Založ si blog

Deň žien: o znásilnení, megaprsiach a šperkoch…

Deň žien je medzinárodný. Mali by ho teda oslavovať rôzne ženy rôzne. A predstavte si- takto rôzne ho naozaj aj oslavujú.

Ženy sú pre mužov záhadou prírody. Príklad ? – Nech sa páči: príhoda, ktorú venujem slečne Martine Holečkovej. Kedysi bol môj známy na podujatí nazývanom Akademický Prešov. Ubytovali ho, tak ako ostatných účastníkov, na ženskom VŠ-internáte. Na izbe spal ešte s jedným chlapcom. Vo vedľajšej izbe spali dve dievčatá. No spali…Dlho nie, lebo jeden z chlapcov vošiel medzi ne a ľahol si k jednej z nich,-tej krajšej, do postele. Môj známy potom vyše hodiny počúval, ako dievčina neznámeho chlapca z postele vyháňa. Tvrdo, aj za použitia ostrých výrazov. Nepomohlo to. Chlapec bol vytrvalý. Napokon sa charakter zvukov, čo sa z izby šírili, zmenil. Odmietavé citoslovcia zjemneli, až sa napokon zmenili na porno-vzdychy a vzlyky. Na druhý deň videl môj známy drzého chlapca ako ide spolu so „znásilneným“ dievčaťom do menzy na raňajky ruka v ruke. Happy end á la šalený vihod ? Ktovie. Pretože premlčacia lehota za ono „znásilnenie“ ešte stále celkom neuplynula.

V Španielsku rýchlo rastie počet mužov- vojakov a policajtov, ktorí žiadajú, aby v rámci slobodnej gender politiky boli vyhlásení za ženy-vojačky a policajtky. Prečo ? Pretože ženy dostávajú v španielskej polícii a španielskej armáde veľmi štedré príplatky ku mzde. Prečo ? Za svoju „ženskosť“ predsa…

Žena s najväčšími prsami Američanka Annie Hawkins Turner popísala v The Sun trampoty, aké so svojimi prsami mala. V škole ju za jej prsia šikanovali. Prezývali ju, že je krava. Po celý život mala problémy s chôdzou po schodoch. Musela po nich chodiť bokom – inak by sa prevážila a padla na nos. Paradoxne mala problém i s obnažovaním sa pred intímnymi partnermi. No najväčšie problémy mala s bolesťami nôh. Váha pŕs doliehala totiž predovšetkým na ne. Najmä v staršom veku. Na druhej strane však maxi-prsia umožnili A.Hawkinsovej -Turnerovej, aby si zarobila prostredníctvom šou biznisu na dva domy a na dobré a drahé školy pre jej deti.

Kyjevská polícia oznámila, že mladá kyjevská žena zarobila za dva mesiace na podvodných zbierkach pre potreby ozbrojených síl Ukrajiny vyše 2 mil. hrivien. Peniaze mladá Ukrajinka minula na ruletu a drogy.

V Rusku v období pred MDŽ rastie počet špecificky MDŽ-tiackych podvodov. Vo februári-marci vzniká množstvo falošných internetových obchodov, zaoberajúcich predajom a zasielaním darčekov pre ženy. Bankové kontá sa po dosiahnutí vyšších súm likvidujú a podvodníci miznú do Turecka, Dubaia a Thajska. Za teplom – a za ženami.

V Thajsku zatkli ženský rusky hovoriaci gang, ktorý konkuroval v prostitúcii miestnym remeselníčkam. Na polícii sa ukázalo, že nejde o občianky Ruska ale Ukrajiny. Ach, tá ruština.

Ruskí komunisti idú pri oslavách Dňa žien priamo na koreň veci. Navrhujú zákon , podľa ktorého je každý zamestnávateľ, -teda aj súkromný zamestnávateľ, povinný poskytnúť zamestnaným ženám nielen miesto a čas na oslavy MDŽ ale je aj povinný ženy obdarovať. Ak by tak neurobil, bude pokutovaný. Medzi komunistami sa však šíri aj iný návrh. Názov MDŽ by sa mal zmeniť na Deň vlasteneckých žien. Ženy, ktoré sa vlastenecky nesprávajú, by z osláv a podarúnkov mali byť vylúčené. Aby vlasteneckí muži ženám-vlastenkám nezávideli, odporúčajú komunisti vyhlásiť za Deň vlasteneckých mužov deň, ktorý sa v Rusku slávi ako tzv. deň obrancov vlasti.

