Založ si blog

Predčasný výstrek nenávisti

Nepriatelia Slovenska z bratislavskej kaviarne a z Bruselu prehrali voľby. Bohužiaľ, títo lúzeri nevedia čestne prehrávať. Nevedia prijímať realitu s rešpektom a pokorou. Jediné čo vedeli a vedia je striekať okolo seba nenávisť, zákernosti a intrigy. Ficova vláda ešte nie je ani pri moci a už na ňu podliaci z Bruselu, z médií a z opozičných pravicovo-liberálnych strán pľujú, až ich pri tom zadúša. Chcete príklady? Nech sa páči:

  • PES, strana eurosocialistov predčasne ejakulovala v deň podpisu memoranda o vôli Smeru, Hlasu a SNS ísť do spoločnej vlády; PES prerušil členstvo Smeru a Hlasu za zámer ísť do koalície so stranou, s ktorou už Smer dvakrát bol vo vládnej koalícii a s ktorou EK a EP bezproblémovo komunikovali-teda nebola a nie je to žiadna extrémne radikálna pravica; PES a s ňou celý Brusel si nepočkali ani na podpis koaličnej zmluvy, ani na menovanie vlády a ani na jej programové vyhlásenie; nenávisť voči suverenite Slovenska bola silnejšia ako dobré zdržiaky, ako dobré mravy.
  • Vyše päťtísíc exaltovaných povaľačov a polo-umelcov podpísalo výzvu, aby Čaputová nevymenovala za ministra kultúry Mgr.Ing.T. Tarabu. Fontána nenávisti voči Tarabovi vystrekla, hoci vláda ešte nejestvuje a Taraba ešte nie je ani len navrhnutý za jej člena; premotivovanosť indivíduí ako Stanke, Pauhofová, Vašaryová, Fialová, Farkaš, Huba a spol. ich odštartovala do ďalšieho trápneho sebazhovadenia.
  • Šarlatánski ekonomickí analytici z okolia PS, SaS a KDH stihli zo svojich krištáľových gúľ vyveštiť, že nové ministerstvo turistiky a športu urýchli ekonomický krach SR; expertom neprekáža, že vláda ešte nie je, že ministerstvo ešte nie je, že sa neprijali ešte žiadni noví úradníci, čo by na ňom mali robiť. Slovom nič ešte nie je na svete, ale experti už vedia, že to bude zlé, ale že úplne úplne zlé.
  • Pretlak nenávisti zobudil z takmer záhrobného spánku aj Budaja a jeho zelených miništrantov. Vyzbrojení fámami a fejkmi z médií /napr. o totálnom vyhladení medveďov, hlucháňov, vlkov resp. o zrušení národných parkov/ začali kričať na ratu slovenskej prírody pred akýmsi Huliakom-človekom, ktorý na adresu zelenej politiky EU použil pred rokom-dvoma pár expresívnych vyjadrení- a zelení predčasní ejakulanti ich teraz domýšľajú div že nie do podoby ministerských vyhlášok.
  • Zúriví pravicoví proti-národní novinári sa do orgií nenávisti voči ešte ani len nenarodenej vláde zapojili šialenými konšpiráčnými redakčnými článkami, zlomyseľnými komentármi a úvahami, – no tiež poskytovaním priestoru pre polozabudných zradcov slovenskej ľavice: Schmognerovú, Weissa ale najmä a predovšetkým Borisa Zalu; Zala je spredmetnená pomstychtivosť najmä voči Smeru, odkiaľ ho za zradu hnali svinským krokom; odvtedy /dobrých 5 rokov žije z toho, že tu a tam opľúva Fica a spol., intriguje voči Smeru /a teraz už aj voči Hlasu, ktorý ho vraj tak veľmi, tak veľmi sklamal/. Zala intriguje proti Smeru a proti SR v Bruseli; to isté robí takmer každý deň aj na obrazovke ta3, rtvs 24, joj 24, na Markíze, na SRo a pod.; Zala už dávno nie je členom Smeru, no nenávistné médiá ho s obľubou prezentujú ako „donedávna podpredsedu Smeru“; Zala je lenivý šlendrián; o ničom nič poriadne nevie a o tom, k čomu sa mediálne vyjadruje už nič ani len netuší.
  • Čaputovú amok zúrivosti zachvátil asi najviac; jej sorosovská misia v SR zlyhala; zákonnými i nezákonnými krokmi nezabránila víťazstvu Fica a spol. vo voľbách; Čaputovej teraz zostáva iba náhradná úloha: spomaliť proces inštalovania ňou nenávidenej vlády aspoň obštrukciami a šikanou; na získanie času /Ficovci hovoria, že času potrebného likvidáciu dôkazov na NAKE a ÚŠP/ sa Čaputová dala vypísať na PN; okrem toho Čaputová avizuje, že odmietne menovať do vlády ľudí, ktorých najviac nenávidí: formálne dôvody prečo tak nebude chcieť urobiť si jej zákerní „ústavní“ právnici už nájdu..

