Založ si blog

RTVS/Soňa Otajovičová – z ktorého prsta ste si to vycucali ?

V dnešnom obedňajšom Radiožurnale RTVS vyhlásila akýsi redaktorka Soňa Otajovičová, že / podstatná ?/ časť slovenských občanov a /všetci ?/ odborníci protestovali proti stretnutiu ministra zahraničných vecí SR Juraja Blanára a ministra zahraničných vecí Ruskej federácie Sergeja Lavrova. Na podtvrdenie tejto tézy redaktorka Otajovičová zacitovala slová niekoľkých známych proti-vládnych „politológov“ /= propagandistov/ a opozičných politikov, vrátane protivládne orientovanej prezidentky Čaputovej.

Pani redaktorka, – odkiaľ viete, že proti stretnutiu Blanár -Lavrov sú všetci ODBORNÍCI ? Pani redaktorka, odkiaľ viete, že proti śtretnutiu Blanára s Lavrovom je tak veľká časť občanov, že si to zasluhuje osobitnú zmienku ? O aké prieskumy verejnej mienky sa opierate ? Nepostrehol som, že by sa na túto tému nejaké prieskumy uskutočnili. Naopak, včera boli publikované výsledky volebných preferencií politických strán. Tieto výsledky nepriamo vyvracajú vaše tvrdenie. Strany vládnej koalícii, z poverenia ktorých sa rozhovory Blanár-Lavrov uskutočnili a ktorá ich plne podporuje, -tak tieto vládne strany by získali zo 150 až 82 resp. až 92 mandátov. Za opozičné strany a teda aj proti rokovaniu Blanár-Lavrov by bolo iba niečo vyše tretiny občanov. – Pani Otajovičová, je tretina občanov až taká podstatná časť občanov, že ju spomínate na úkor dvoch tretín občanov ? Pani Otajovičová -je táto tretina väčšia a dôležitejšia než dve tretiny občanov, ktoré majú opačný názor ?

-Práca redaktorky Sone Otajovičovej je ďalšou ukážkou absurdnej, falošnej „VEREJNOPRÁVNOSTI“. Je vizitkou ne-verejnoprávnej RTVS. Je to ilustrácia škandálne protivládnej mediálnej inštitúcie, ktorá by mala tlmočiť nielen názory opozície ale aj koalície – ale tiež oficiálne stanoviská vlády Slovenskej republiky.

-Dokedy ešte, pán Machaj ? Dokedy ešte….?

Dobrá správa pre PS, Olano a SaS

16.04.2024

Všimli ste si to ? Koalícii Smer, Hlas a SNS sa podarilo splniť predvolebný sľub o znížení cien potravín, o poklese inflácie a oživení investičnej výstavby. Dobrá správa pre Šimečku, Matoviča, Grohlinga – či nie ? Aspoň trocha útechy pre občanov pred tým, než Kamenický a spol. začnú realizovať tvrdý no nevyhnutný reštrikčný masaker…. Zatiaľ je to [...]

Jančkárová – generátor politickej nenávisti

14.04.2024

Každému súdnemu človeku, ktorý sledoval dnešný“moderátorský“ výkon Marty Jančkárovej na STV1 musí byť už jasné, prečo je potrebné spravodajské a publicistické relácie RTVS totálne prekopať, vymeniť v nich dramaturgiu a personál. Jančkárová väčšinu svojho „moderátorského“ času venovala politickej polemike s podpredsedom NRSR a poslancom [...]

Šimečka je najkrajší, najmúdrejší a najlepší hasič

14.04.2024

Dementi /toto nie je oslovenie nikoho dôležitého, toto späťvzatie článku, ktorý tu mal byť ešte do obeda no už nie je…/. Nie je pravda, že pán Šimečka je čosi ako „pyroman“. Nie je pravda, že pán Šimečka chodí do Bruselu zakladať ohníky, v ktorých majú zhorieť peniaze pre SR, – aby potom vyzýval vládu SR hasiť. Pravda je, že pán Šimečka je [...]

Petr Pavel

Pavel: Názory na zahraničnú politiku by nemali narúšať vzťahy Čechov a Slovákov

16.04.2024 15:52

Česko začiatkom marca v reakcii na postoj SR k vojne na Ukrajine odložilo česko-slovenské medzivládne konzultácie.

Juraj Blanár

Blanár nepodporí možné sankcie, ktoré by zasiahli viac občanov SR ako Irán

16.04.2024 15:29

Ministri zahraničných vecí krajín EÚ majú rokovať o možnom uvalení sankcií na Irán v súvislosti s jeho víkendovým útokom na Izrael.

Podvod

Fanúšikovia hokeja, pozor. Neznámy páchateľ ponúka na internetovom portáli falošné lístky na MS

16.04.2024 15:11

Vystupuje pod rôznymi menami, s rôznymi telefónnymi číslami a uvádza odlišné bankové účty, na ktoré žiada zaslať peniaze.

Russia Ukraine War

Chýbali rakety, zničili elektráreň. Zelenskyj sa hnevá, že Ukrajine chýba ochrana, akú dostal Izrael

16.04.2024 15:07

Volodymyr Zelenskyj sa sťažuje, že Izraelu pomohli spojenci ochrániť vzdušný priestor pred útokom Iránu, ale od neba nad Ukrajinou dávajú ruky preč.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 755
Celková čítanosť: 2809815x
Priemerná čítanosť článkov: 3722x

Autor blogu

Kategórie