Založ si blog

Šimečkovci klamú: žiadna izolácia: Kaliňák s Austinom, Blanár s Lavrovom

Našich protivládnych opozičných novinárov a opozičných politikov veľmi trápi, že sa Slovensko pod vedení Fica a koalície Smeru, Hlasu a SNS rúti do izolácie. Vraj nás už onedlho nebude chcieť nikto nikde pozvať – just tak ako tých Maďarov a ako toho ich Orbána.

Pre tých našich novinárov a opozičníkov prinášam dobrú správu. Dobrou správou je, že Viktora Orbána onedlho privíta vo svojej rezidencii na Floride nádejný budúci prezident USA D.Trump. A ešte lepšou správou je, že náš skoro úplne izolovaný minister obrany R.Kaliňák rokoval s ministrom obrany USA a úplne najlepšou správou je, že minister zahraničia J.Blanár rokoval v Turecku s ministrom zahraničia Ruskej federácie S. Lavrovom.

No a do tretice: náš „izolovaný“ šéf parlamentu Pellegrini bol na návšteve v Irsku a v v najbližších dňoch ide nielen do Maďarska, ale aj na Cyprus a do NEMECKA !

Naši novinári a opozičníci musia byť z týchto správ šťastní ako blchy. Alebo že by nie ?

Dobrá správa pre PS, Olano a SaS

16.04.2024

Všimli ste si to ? Koalícii Smer, Hlas a SNS sa podarilo splniť predvolebný sľub o znížení cien potravín, o poklese inflácie a oživení investičnej výstavby. Dobrá správa pre Šimečku, Matoviča, Grohlinga – či nie ? Aspoň trocha útechy pre občanov pred tým, než Kamenický a spol. začnú realizovať tvrdý no nevyhnutný reštrikčný masaker…. Zatiaľ je to [...]

Jančkárová – generátor politickej nenávisti

14.04.2024

Každému súdnemu človeku, ktorý sledoval dnešný“moderátorský“ výkon Marty Jančkárovej na STV1 musí byť už jasné, prečo je potrebné spravodajské a publicistické relácie RTVS totálne prekopať, vymeniť v nich dramaturgiu a personál. Jančkárová väčšinu svojho „moderátorského“ času venovala politickej polemike s podpredsedom NRSR a poslancom [...]

Šimečka je najkrajší, najmúdrejší a najlepší hasič

14.04.2024

Dementi /toto nie je oslovenie nikoho dôležitého, toto späťvzatie článku, ktorý tu mal byť ešte do obeda no už nie je…/. Nie je pravda, že pán Šimečka je čosi ako „pyroman“. Nie je pravda, že pán Šimečka chodí do Bruselu zakladať ohníky, v ktorých majú zhorieť peniaze pre SR, – aby potom vyzýval vládu SR hasiť. Pravda je, že pán Šimečka je [...]

Petr Pavel

Pavel: Názory na zahraničnú politiku by nemali narúšať vzťahy Čechov a Slovákov

16.04.2024 15:52

Česko začiatkom marca v reakcii na postoj SR k vojne na Ukrajine odložilo česko-slovenské medzivládne konzultácie.

Juraj Blanár

Blanár nepodporí možné sankcie, ktoré by zasiahli viac občanov SR ako Irán

16.04.2024 15:29

Ministri zahraničných vecí krajín EÚ majú rokovať o možnom uvalení sankcií na Irán v súvislosti s jeho víkendovým útokom na Izrael.

Podvod

Fanúšikovia hokeja, pozor. Neznámy páchateľ ponúka na internetovom portáli falošné lístky na MS

16.04.2024 15:11

Vystupuje pod rôznymi menami, s rôznymi telefónnymi číslami a uvádza odlišné bankové účty, na ktoré žiada zaslať peniaze.

Russia Ukraine War

Chýbali rakety, zničili elektráreň. Zelenskyj sa hnevá, že Ukrajine chýba ochrana, akú dostal Izrael

16.04.2024 15:07

Volodymyr Zelenskyj sa sťažuje, že Izraelu pomohli spojenci ochrániť vzdušný priestor pred útokom Iránu, ale od neba nad Ukrajinou dávajú ruky preč.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 755
Celková čítanosť: 2809844x
Priemerná čítanosť článkov: 3722x

Autor blogu

Kategórie