Protislovenskí politici a médiá -v SR či v Bruseli sa akoby nakazili čímsi, čo pritom vôbec nie je nákazlivé. Ktovie prečo, no všetci prejavujú spoločné príznaky predčasného výronu nenávisti. Nevedeli a nevedia už vyčkať ani len pár hodín do vzniku pre nich gigantického nepriateľa- vzniku novej Ficovej vlády. Drak sa ešte ani nenarodil a protificovskí darebáci už ním strašia bohabojný ľud slovenský. Ak už teraz šalejú od nenávisti, čo tu budú robiť potom, keď sa nová vláda chopí moci a začne Slovensko čistiť ?

To tu bude petícií, protestných zhromaždení, žalôb do Bruselu…to tu bude škrekotu, brechotu a mňaukotu. To tu bude pavilón opíc, to tu bude zoologická záhrada. Nuž asi bude. Dôležité však bude, aby slovenské publikum bolo od zlo- činnosti patologických antificovských zúrivcov ochránené poriadne hlbokou a širokou legislatívnou bariérou…

Francúzska facka skutočnej demokracii

08.07.2024

Dohlasované. Vo Francúzsku nezvíťazila le Penová, nezvíťazila autentická vôľa ľudu, ale jej intrigánsky kalk. Zákulisie a dlhé ruky deep statu. Francúzska lekcia pre všetkých, čo veria v liberálnu ľavicu teda v ľavicu podľa strihu bruselskej paneurópskej sociálnodemokratickej/socialistickej strany PES. Francúzske voľby ukázali, že politická pluralita na Západe je iba [...]

Fico a spol. na ÚS drvivo zvíťazili

03.07.2024

Tak a je to dokonané. Dnes v noci zase budú labilnejší členovia Progresívneho Slovenska, SaS a OLaNO zaspávať iba vďaka upokojujúcim tabletkám. ÚS im zasadil úder, ktorý je bolestivejší a strategicky silnejší ako bola volebná porážka I.Korčoka. ÚS až na dve veci, týkajúce sa retroaktivity a jednu vec, týkajúcu sa rovnakého zaobchádzania odobril celú smerácku novelu [...]

Macronovi slniečkári: prehrali voľby a tak hybaj do ulíc !

01.07.2024

Všimli ste si, čo robia liberálni demokrati po volebnej porážke ? Akceptujú demokratický výsledok ? Ale kdeže. Už aj sú v uliciach, už tam hneď robia bordel a útočia na víťazov, či vyhrali iba „omylom“ či podvodom. V Nemecku, v nedávnych eurovoľbách , ale tiež v komunálnych a parlamentných voľbách dosiahla alternatívna strana k vládnucim nemeckým [...]

Belarus Election

Lukašenko je presne už tridsať rokov pri moci. Ministri sú jeho sluhovia, upozorňuje analytik Demeš

20.07.2024 06:00

V zahraničnej politike už Alexandr Lukašenko nemá nijakú samostatnosť, zdôrazňuje Pavol Demeš, ktorý dlhodobo sleduje dianie v Bielorusku.

vojna na Ukrajine, NATO, Erdogan, Zelenskyj, Starmer, Stoltenberg

ONLINE: Trump telefonoval so Zelenským, dohodli sa na osobnom stretnutí

20.07.2024 05:35

Trump a Zelenskyj sa stretnú a prediskutujú kroky, ktoré by mohli ukončiť vojnu na Ukrajine. Vyplýva to z ich informácií o vzájomnom telefonáte.

koláž, fotky, mReportér

Prelety amerických stíhačiek F-16 nad slovenským nebom. Jedna pristávala, druhá ju prekvapila zozadu

20.07.2024 05:00

Toto sú najlepšie videá týždňa, ktoré zachytili naši mReportéri.

Biden

Koniec Bidenovej kampane je vraj len otázkou času, niekoľko sponzorov už nedá ani cent

19.07.2024 23:20

Viac ako 30 demokratických kongresmanov už prezidenta vyzvalo na odstúpenie z kampane.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 782
Celková čítanosť: 2962819x
Priemerná čítanosť článkov: 3789x

Autor blogu

Kategórie