Založ si blog

Ukážková demagógia PS+SaS ich mediálnych poskokov a mimovládok

Zo dňa na deň sa klamstvá ficobijnej opozície, novinárov a mimovládok , ktoré sú s nimi spriahnuté, zväčšujú. Tri príklady z dneška:

Bejby Šimečka a i. opozíčnici sa rozčúlili nad nehoráznosťou polície pod vedením nového vedenia menovaného Šutajom-Eštokom. No veď posúďte sami-čo si to tí „Š.-Eštokovi “ policajti dovoľujú, keď zastavia policajta z éry Matoviča a Mikulca a berú ho na zodpovednosť „iba“ za to, že používa služobné policajné auto na súkromnú jazdu ? A majú ešte aj tú drzosť , že si od neho pýtajú na jazdu súhlas jeho nadriadeného ! Hrozné ! A pritom, v SR používa na súkromné jazdy služobné autá všetkých 5 mil. občanov. -Alebo nie ?

Ďalšia nehoráznosť Ficovej vlády je vraj spojená s 13-dôchodkami pre všetkých asi 1,5 mil. seniorov. Aspoň tak o tom konfabulujú Mihál a Krajňák. Ficovci sú takí drzí, že tieto dôchodky nanútiť všetkým seniorom. Aj tým, čo to iste nechcú. No nebolo lepšie vyplácať miesto trinásteho dôchodku 606 eur ročne napríklad 150 eur rodičovského príspevku ročne – a aj to iba bohatšej polovici seniorov -a tej chudobnejšej nedať nič ? Vrcholom arogancie ficovcov ale je, že Slovákom dávajú na výber, či pošlú 2% zo svojich daní napr. nadácii Markíza alebo či ich pošlú svojim vlastným rodičom !!! No fuj, veď je predsa jasné, že tí správni prozápadní Slováci dajú peniaze oveľa radšej nadácii Transparency International než vlastnej mame či otcovi !

No a napokon ešte jeden príklad našich statočných médií. Dnes prišiel na návštevu SR maďarský minister zahraničia Szíjjartó. Stretol sa z Blanárom, Dankom, dokonca aj z premiérom Ficom. Z týchto stretnutí nepriniesli naše médiá takmer žiadne informácie. V istom médiu, v ktorom publikujem aj tento blog priniesli iba jednu fotku. K textovej informácii však ktovie prečo priniesli video vyjadrenie bývalého ministra Wlachovského a“kecání“ smutného pána Fialu z Brna.

Protivládne médiá, ktoré u nás stále pokrývajú 98% informačného priestoru, ah dnes útrpne prinášali strohé údaje o práci novej vlády. Vláda veľa robí, takže tých správ o jej robote bolo napriek selekcii veľa. Aby to „naše“ médiá a ich obľúbení pravicoví politici nejako zamaskovali, vysielali jednu nezmyselnú a bezobsažnú TB opozíčníkov za druhou. Na týchto opozičných TB sa okrem lží a hejtu neobjavilo nič faktografické, nové či podnetné. Iba hlušina. No ale veď o to išlo, – dnes, tak ako včera a určite aj zajtra zasypať informácie o práci novej vlády jedovatou hlušinou. Znechutiť občanov, čo chceli dôležité úradné správy, spotvoriť zámery vlády a poštvať proti Ficovi a spol. čo najviac ľudí.

Čím viac znechutených a naštvaných ľudí tu bude, tým viac ich príde na kuciakiádu č.2 na nám. SNP okolo 17.novembra a tým silnejší mandát ulice naši milí ale zatiaľ smiešne malí kontrarevolucionári „od občianskych más“ dostanú.

Ozaj, už sa maľujú plácky a tlačia tričká ? Už sa hotujú transparenty s heslami o demokracii a právnom štáte ? Iste áno. Karneval liberálno-progresívnej kaviarne onedlho môže začať…

Názoroví oponenti opozície nie sú potrební ?

30.11.2023

Dnes po obede vysielal SRo nechutne nevyváženú „diskusiu“ dvoch „expertov“ na tému hypotekárnych úverov. Obaja hovorili v podstate to isté – Ficova vláda zbytočne míňa peniaze, dáva ich /zatiaľ nie ešte úplne zbedačenej / strednej triede Slovákov a ich rodinám, miesto toho aby šetrila, konsolidovala t.j. aby tieto peniaze poslala finančným [...]

Pozor,- plyn !

29.11.2023

Staré štruktúry z čias minulej vlády tu ešte stále riadne smrdia. Nielen v polícii ale takmer v každom rezorte. Najnovšie riadne zasmradli v rezorte hospodárstva. Konkrétne v URSO. Skôr, než vedenie URSO stihla ministerka Saková vymeniť, vyparatilo Slovákom poriadne chrapúnstvo. V štýle „po nás potopa“ verejne ohlásilo možné drastické zvýšenie cien plynu pre [...]

Pán „politológ“ Štefančík, prečo klamete ?

28.11.2023

Je neuveriteľné, ako môže človek s titulmi pred menom i za menom s ľahkosťou motýlieho letu šíriť po médiách všakovaké nepravdy, vulgo klamstvá. Spomedzi množstva takýchto klamstiev vyberám aspoň jedno. To najnovšie, čo na spravodajskom kanále JOJ24 vyriekol pán Štefančík dnes. Podľa pána Štefančíka sa súčasná vládna koalícia v parlamente zaoberá vecami, čo [...]

ján Culka

Akcia NAKA: Culka a Zveřina idú väzby, rozhodol špecializovaný súd

30.11.2023 17:14

Pondelkový zásah NAKA sa okrem iného týkal podozrení z nehospodárneho spravovania majetku v štátnych podnikoch Slovenský vodohospodársky podnik a Vodohospodárska výstavba.

LGBTI+, moskva, homosexuáli

Najvyšší súd v Rusku zakázal LGBT+ hnutie, označil ho za extrémistickú skupinu

30.11.2023 17:09

Žalobu podalo tento mesiac ruské ministerstvo spravodlivosti.

izrael, hamas, rukojemníci

Blinken: Prímerie prináša výsledky. Hamas prepustí ďalších rukojemníkov, rokuje sa o predĺžení prímeria

30.11.2023 16:59

Izrael a Hamas sa vo štvrtok dohodli na predĺžení prímeria do piatka.

06-shutterstock 663728050

Nemocnica v Partizánskom preruší prevádzku pôrodnice a neonatológie

30.11.2023 16:32

K tomuto kroku pristúpi pre personálne dôvody.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 651
Celková čítanosť: 2431404x
Priemerná čítanosť článkov: 3735x

Autor blogu

Kategórie