Založ si blog

Pán „politológ“ Štefančík, prečo klamete ?

Je neuveriteľné, ako môže človek s titulmi pred menom i za menom s ľahkosťou motýlieho letu šíriť po médiách všakovaké nepravdy, vulgo klamstvá. Spomedzi množstva takýchto klamstiev vyberám aspoň jedno. To najnovšie, čo na spravodajskom kanále JOJ24 vyriekol pán Štefančík dnes.

Podľa pána Štefančíka sa súčasná vládna koalícia v parlamente zaoberá vecami, čo Slovákov nezaujímajú a nijako im pri riešení ich veľkých problémov v zdravotníctve, školstve a i. nepomôžu. Konkrétne sa vraj zaoberajú vecami okolo polície a jej vnútorného fungovania. – Toto je podľa Štefančíka dôkaz, že súčasná sebastredná slovenská vláda kašle na problémy obyčajných ľudí a miesto toho sa zaoberá iba sama sebou.

Fíha, takže nie opozícia, nie PS, SaS, HS/Hnutie Slovensko/ či KDH navrhli už viac ako druhý týždeň trvajúce odvolávanie ministra vnútra Šutaja-Eštoka. Takže nie opozícia sa usiluje, aby mlátenie prázdnej slamy v parlamentnej rozprave k odvolávaniu /ktorého výsledok je vopred jasný, lebo koalícia má hlasovaciu väčšinu/ trvalo čo najbližšie. Podľa Štefančíka asi Hlas a Smer sami navrhli odvolať Šutaja-Eštoka, aby sa v NRSR nemuseli venovať tvorbe legislatívy nevyhnutnej pri schvaľovaní štátneho rozpočtu na 2924. Podľa Štefančíka sa asi vláda chce venovať iba sama sebe a tak v NRSR každý deň len tára a tára, až do podvečerných hodín.

Každý súdny človek v skutočnosti vie, že k odvolávaniam sa utieka opozícia, aby sa sebaprezentovala na verejnosti /najmä nováčikovia poslanci PS/ a aby – a to je najdôležitejšie, odvádzala vládu od skutočnej práce: od tvorby zákonov, tvorby rozpočtu a od každodenného riadenia štátnych záležitostí. Opoziční poslanci a ich novinárski poskokovia ako jastraby striehnu na to, koľko členov vlády sedí na verímboha v NRSR, drieme pri hejtovačkách opozície, miesto toho, aby sa konečne začalo venovať vládnutiu.

Šutaja-Eštoka samozrejme v NRSR neodvolajú. Opoziční deštruktori však už majú urobený zoznam ďalších členov vlády. Len čo sa „eštokiáda“ skončí, prídu návrhy na odvolanie povedzme Tarabu, Sakovej, Dolinkovej, Šimkovičovej, Kaliňáka a i. Cirkus na pokračovanie z NRSR neodíde. Deštrukčná opozičná šou predsa „must go…“

Rozbíjačskú činnosť opozície je zjavne jej trvalým programom. Čo už, s takýmto programom musí rátať a musí sa s ním vysporiadať každá vláda. Verím, že sa s ním vysporiada aj štvrtá Ficova vláda. Na veci je čudné iba to, ak docent politológie, ktorý má identifikáciu zámerov vlády ale aj opozície v popise práce hrubo zavádza. Mení príčinu za dôsledok, akciu za reakciu a zákonnú povinnosť vlády venovať sa /hoci aj hlúpym/ návrhom opozície označuje za vládnu pasiu, za egocentrickú zábavu a za prejav nezáujmu o riešenie skutočných problémov bežných občanov.

Pán Štefančík, prečo toto robíte ? Prečo si zatvárate oči pred skutočným dianím v parlamente ? Prečo hádžete opozičný bordel na tričko vlády ? Pán Štefančík prečo sa znižujete na úroveň krčmového demagóga ? Prečo, -prepáčte za úprimnosť – klamete ?

Upozornenie pre simplexnejších čitateľov a diskutérov: Tento blog nie je o činoch Šutaja -Eštoka a merite veci pri jeho odvolávaní v parlamente. Blog je o tom, kto podružné témy okolo bežných personálnych výmen v polícii využíva na mlátenie prázdnej slamy v NRSR a odvádza vládu od práce ku prázdnej polemike. Je to vláda -ako tvrdí Stefančík alebo opozícia, ktorá chce narúšať normálne fungovanie vlády ?

Donald Tusk – persona non grata v SR ? Ale čo s RTVS ?

04.03.2024

Polský premiér D.Tusk si asi nevšimol, že už nie je vo funkcii v EU ale iba v Poľsku. Prečo ? Lebo si dovoľuje zasahovať do vecí, do ktorých ho nič nie je. Zasahoval do vnútorných vecí suverénnej SR. Nepáčilo sa mu stretnutie ministra ZV SR Blanára s ministrom ZV RF Lavrovom. /Rovnako sa Tuskovi nepáčilo ani stretnutie Lavrova s ministrom ZV Maďarska Szíjartóom/. -Toto je [...]

Mediálžandári -darmo vy mažete /RTVS…/

04.03.2024

Mediálžanadári darmo vy mažete, veď vy tú pravdičku nikdy nezmažete. RTVS dnes v obedňajšom Rádiožurnále opäť dokázala, že nie je verejnoprávna, nadstranícka, objektívna. RTVS opäť ukázala, že je protivládna a opozičná. V čudnom žurnalistickom útvare /ktorý s informovaním nemal nič spoločné/ redaktorka RTVS poslucháčov klamala, že vraj proti stretnutiu [...]

RTVS/Soňa Otajovičová – z ktorého prsta ste si to vycucali ?

04.03.2024

V dnešnom obedňajšom Radiožurnale RTVS vyhlásila akýsi redaktorka Soňa Otajovičová, že / podstatná ?/ časť slovenských občanov a /všetci ?/ odborníci protestovali proti stretnutiu ministra zahraničných vecí SR Juraja Blanára a ministra zahraničných vecí Ruskej federácie Sergeja Lavrova. Na podtvrdenie tejto tézy redaktorka Otajovičová zacitovala slová niekoľkých [...]

Allen Weisselberg

Bývalý finančný riaditeľ Trump Organization sa priznal ku krivej výpovedi. Dostal päť mesiacov väzenia

04.03.2024 22:47

Allen Weisselberg sa priznal ku krivej výpovedi v občianskoprávnom procese, v ktorom je za podvod obžalovaný exprezident Donald Trump.

Izrael / Tunel / Hamas /

Hamas nevie, koľko rukojemníkov v Gaze je ešte nažive

04.03.2024 22:35

Otázka rukojemníkov je stredobodom rokovaní o prímerí v Pásme Gazy, ktoré prebiehajú v Káhire.

Vladimir Putin

Únik nahrávky z Nemecka je podľa Bieleho domu pokus Ruska rozdeliť západných spojencov Kyjeva

04.03.2024 22:07

Prokremeľská RT zverejnila nahrávku, o ktorej tvrdí, že na nej predstavitelia nemeckej armády diskutujú o vojenských úderoch na Moskvou anektovaný ukrajinský Krym.

Télam

Argentínsky prezident Milei nechal zavrieť štátnu tlačovú agentúru Télam. Tvrdí, že je "hlasnou trúbou perónizmu"

04.03.2024 21:15

Podľa zamestnancov je uzavretie agentúry jedným z najhorších útokov na slobodu slova za posledných 40 rokov, teda od pádu vojenskej junty.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 722
Celková čítanosť: 2693868x
Priemerná čítanosť článkov: 3731x

Autor blogu

Kategórie