tusk si asi nevšimol, že už nie je vo funkcii v EU ale iba v Poľsku. Prečo ? Lebo si dovoľuje zasahovať do vecí, do ktorých ho nič nie je. Zasahoval do vnútorných vecí suverénnej SR. Nepáčilo sa mu stretnutie ministra ZV SR Blanára s ministrom ZV RF Lavrovom. /Rovnako sa Tuskovi nepáčilo ani stretnutie Lavrova s ministrom ZV Maďarska Szíjartóom/. -Toto je [...]

Mediálžandári -darmo vy mažete /RTVS…/

04.03.2024

Mediálžanadári darmo vy mažete, veď vy tú pravdičku nikdy nezmažete. RTVS dnes v obedňajšom Rádiožurnále opäť dokázala, že nie je verejnoprávna, nadstranícka, objektívna. RTVS opäť ukázala, že je protivládna a opozičná. V čudnom žurnalistickom útvare /ktorý s informovaním nemal nič spoločné/ redaktorka RTVS poslucháčov klamala, že vraj proti stretnutiu [...]

RTVS/Soňa Otajovičová – z ktorého prsta ste si to vycucali ?

04.03.2024

V dnešnom obedňajšom Radiožurnale RTVS vyhlásila akýsi redaktorka Soňa Otajovičová, že / podstatná ?/ časť slovenských občanov a /všetci ?/ odborníci protestovali proti stretnutiu ministra zahraničných vecí SR Juraja Blanára a ministra zahraničných vecí Ruskej federácie Sergeja Lavrova. Na podtvrdenie tejto tézy redaktorka Otajovičová zacitovala slová niekoľkých [...]

Allen Weisselberg

Bývalý finančný riaditeľ Trump Organization sa priznal ku krivej výpovedi. Dostal päť mesiacov väzenia

04.03.2024 22:47

Allen Weisselberg sa priznal ku krivej výpovedi v občianskoprávnom procese, v ktorom je za podvod obžalovaný exprezident Donald Trump.

Izrael / Tunel / Hamas /

Hamas nevie, koľko rukojemníkov v Gaze je ešte nažive

04.03.2024 22:35

Otázka rukojemníkov je stredobodom rokovaní o prímerí v Pásme Gazy, ktoré prebiehajú v Káhire.

Vladimir Putin

Únik nahrávky z Nemecka je podľa Bieleho domu pokus Ruska rozdeliť západných spojencov Kyjeva

04.03.2024 22:07

Prokremeľská RT zverejnila nahrávku, o ktorej tvrdí, že na nej predstavitelia nemeckej armády diskutujú o vojenských úderoch na Moskvou anektovaný ukrajinský Krym.

Télam

Argentínsky prezident Milei nechal zavrieť štátnu tlačovú agentúru Télam. Tvrdí, že je "hlasnou trúbou perónizmu"

04.03.2024 21:15

Podľa zamestnancov je uzavretie agentúry jedným z najhorších útokov na slobodu slova za posledných 40 rokov, teda od pádu vojenskej junty.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 722
Celková čítanosť: 2693912x
Priemerná čítanosť článkov: 3731x

Autor blogu

Kategórie