Založ si blog

5 – 25- 30-100 tisíc, 1 milión: hitparáda opozičných výmyslov a upaľovanie „blond holky“Šimkovičovej

Vo vymýšľaní „šalenych“ čísiel sú na Slovensku od nepamäti najlepší „vihodňari“. Najmä Prešovčania. Tí tradične na Nový rok uvádzajú pôrody pol sekundy od začiatku nového roka. Aj teraz sa prejavili. Pri informovaní o počte účastníkov opozičnej demonštrácie poriadne po šarišsky zavalašili a miesto reálnych 500 demonštrantov buchli pre médiá 5000.

V Bratislave majú na vymýšľanie „vedecké metódy“. Aspoň tak o tom jedného priameho účastníka demonštrácie na SNP presviedčala opozičná propagandistka z RTVS, Iveta Vanková Gombošová. Miesto realistických 7800 demonštrantov, ktoré metódou podrobnej analýzy fotografie uviedol onen priamy účastník, trvala na 25 či 26 tisícoch. Dôkaz ? Jednoduchý. Tak to predsa deklarovali organizátori demonštrácie ! Neskôr, na druhý deň po podujatí sa aj toto číslo zazdalo bejby Šimečkovi akosi malé. A tak začal v médiách používať iné magické číslo : 30 000. Keď už, tak už.

Podobnú metódu narábania s číslami používajú aj agentúry na prieskum verejnej mienky. Pravda, len tie „motivované“. Napríklad agentúra AKO ešte pred pár dňami uvádzala ochotu voliť Korčoka /to je ten, čo tri roky miništroval resp, ministroval pod trnafským bláznom Matovičom/ na úrovni 30%. A ajhľa, po primeranej „motivácii“ od aktivistov pána Korčoka /študentov, čo sa na Korčokov veľmi transparentný účet poskladali po 5 eur/ sa percento týpkov, ochotných voliť Korčoka zvýšilo na takmer 38%….

Fantázii sa medze nekladú. Ani pri vymýšľaní počtu podpisov pod petíciu za odstúpenie ministerky kultúry M.Šimkovičovej. V piatok večer začali výmyselníci číslom 30, potom 40 a potom 60 tisíc. Za pár minút to už zrazu bolo 65 tisíc. Ani nie za hodinu dokonca už 80 tisíc. Neskoro večer 85 tisíc. No a spravodajské televízie končili včerajší deň peknou okrúhlou cifrou 100 tisíc. Čo by nie, -veď tie mená, podpisy a identifikačné údaje na petičných listinách NIKTO NEZÁVISLE NEKONTROLOVAL.

Neviem, ako sa počet občanov nespokojných s manažérskymi koncepciami pani ministerky v noci vyvíjal. No iste sa ďalej zvyšoval. Typujem, že teraz v sobotu na poludnie to bude 250 – 300 tisíc. Nepochybujem, že do nedele narastie počet znalcov kultúrnej politiky, manažmentu a financovania kultúry aspoň na 1 milión. Dlho nepotrvá a masa expertov napr. na inkluzívne poňatie kultúry presiahnu 3-4, či dokonca 5-6 miliónov. Nemožné ? Ale veru možné: len v bratislavských kaviarňach je počet znalcov umenia, kultúry, médií minimálne 6 miliónov. Každému z nich iste doma nad posteľou visí reprodukcia veľdiela majstra Dúbravského. Toho jeho slávneho autobiografického diela, na ktorom útly maliar Dúbravský drží za penis režisérskeho obra Bebjaka.

Slovom, na Slovensku je nepreberné množstvo teoretikov umenia. A ešte väčšie množstvo, tých, čo nenávidia Šimkovičovú. Šimkovičovú na Slovensku nenávidia milióny ľudí. Či už žijúcich, alebo tých čo už ležia na Slávičom údolí.

Ako je to možné ? Jednoducho. Ministerka Šimkovičová je pekná, kultivovane udržiavaná žena. Blondína. Na Slovensku je minimálne 2,7 žien, ktoré sú od nej škaredšie. V kultúrnej obci, medzi bohémkami, hipsetrkami, kaviarenskými zacundrenkami, lesbami presúšajúcimi sa po „verejnom priestore“ /aké pekné moderné slovo…/ v nepraných a nežehlených sukniach, so zlepenými pestrofarebnými chlpmi na hlave a sicherkami v nose – nenájdete ženu, ktorá by sa pani Šimkovičovej mohla rovnať. Dokonca ani Zore Jaurovej sa to nepodarilo !!!!! Všetky tieto osôbky Šimkovičovú nenávidia. Od počatia až za hrob.

