Založ si blog

Voliť Korčoka rovná sa voliť Matoviča

Prečo ? Pretože:

  • Korčok tri roky pocitovo miništroval , pardon MINISTROVAL polobláznovi Matovičovi pri jeho povestnej hrôzovláde; držal hubu pri tých najväčších matovičovských zločinoch, pri tých najväčších hlúpostiach a proti-slovenských sabotážach.
  • Korčok podobne ako Matovič posluhoval USA, poslúchal na slovo pokyny americkej veľvyslankyne.
  • Korčok je nevzdelaný, nekultúrny človek, podobne ako Matovič. Má nulovú znalosť slovenskej histórie, slovenskej kultúry a tradícií, nepozná skutočné ekonomické a sociálne problémy slovenského ľudu.
  • Korčok je zákerný, mimoriadne agresívny človek, ktorý však svoj hnev a nenávisť vie lepšie maskovať.
  • Korčok je arogantný chrapúnsky sa správajúci prišľapnutý človiečik podobne ako Matovič. Svedčí o tom nikým a ničím nevyprovokovaný primitívny osobný útok na súpera v predvolebnej súťaži.
  • Korčok má podobne ako Matovič /mal na začiatku/ extrémne silnú podporu celoplošných médií. Najmä televízií ako Markíza, JOJ, ta3 ale škandalózne aj verejnoprávnej RTVS.
  • Korčok, podobne ako Matovič je šampión v klamstvách, lžiach, cigánstvach. intrigách, konšpiráciách a hoaxoch.

Korčok bol ministrom vyšinutého zloducha Matoviča. Bol a je miništrantom Matoviča. Matovičovci a matovičovskí voliči budú voliť Korčoka. – Chcete patriť medzi nich ?

Miesto falošného zmierovania uznajte, že tu zákonne vládne Smer+Hlas+ SNS. /Pán Fabián, pán Lovaš ďakujem za vaše príspevky/

19.05.2024

Vždy ma poteší, keď niekto iný napíše alebo povie čosi, čo treba povedať a napísať a ja sa o to nemusím postarať. Stačí iba čítať. Tak aj teraz. Na blogovisku Pravdy sa objavil článok podľa mňa najkvalitnejšieho blogera Pravdy – pána Fabiána. Článok práve dali na titulku, prečítajte si ho. Obsahuje skvelú analytickú časť a bystré úsudky, ktoré z [...]

Fico, Kuciak, Židia siali vietor, žali búrku

17.05.2024

Kto všetko ten vietor sial a búrku žal ? Nuž podľa logiky platnej ako norma tohto blogoviska to boli napríklad: Kuciak, ktorý toľko svojimi článkami provokoval, až zožal búrku, LGBTI komunita, ktorá sa toľko pretrčala okolo teplárne, až zožala búrku, Kórejci, Vietnamci, Iračania, Afgánci…ktorí tak dlho nadávali na USA až zožali búrku, Židia, ktorí tak dlho [...]

Slušná otázka pre administrátora tohto blogoviska

16.05.2024

Dovoľte sa slušne spýtať iba jednu otázku – prečo je na blogovisku príspevok blogera pod prezývkou „karol“ pod nadpisom „Kto seje vietor zožne búrku ?“ Tento blog de facto schvaľuje atentát na premiéra a tvrdí, že ho svojim správaním vyprovokoval sám predseda vlády. Článok podľa mňa nie je iba nemravný a v rozpore s pravidlami blogovania ale [...]

čaputová

Prezidentka Čaputová oceňuje uznesenie, ktorým NR SR odsúdila atentát na premiéra

21.05.2024 15:49

Poslanci tým podľa nej urobili potrebný a dôležitý krok k upokojeniu spoločenskej atmosféry.

Mi-8, ukrajinský vrtuľník, vojna na Ukrajine, bojová operácia, Kyjev, vojaci,

Moskva sa nepoteší: Zhabané ruské aktíva zaplatia zbrane a rekonštrukciu Ukrajiny, Slovensko súhlasilo

21.05.2024 15:05

Na zbrane by malo poputovať až deväťdesiat percent výnosov zo zmrazených ruských aktív.

lietadlo, Boeing 777

Smrť na palube Boeingu: lietadlo sa dostalo do silných turbulencií, viezlo takmer 240 ľudí

21.05.2024 14:10

V oblasti búrok v juhovýchodnej Ázii sa však dostalo do silných turbulencií a muselo núdzovo pristáť na medzinárodnom letisku Suvarnabhumi v Bangkoku.

Michal Šimečka

Šimečka: Atentát na Fica nie je bianko šek na okresávanie slobody médií alebo občianskej spoločnosti

21.05.2024 14:01, aktualizované: 15:40

Opozičné hnutie Progresívne Slovensko ocenilo jednomyseľné prijatie uznesenia o odsúdení útoku na premiéra Fica v parlamente.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 768
Celková čítanosť: 2876452x
Priemerná čítanosť článkov: 3745x

Autor blogu

Kategórie