Založ si blog

Tisícové zhromaždenie pred Prezident.palácom a HLUCHONEMÍ novinári

V pondelok podvečer bolo pred Prezidentským palácom na podporu R.Huliaka zhromaždili „stovky“ /v skutočnosti asi 4 tisícky/ Slovákov. V SR sú tri nonstop spravodajské televízie /ta3, stv24, joj 24/ . Robia v nich hluchonemí novinári – lebo ani jeden z nich nedal naživo do svojej televízie o tomto zhromaždení ani zvuk ani obraz. Hanba. Gigantická hanba všetkým slovenským médiám.

Poobede sa zišlo 8 ochranárov na podporu rozhodnutia Čaputovej nevymenovať R.Huliaka za ministra. Z tejto intímnej schôdzky dali propagandistické pseudospravodajské televízie priame prenosy. Pre 8 zelených čudákov teda dali priamy prenos, no pre 4 tisíc občanov nedali ani sekunda prenosu. – Ešteže zatiaľ funguje youtube…Aby nedošlo k omylu, tento článok nie je o kauze Huliak. Je o hluchonemote našich proti-slovenských médií. Je o tom, že naši telesne a duchovne postihnutí novinári informujú v priamom prenose o akcii 8 samozvancov, no o demonštrácii 4 tisíc Slovákov proti neústavným krokom Čaputovej neodvysielajú ani sekundu naživo. Tento článok je o mediálnej nespravodlivosti „našich“ novinárov. O ich proti-slovenskej aktivite.

Hanba, večná hanba médiám a novinárom z ta3, rtvs a joj. -Dokedy nám tu budete pľuť do tváre, páni novinári ? Zhromaždenie proti neústavným, protizákonným, vlastizradným krokom Čaputovej majú byť aj zajtra a pozajtra. Budete nám, páni novinári, opäť pľuť do tváre ?

Francúzska facka skutočnej demokracii

08.07.2024

Dohlasované. Vo Francúzsku nezvíťazila le Penová, nezvíťazila autentická vôľa ľudu, ale jej intrigánsky kalk. Zákulisie a dlhé ruky deep statu. Francúzska lekcia pre všetkých, čo veria v liberálnu ľavicu teda v ľavicu podľa strihu bruselskej paneurópskej sociálnodemokratickej/socialistickej strany PES. Francúzske voľby ukázali, že politická pluralita na Západe je iba [...]

Fico a spol. na ÚS drvivo zvíťazili

03.07.2024

Tak a je to dokonané. Dnes v noci zase budú labilnejší členovia Progresívneho Slovenska, SaS a OLaNO zaspávať iba vďaka upokojujúcim tabletkám. ÚS im zasadil úder, ktorý je bolestivejší a strategicky silnejší ako bola volebná porážka I.Korčoka. ÚS až na dve veci, týkajúce sa retroaktivity a jednu vec, týkajúcu sa rovnakého zaobchádzania odobril celú smerácku novelu [...]

Macronovi slniečkári: prehrali voľby a tak hybaj do ulíc !

01.07.2024

Všimli ste si, čo robia liberálni demokrati po volebnej porážke ? Akceptujú demokratický výsledok ? Ale kdeže. Už aj sú v uliciach, už tam hneď robia bordel a útočia na víťazov, či vyhrali iba „omylom“ či podvodom. V Nemecku, v nedávnych eurovoľbách , ale tiež v komunálnych a parlamentných voľbách dosiahla alternatívna strana k vládnucim nemeckým [...]

Belarus Election

Lukašenko je presne už tridsať rokov pri moci. Ministri sú jeho sluhovia, upozorňuje analytik Demeš

20.07.2024 06:00

V zahraničnej politike už Alexandr Lukašenko nemá nijakú samostatnosť, zdôrazňuje Pavol Demeš, ktorý dlhodobo sleduje dianie v Bielorusku.

vojna na Ukrajine, NATO, Erdogan, Zelenskyj, Starmer, Stoltenberg

ONLINE: Trump telefonoval so Zelenským, dohodli sa na osobnom stretnutí

20.07.2024 05:35

Trump a Zelenskyj sa stretnú a prediskutujú kroky, ktoré by mohli ukončiť vojnu na Ukrajine. Vyplýva to z ich informácií o vzájomnom telefonáte.

koláž, fotky, mReportér

Prelety amerických stíhačiek F-16 nad slovenským nebom. Jedna pristávala, druhá ju prekvapila zozadu

20.07.2024 05:00

Toto sú najlepšie videá týždňa, ktoré zachytili naši mReportéri.

Biden

Koniec Bidenovej kampane je vraj len otázkou času, niekoľko sponzorov už nedá ani cent

19.07.2024 23:20

Viac ako 30 demokratických kongresmanov už prezidenta vyzvalo na odstúpenie z kampane.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 782
Celková čítanosť: 2962828x
Priemerná čítanosť článkov: 3789x

Autor blogu

Kategórie