Založ si blog

Predčasný výstrek nenávisti

Nepriatelia Slovenska z bratislavskej kaviarne a z Bruselu prehrali voľby. Bohužiaľ, títo lúzeri nevedia čestne prehrávať. Nevedia prijímať realitu s rešpektom a pokorou. Jediné čo vedeli a vedia je striekať okolo seba nenávisť, zákernosti a intrigy. Ficova vláda ešte nie je ani pri moci a už na ňu podliaci z Bruselu, z médií a z opozičných pravicovo-liberálnych strán pľujú, až ich pri tom zadúša. Chcete príklady? Nech sa páči:

  • PES, strana eurosocialistov predčasne ejakulovala v deň podpisu memoranda o vôli Smeru, Hlasu a SNS ísť do spoločnej vlády; PES prerušil členstvo Smeru a Hlasu za zámer ísť do koalície so stranou, s ktorou už Smer dvakrát bol vo vládnej koalícii a s ktorou EK a EP bezproblémovo komunikovali-teda nebola a nie je to žiadna extrémne radikálna pravica; PES a s ňou celý Brusel si nepočkali ani na podpis koaličnej zmluvy, ani na menovanie vlády a ani na jej programové vyhlásenie; nenávisť voči suverenite Slovenska bola silnejšia ako dobré zdržiaky, ako dobré mravy.
  • Vyše päťtísíc exaltovaných povaľačov a polo-umelcov podpísalo výzvu, aby Čaputová nevymenovala za ministra kultúry Mgr.Ing.T. Tarabu. Fontána nenávisti voči Tarabovi vystrekla, hoci vláda ešte nejestvuje a Taraba ešte nie je ani len navrhnutý za jej člena; premotivovanosť indivíduí ako Stanke, Pauhofová, Vašaryová, Fialová, Farkaš, Huba a spol. ich odštartovala do ďalšieho trápneho sebazhovadenia.
  • Šarlatánski ekonomickí analytici z okolia PS, SaS a KDH stihli zo svojich krištáľových gúľ vyveštiť, že nové ministerstvo turistiky a športu urýchli ekonomický krach SR; expertom neprekáža, že vláda ešte nie je, že ministerstvo ešte nie je, že sa neprijali ešte žiadni noví úradníci, čo by na ňom mali robiť. Slovom nič ešte nie je na svete, ale experti už vedia, že to bude zlé, ale že úplne úplne zlé.
  • Pretlak nenávisti zobudil z takmer záhrobného spánku aj Budaja a jeho zelených miništrantov. Vyzbrojení fámami a fejkmi z médií /napr. o totálnom vyhladení medveďov, hlucháňov, vlkov resp. o zrušení národných parkov/ začali kričať na ratu slovenskej prírody pred akýmsi Huliakom-človekom, ktorý na adresu zelenej politiky EU použil pred rokom-dvoma pár expresívnych vyjadrení- a zelení predčasní ejakulanti ich teraz domýšľajú div že nie do podoby ministerských vyhlášok.
  • Zúriví pravicoví proti-národní novinári sa do orgií nenávisti voči ešte ani len nenarodenej vláde zapojili šialenými konšpiráčnými redakčnými článkami, zlomyseľnými komentármi a úvahami, – no tiež poskytovaním priestoru pre polozabudných zradcov slovenskej ľavice: Schmognerovú, Weissa ale najmä a predovšetkým Borisa Zalu; Zala je spredmetnená pomstychtivosť najmä voči Smeru, odkiaľ ho za zradu hnali svinským krokom; odvtedy /dobrých 5 rokov žije z toho, že tu a tam opľúva Fica a spol., intriguje voči Smeru /a teraz už aj voči Hlasu, ktorý ho vraj tak veľmi, tak veľmi sklamal/. Zala intriguje proti Smeru a proti SR v Bruseli; to isté robí takmer každý deň aj na obrazovke ta3, rtvs 24, joj 24, na Markíze, na SRo a pod.; Zala už dávno nie je členom Smeru, no nenávistné médiá ho s obľubou prezentujú ako „donedávna podpredsedu Smeru“; Zala je lenivý šlendrián; o ničom nič poriadne nevie a o tom, k čomu sa mediálne vyjadruje už nič ani len netuší.
  • Čaputovú amok zúrivosti zachvátil asi najviac; jej sorosovská misia v SR zlyhala; zákonnými i nezákonnými krokmi nezabránila víťazstvu Fica a spol. vo voľbách; Čaputovej teraz zostáva iba náhradná úloha: spomaliť proces inštalovania ňou nenávidenej vlády aspoň obštrukciami a šikanou; na získanie času /Ficovci hovoria, že času potrebného likvidáciu dôkazov na NAKE a ÚŠP/ sa Čaputová dala vypísať na PN; okrem toho Čaputová avizuje, že odmietne menovať do vlády ľudí, ktorých najviac nenávidí: formálne dôvody prečo tak nebude chcieť urobiť si jej zákerní „ústavní“ právnici už nájdu..