Ruskí sociologovia zisťovali, aké darčeky na MDŽ ženy potešia najviac a aké najmenej. Najmenej potešia darčeky z oblasti drogérie a kozmetiky a tiež sladkosti. Najviac potešia hodnotnejšie šperky a kupóny na výber tovaru podľa vlastného uváženia žien samotných. – Šperky ? Fakt šokujúce zistenie…

Nuž muži, -ak ste gavalieri, kvety z Lídla nestačia. Zoberte svoje ženy do klenotníctva. Alebo im dajte aspoň 500-ku a voľný deň na nakupovanie.

Našim vlasteneckým ženám želám všetko dobré.

Miesto falošného zmierovania uznajte, že tu zákonne vládne Smer+Hlas+ SNS. /Pán Fabián, pán Lovaš ďakujem za vaše príspevky/

19.05.2024

Vždy ma poteší, keď niekto iný napíše alebo povie čosi, čo treba povedať a napísať a ja sa o to nemusím postarať. Stačí iba čítať. Tak aj teraz. Na blogovisku Pravdy sa objavil článok podľa mňa najkvalitnejšieho blogera Pravdy – pána Fabiána. Článok práve dali na titulku, prečítajte si ho. Obsahuje skvelú analytickú časť a bystré úsudky, ktoré z [...]

Fico, Kuciak, Židia siali vietor, žali búrku

17.05.2024

Kto všetko ten vietor sial a búrku žal ? Nuž podľa logiky platnej ako norma tohto blogoviska to boli napríklad: Kuciak, ktorý toľko svojimi článkami provokoval, až zožal búrku, LGBTI komunita, ktorá sa toľko pretrčala okolo teplárne, až zožala búrku, Kórejci, Vietnamci, Iračania, Afgánci…ktorí tak dlho nadávali na USA až zožali búrku, Židia, ktorí tak dlho [...]

Slušná otázka pre administrátora tohto blogoviska

16.05.2024

Dovoľte sa slušne spýtať iba jednu otázku – prečo je na blogovisku príspevok blogera pod prezývkou „karol“ pod nadpisom „Kto seje vietor zožne búrku ?“ Tento blog de facto schvaľuje atentát na premiéra a tvrdí, že ho svojim správaním vyprovokoval sám predseda vlády. Článok podľa mňa nie je iba nemravný a v rozpore s pravidlami blogovania ale [...]

Andrej Danko

Danko chce poznať čísla do médií. Nevieme, komu zavolať, ak o nás napíšete klamstvá, posťažoval sa

21.05.2024 16:10

Opäť vyhlásil, že dúfa, že štát bude schopný kontrolovať virtuálny priestor.

čaputová

Prezidentka Čaputová oceňuje uznesenie, ktorým NR SR odsúdila atentát na premiéra

21.05.2024 15:49

Poslanci tým podľa nej urobili potrebný a dôležitý krok k upokojeniu spoločenskej atmosféry.

Mi-8, ukrajinský vrtuľník, vojna na Ukrajine, bojová operácia, Kyjev, vojaci,

Moskva sa nepoteší: Zhabané ruské aktíva zaplatia zbrane a rekonštrukciu Ukrajiny, Slovensko súhlasilo

21.05.2024 15:05

Na zbrane by malo poputovať až deväťdesiat percent výnosov zo zmrazených ruských aktív.

lietadlo, Boeing 777

Smrť na palube Boeingu: lietadlo sa dostalo do silných turbulencií, viezlo takmer 240 ľudí

21.05.2024 14:10

V oblasti búrok v juhovýchodnej Ázii sa však dostalo do silných turbulencií a muselo núdzovo pristáť na medzinárodnom letisku Suvarnabhumi v Bangkoku.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 768
Celková čítanosť: 2876470x
Priemerná čítanosť článkov: 3745x

Autor blogu

Kategórie