-Keď už pre nič iné, tak aspoň pre toto je ministerka Šimkovičová odsúdená na opľutie, na nenávisť a na odvolanie. A môže byť rada, že iba na odvolanie. Ak by sme sa vrátili 300 rokov dozadu, skončila by na námestí SNP na horiacej hranici.

Súhlasím. Martina Šimkovičová je bosorka z odporného konšpiračného média Slovan. Martina Šimkovičová je zástankyňa starostlivosti o slovenské národné tradície. /No fúúúúúúj !/ Martinu Šimkovičovú treba odvolať, uväzniť, mučiť a potom upáliť.

Ľudí, ochotných upáliť ju na námestí SNP sa zíde dosť a dosť. Azda aj 7800. Vo štvrtok bude zase zima. Treba sa zahriať pri hranici…

Miesto falošného zmierovania uznajte, že tu zákonne vládne Smer+Hlas+ SNS. /Pán Fabián, pán Lovaš ďakujem za vaše príspevky/

19.05.2024

Vždy ma poteší, keď niekto iný napíše alebo povie čosi, čo treba povedať a napísať a ja sa o to nemusím postarať. Stačí iba čítať. Tak aj teraz. Na blogovisku Pravdy sa objavil článok podľa mňa najkvalitnejšieho blogera Pravdy – pána Fabiána. Článok práve dali na titulku, prečítajte si ho. Obsahuje skvelú analytickú časť a bystré úsudky, ktoré z [...]

Fico, Kuciak, Židia siali vietor, žali búrku

17.05.2024

Kto všetko ten vietor sial a búrku žal ? Nuž podľa logiky platnej ako norma tohto blogoviska to boli napríklad: Kuciak, ktorý toľko svojimi článkami provokoval, až zožal búrku, LGBTI komunita, ktorá sa toľko pretrčala okolo teplárne, až zožala búrku, Kórejci, Vietnamci, Iračania, Afgánci…ktorí tak dlho nadávali na USA až zožali búrku, Židia, ktorí tak dlho [...]

Slušná otázka pre administrátora tohto blogoviska

16.05.2024

Dovoľte sa slušne spýtať iba jednu otázku – prečo je na blogovisku príspevok blogera pod prezývkou „karol“ pod nadpisom „Kto seje vietor zožne búrku ?“ Tento blog de facto schvaľuje atentát na premiéra a tvrdí, že ho svojim správaním vyprovokoval sám predseda vlády. Článok podľa mňa nie je iba nemravný a v rozpore s pravidlami blogovania ale [...]

lietadlo, Boeing 777

Smrť na palube Boeingu: lietadlo sa dostalo do silných turbulencií, viezlo takmer 240 ľudí

21.05.2024 14:10

V oblasti búrok v juhovýchodnej Ázii sa však dostalo do silných turbulencií a muselo núdzovo pristáť na medzinárodnom letisku Suvarnabhumi v Bangkoku.

Michal Šimečka

Šimečka: Atentát na Fica nie je bianko šek na okresávanie slobody médií alebo občianskej spoločnosti

21.05.2024 14:01

Opozičné hnutie Progresívne Slovensko ocenilo jednomyseľné prijatie uznesenia o odsúdení útoku na premiéra Fica v parlamente.

autobus košice

Autobus na košickej stanici zrazil chodkyňu a vliekol ju 200 metrov

21.05.2024 14:00

V čase dopravnej nehody sa v autobuse nachádzal len vodič. Jeho dychová skúška bola negatívna.

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj

Zelenského volebné obdobie vypršalo, ruská propaganda ide na plné obrátky

21.05.2024 12:40

Je vojna, voľby nemožno usporiadať a drvivá väčšina ukrajinského obyvateľstva si to dobre uvedomuje.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 768
Celková čítanosť: 2876330x
Priemerná čítanosť článkov: 3745x

Autor blogu

Kategórie