Protislovenskí politici a médiá -v SR či v Bruseli sa akoby nakazili čímsi, čo pritom vôbec nie je nákazlivé. Ktovie prečo, no všetci prejavujú spoločné príznaky predčasného výronu nenávisti. Nevedeli a nevedia už vyčkať ani len pár hodín do vzniku pre nich gigantického nepriateľa- vzniku novej Ficovej vlády. Drak sa ešte ani nenarodil a protificovskí darebáci už ním strašia bohabojný ľud slovenský. Ak už teraz šalejú od nenávisti, čo tu budú robiť potom, keď sa nová vláda chopí moci a začne Slovensko čistiť ?

To tu bude petícií, protestných zhromaždení, žalôb do Bruselu…to tu bude škrekotu, brechotu a mňaukotu. To tu bude pavilón opíc, to tu bude zoologická záhrada. Nuž asi bude. Dôležité však bude, aby slovenské publikum bolo od zlo- činnosti patologických antificovských zúrivcov ochránené poriadne hlbokou a širokou legislatívnou bariérou…

Donald Tusk – persona non grata v SR ? Ale čo s RTVS ?

04.03.2024

Polský premiér D.Tusk si asi nevšimol, že už nie je vo funkcii v EU ale iba v Poľsku. Prečo ? Lebo si dovoľuje zasahovať do vecí, do ktorých ho nič nie je. Zasahoval do vnútorných vecí suverénnej SR. Nepáčilo sa mu stretnutie ministra ZV SR Blanára s ministrom ZV RF Lavrovom. /Rovnako sa Tuskovi nepáčilo ani stretnutie Lavrova s ministrom ZV Maďarska Szíjartóom/. -Toto je [...]

Mediálžandári -darmo vy mažete /RTVS…/

04.03.2024

Mediálžanadári darmo vy mažete, veď vy tú pravdičku nikdy nezmažete. RTVS dnes v obedňajšom Rádiožurnále opäť dokázala, že nie je verejnoprávna, nadstranícka, objektívna. RTVS opäť ukázala, že je protivládna a opozičná. V čudnom žurnalistickom útvare /ktorý s informovaním nemal nič spoločné/ redaktorka RTVS poslucháčov klamala, že vraj proti stretnutiu [...]

RTVS/Soňa Otajovičová – z ktorého prsta ste si to vycucali ?

04.03.2024

V dnešnom obedňajšom Radiožurnale RTVS vyhlásila akýsi redaktorka Soňa Otajovičová, že / podstatná ?/ časť slovenských občanov a /všetci ?/ odborníci protestovali proti stretnutiu ministra zahraničných vecí SR Juraja Blanára a ministra zahraničných vecí Ruskej federácie Sergeja Lavrova. Na podtvrdenie tejto tézy redaktorka Otajovičová zacitovala slová niekoľkých [...]

Allen Weisselberg

Bývalý finančný riaditeľ Trump Organization sa priznal ku krivej výpovedi. Dostal päť mesiacov väzenia

04.03.2024 22:47

Allen Weisselberg sa priznal ku krivej výpovedi v občianskoprávnom procese, v ktorom je za podvod obžalovaný exprezident Donald Trump.

Izrael / Tunel / Hamas /

Hamas nevie, koľko rukojemníkov v Gaze je ešte nažive

04.03.2024 22:35

Otázka rukojemníkov je stredobodom rokovaní o prímerí v Pásme Gazy, ktoré prebiehajú v Káhire.

Vladimir Putin

Únik nahrávky z Nemecka je podľa Bieleho domu pokus Ruska rozdeliť západných spojencov Kyjeva

04.03.2024 22:07

Prokremeľská RT zverejnila nahrávku, o ktorej tvrdí, že na nej predstavitelia nemeckej armády diskutujú o vojenských úderoch na Moskvou anektovaný ukrajinský Krym.

Télam

Argentínsky prezident Milei nechal zavrieť štátnu tlačovú agentúru Télam. Tvrdí, že je "hlasnou trúbou perónizmu"

04.03.2024 21:15

Podľa zamestnancov je uzavretie agentúry jedným z najhorších útokov na slobodu slova za posledných 40 rokov, teda od pádu vojenskej junty.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 722
Celková čítanosť: 2693806x
Priemerná čítanosť článkov: 3731x

Autor blogu

Kategórie