Založ si blog

Progresívci sa tu začali rozliezať ako rakovina už dávno pred voľbami

Postupne vychádza najavo, ako nám tu pekne po roku 2020, napriek tomu, že sa do NRSR ešte nedostali – tzv. progresívci z PS pekne rozliezli a pekne metastázovali.

Okupácie pozície prezidenta štátu, – to bol síce najväčší, no zďaleka nie jediný úspech PS. Ďalším strategicky dôležitým úspechom PS bolo získanie väčšiny v skupine europoslancov, zvolených do Bruselu v SR. Veľký význam nadobudla táto silná skupinka v europarlamente najmä po 2022, po nástupe novej vlády R.Fica. Začala fungovať ako mimoriadne silná a bojovná protivládna bunka, schopná lobbingom prekonať aj oficiálne intervencie vlády SR v orgánoch EU.

Exemplárnym prejavom sily progresívcov bolo Čapitovej menovanie KRYPTO_PROGRESÍVCA ODORA do funkcie premiéra SR. Progresívci sa zmocnili postu premiéra ale aj najdôležitejších ministerských kresiel v Odorovej vláde. Odorova progresivistická vláda mala pôvodne vládnuť iba krátko. Napokon bola pri moci nezanedbateľných takmer 6 mesiacov. Navyše bol pri moci v čase, ktorý bol dôležitý pri koncipovaní štátneho rozpočtu a v pokračovaní alebo zastavení nezákonností OČTK voči opozícii, voči R.Ficovi a spol.

Odora maskovala Čaputová ako nadstraníckeho „odborníka“. No dnes ho už ani ona a ani médiá nemaskujú. Vyšli s pravdou von: Odor je už progresívec ako remeň. No a aby bola čerešnička na torte-ukázalo sa, že nielen vláda, prezidentský úrad a europarlament ale aj médiá boli a sú prešpikované progresivistami. No a vrchol všetkého – aj médiá, ktoré mali byť nadstranícke a verejnoprávne. Oddnes vieme, že do tímu nádejných europoslancov za PS chce zabojovať aj verejnoprávna a nadstranícka moderátorka RTVS – Cifrová – Ostrihoňová.

Takže, milí Slováci -postupne sa pozadie čudného diania v pozadí slovenskej politickej hry pekne vyjavuje. Ukazuje sa, že momentálne progresívne rastúce Progresívne Slovensko už dávno v SR ťahá mocenskými nitkami. Ukazuje sa, že progresívne metastázy už dávno zožierajú Slovensko zvnútra. To, čoho sme svedkami v nepochopiteľných až vlastizradných rozhodovaniach prezidentky, v diverzných a zradcovských aktivítách „slovenských“ europoslancov v Bruseli, vo výsmešných groteskných rozhodnutiach polročnej vlády „odborníkov“ – no najmä v každodenných svinstvách, čo zaplavujú náš verejný priestor z médií, – to má dnes svoje pomenovanie. – Áno sú to progresivistické mediálne špinavosti. Špinavosti Progresívneho Slovenska a jeho predstaviteľov. Činy ľudí ako Bilčík, Hojsík, Čaputová, Odor, Cifrová…ale samozrejme aj Vallo a spol. sú iba chuťovka na to, čo by Slovensko a nás Slovákov čakalo, keby sa progresivisti úplne zmocnili Slovenska.

Progresivisti zatiaľ ešte slovenský národ úplne nespútali. Ľudia z PS na tom však tvrdo pracujú-v politike i v médiách. Upútavka z ich spôsobov vládnutia je dnes Slovákom široko dostupná. Slováci,-ak nechcete, aby v SR zavládla kompletná progresivistická totalita, všimnite si čoraz agresívnejšie, arogantnejšie praktiky progresivistov, A ak vám ide o autentické slovenské Slovensko – buďte na pozore !

Dobrá správa pre PS, Olano a SaS

16.04.2024

Všimli ste si to ? Koalícii Smer, Hlas a SNS sa podarilo splniť predvolebný sľub o znížení cien potravín, o poklese inflácie a oživení investičnej výstavby. Dobrá správa pre Šimečku, Matoviča, Grohlinga – či nie ? Aspoň trocha útechy pre občanov pred tým, než Kamenický a spol. začnú realizovať tvrdý no nevyhnutný reštrikčný masaker…. Zatiaľ je to [...]

Jančkárová – generátor politickej nenávisti

14.04.2024

Každému súdnemu človeku, ktorý sledoval dnešný“moderátorský“ výkon Marty Jančkárovej na STV1 musí byť už jasné, prečo je potrebné spravodajské a publicistické relácie RTVS totálne prekopať, vymeniť v nich dramaturgiu a personál. Jančkárová väčšinu svojho „moderátorského“ času venovala politickej polemike s podpredsedom NRSR a poslancom [...]

Šimečka je najkrajší, najmúdrejší a najlepší hasič

14.04.2024

Dementi /toto nie je oslovenie nikoho dôležitého, toto späťvzatie článku, ktorý tu mal byť ešte do obeda no už nie je…/. Nie je pravda, že pán Šimečka je čosi ako „pyroman“. Nie je pravda, že pán Šimečka chodí do Bruselu zakladať ohníky, v ktorých majú zhorieť peniaze pre SR, – aby potom vyzýval vládu SR hasiť. Pravda je, že pán Šimečka je [...]

Petr Pavel

Pavel: Názory na zahraničnú politiku by nemali narúšať vzťahy Čechov a Slovákov

16.04.2024 15:52

Česko začiatkom marca v reakcii na postoj SR k vojne na Ukrajine odložilo česko-slovenské medzivládne konzultácie.

Juraj Blanár

Blanár nepodporí možné sankcie, ktoré by zasiahli viac občanov SR ako Irán

16.04.2024 15:29

Ministri zahraničných vecí krajín EÚ majú rokovať o možnom uvalení sankcií na Irán v súvislosti s jeho víkendovým útokom na Izrael.

Podvod

Fanúšikovia hokeja, pozor. Neznámy páchateľ ponúka na internetovom portáli falošné lístky na MS

16.04.2024 15:11

Vystupuje pod rôznymi menami, s rôznymi telefónnymi číslami a uvádza odlišné bankové účty, na ktoré žiada zaslať peniaze.

Russia Ukraine War

Chýbali rakety, zničili elektráreň. Zelenskyj sa hnevá, že Ukrajine chýba ochrana, akú dostal Izrael

16.04.2024 15:07

Volodymyr Zelenskyj sa sťažuje, že Izraelu pomohli spojenci ochrániť vzdušný priestor pred útokom Iránu, ale od neba nad Ukrajinou dávajú ruky preč.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 755
Celková čítanosť: 2809878x
Priemerná čítanosť článkov: 3722x

Autor blogu

Kategórie