Založ si blog

Uhádnite krvaja Valáška !

Hádajte, kto to je:

  • Nízky, šťúply, s nadmerne veľkým čelom a úlisným úsmevom, podobajúci sa na Hujera so známej českej komédie. Alebo na udavača a špicla Krvaja z filmu Posledná bosorka /hral ho J. Kroner/.
  • Panská žalobaba, donášač cudzím vrchnostiam. Politický sliz, čo sa hrá na diplomata a znalca nedostižných zahraničných mravov. Najmä tých bruselských a amerických. Navonok spôsobné správanie. Vo vnútri chrapúnske inštinkty.
  • Ideálny cenzor, – lovec protištátnych dvojzmyslov, v Bruseli zakázaných slov ba ešte aj nevyslovených myšlienok, vždy v strehu. poľujúci na všetko, čo sa v rámci našej demokratickej, liberálnej a humánnej Euroatlantídy nesmie a nemá.
  • Vždy pripravený brechať ako pes spoza plota. Pripravený osobne uraziť ideologického diverzanta -nepriateľského diskutéra-nie v priamom súboji ale na partizánsky spôsob – teda na spôsob „vystreliť a ujsť“ … pred férovkou.
  • Bruselský lokaj. Verný sluha svojho pána, ale len do momentu, pokiaľ sa nedozvie, že s týmto pánom je to už zle-nedobre, -lebo pánov pán sa pána chystá pustiť k vode. Vtedy ako potkan z potápajúcej sa lode uteká od starého panstva k novému.
  • Aby bol zaujímavý, rád naznačuje, že vie o čomsi tajomnom. Napríklad o 12 ľuďoch „z okolia Fica“, kvôli ktorým sa má zrušiť špeciálna prokuratúra a upraviť trestný zákon. Keby ste ho vyzvali, aby tých 12 ľudí „z okolia Fica“ vymenoval, vykrúti sa ako had. -Lebo on vie, ale nepovie…
  • Do médií a na rokovanie chodí s kopou papierov a dvoma okuliarmi. To aby každý videl, aký je pracovitý, ako má veci naštudované, ako pozná všetky európske „obežníky“ a predpisy.
  • Pri skupinových fotkách či spoločnej tlačovej besede je odsúdený na posledný rad vzadu. Odtiaľ sa snaží naťahovať aspoň dlhý krk ako vypĺznutá sliepka. Zbytočná robota. Plaváková má krk oveľa dlhší.
  • Na základnej škole ho iste šikanovali. Iste si z neho radi robili srandu. Ba možno aj futbalovú loptu. A on sa im za to pri prvej príležitosti iste neľútostne mstil.
  • Je to na prvý pohľad zábavná figúrka. Ale pozor – jedovatá, zákerná a kde môže, tam aj nebezpečná.

Ak viete, kto to je, nechajte si to pre seba. Lebo hrozí vymazanie. Pán poslanec „Malý Rumun“ alias Valášek je šikovný intrigán. On sa o to postará.

Miesto falošného zmierovania uznajte, že tu zákonne vládne Smer+Hlas+ SNS. /Pán Fabián, pán Lovaš ďakujem za vaše príspevky/

19.05.2024

Vždy ma poteší, keď niekto iný napíše alebo povie čosi, čo treba povedať a napísať a ja sa o to nemusím postarať. Stačí iba čítať. Tak aj teraz. Na blogovisku Pravdy sa objavil článok podľa mňa najkvalitnejšieho blogera Pravdy – pána Fabiána. Článok práve dali na titulku, prečítajte si ho. Obsahuje skvelú analytickú časť a bystré úsudky, ktoré z [...]

Fico, Kuciak, Židia siali vietor, žali búrku

17.05.2024

Kto všetko ten vietor sial a búrku žal ? Nuž podľa logiky platnej ako norma tohto blogoviska to boli napríklad: Kuciak, ktorý toľko svojimi článkami provokoval, až zožal búrku, LGBTI komunita, ktorá sa toľko pretrčala okolo teplárne, až zožala búrku, Kórejci, Vietnamci, Iračania, Afgánci…ktorí tak dlho nadávali na USA až zožali búrku, Židia, ktorí tak dlho [...]

Slušná otázka pre administrátora tohto blogoviska

16.05.2024

Dovoľte sa slušne spýtať iba jednu otázku – prečo je na blogovisku príspevok blogera pod prezývkou „karol“ pod nadpisom „Kto seje vietor zožne búrku ?“ Tento blog de facto schvaľuje atentát na premiéra a tvrdí, že ho svojim správaním vyprovokoval sám predseda vlády. Článok podľa mňa nie je iba nemravný a v rozpore s pravidlami blogovania ale [...]

taraba

Taraba avizuje zmeny pri novele zákona o ochrane prírody

21.05.2024 16:27

Novele zákona o ochrane prírody a krajiny sa parlament venuje v skrátenom legislatívnom konaní.

Andrej Danko

Danko chce poznať čísla do médií. Nevieme, komu zavolať, ak o nás napíšete klamstvá, posťažoval sa

21.05.2024 16:10

Opäť vyhlásil, že dúfa, že štát bude schopný kontrolovať virtuálny priestor.

čaputová

Prezidentka Čaputová oceňuje uznesenie, ktorým NR SR odsúdila atentát na premiéra

21.05.2024 15:49

Poslanci tým podľa nej urobili potrebný a dôležitý krok k upokojeniu spoločenskej atmosféry.

Mi-8, ukrajinský vrtuľník, vojna na Ukrajine, bojová operácia, Kyjev, vojaci,

Moskva sa nepoteší: Zhabané ruské aktíva zaplatia zbrane a rekonštrukciu Ukrajiny, Slovensko súhlasilo

21.05.2024 15:05

Na zbrane by malo poputovať až deväťdesiat percent výnosov zo zmrazených ruských aktív.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 768
Celková čítanosť: 2876483x
Priemerná čítanosť článkov: 3745x

Autor blogu

Kategórie