Nacisti včera a dnes

Nacisti včerajška robili hrozné veci. Najmä na Židoch a Slovanoch. Robili ich prevažne cudzími rukami-rukami slovanských a občas aj židovských zradcov a chorých sadistov, ktorí za žold či malé výhody zabíjali vlastných súkmeňovcov.

V tomto sa nacisti ani dnes nezmenili-západní dobyvatelia ani dnes nemajú problém nájsť si medzi Slovanmi úchylov, čo za žold dokážu nivočiť iných Slovanov-

Nacisti včerajška kládli míny, kde mohli. Mínové polia však v centrách obývaných miest nerobili. Nacisti dneška zamínovávajú najmä úplné centrá miest a menia hlavné ulice na mínové polia.

Nacisti včerajška bombardovali, čo mohli. Zajatecké tábory, v ktorých boli ich zajatí vojaci, však nebombardovali. Nacisti dneška nemajú problém zbombardovať aj budovy s vlastnými zajatcami, -lebo ich považujú za zbabelých zradcov a zdroj nebezpečných svedectiev pre nepriateľa.

Nacisti včerajška sa vyhýbali použitiu kostolov na umiestnenie delostreleckých batérií. Nacisti dneška nemajú problém umiestniť delá, raketomety, mínomety nielen do „živých“ kostolov, alebo do synagóg, ba ani do nákupných centier, škôlok a škôl.

Nacisti včerajška bojovali relatívne férovo v poli. Velili im poľní maršali. Nacisti dneška bojujú zo zálohy, od chrbta, ako teroristi ako banditi. Velia im bývalí komici, transvestiti, narkomani.

Nacisti včerajška bojovali za životný priestor pre seba a svojich potomkov. Nacisti dneška vybojúvajú černozem pre cudzích majiteľov.

Nacistov včerajška nenávidel celý demokratický svet a pomáhal ako mohol, aby boli porazení. Nacistov dneška tento svet zbožňuje a všemožne podporuje.

Svet sa jednoducho zmenil. Globalizovaný nacizmus sa nekašle. Dnes mu patrí „Europa“, zajtra by rád, aby mu patril „die ganze Welt“…

Pandemická skúška správnosti: Slovensko nie je hanebne izolované !

20.05.2025

Fico zase prekabátil nepriateľské médiá. Bomba-správy, ktorými chceli protislovenskí novinári atakovať vládu SR a ktorými chceli ilustrovať medzinárodnú izolovanosť SR vybuchli protislovenským novinárom v ich záškodníckych rukách. Slovensko pri hlasovaní o pandemickej zmluve nezostalo so svojim odporom k jej schváleniu osamotené, ale v celkom dobrej spoločnosti 11 [...]

EU porazila Rumunov v prezidentských voľbách

19.05.2025

Včera sa uskutočnilo druhé kolo prezidentských volieb v Rumunsku. Zázračne v nich zvíťazil probruselský slniečkár Dan. Národniar Simion, ktorý dosiahol v 1.kole dvakrát toľko hlasov ako Dan, prekvapivo rýchlo uznal svoju porážku. V čom je podstata tohto rumunského prekvapenia a tohto rumunského zázraku ? Skúsme ten zázrak a to prekvapenie trochu objasniť. Stručne [...]

Nedeľné prekrúcačky a zahmlievačky pána K. a pani L.

18.05.2025

Chcel som dnes dať čitateľom mojich blogov trochu oddychu, veď je nedeľa,-ale úplne sa to nedá. Médiá a opoziční politici aj dnes zasypali Slovákov kopou nezmyslov, dezinformácií, prekrúcačiek a zahmlievačiek. Nedá mi aby som aspoň v bodoch na niektoré z nich nezareagoval. Trojteatrový kráľ Král dnes popisoval ekonomickú situáciu SR o.i. aj konštatovaním, že SR [...]

socha, krádež, Prievidza

Zo sídliska ukradli vzácnu sochu. Zlodeji ju surovo „vytrhli“ a zmizli. Krádež pravdepodobne pomohla ukryť búrka

20.05.2025 21:00

Prievidžanov nahnevala krádež bronzovej sochy „Športovca“, ktorá dlhé desaťročia zdobila priestor pred budovou obchodnej akadémie.

Rádio Slobodná Európa, Slobodná Európa, RFE

Trump odobral peniaze Slobodnej Európe, Brusel jej ich dá. Na 'krátkodobé núdzové financovanie'

20.05.2025 19:50

Šéfka únijnej diplomacie Kaja Kallasová oznámila, že EÚ uvoľní 5,5 milióna eur pre mimovládnu organizáciu, ktorá týmito financiami podporí Slobodnú Európu.

George Simion

Neúspešný rumunský prezidentský kandidát Simion chce zrušenie hlasovania

20.05.2025 19:12

Simion podľa agentúry AFP chce, aby Ústavný súd zrušil hlasovanie kvôli údajnému vonkajšiemu zasahovaniu.