Založ si blog

Ako si prečítať Cyrila

Priznám sa, že si rád prečítam články svojich kolegov-blogerov. Teda nie všetkých – sú takí, ktorých čítanie je iba strata času. Ale sú aj takí, ktorí píšu skoro to, čo by som napísal aj sám, len mi to takto pekne neprišlo na um. A potom sú i takí, od ktorých sa dozvedám kadečo nové, ktorí ma inšpirujú, či už pozitívne alebo aj negatívne. Čítanie blogov je popri čítaní príspevkov od niektorých publicistov / Bakoš, Hoffman, Rottmayerová, Daniš…/ tým, čo ma ťahá na portál Pravdy a núti stráviť na ňom pár minút-ba sem tam aj hodinku.

Medzi blogerov, ktorých som rád čítal, patril Vajanský. Asi pred dvoma mesiacmi ale s rubriky blogov zmizol. Pátraním na internete som sa dozvedel, že mu Pravda blogovanie zrušila. Škoda. Asi pred týždňom zmizol z rubriky blogov aj ďalší môj obľúbený bloger – „cyril „. Dnes som pátral aj po ňom. A zistil som, že „cyril“ na rozdiel od vajanského ešte žije. Píše blogy ďalej, ibaže mu ich neuverejňujú, ale z nejakých dôvodov automaticky dajú do archívu. Ako som sa o tom dozvedel ? Jednoducho: do okienka „hľadať v blogoch“ som si naťukal „cyril blog“ a tie novonapísané a nepublikované no už archivované blogy sa mi ukázali.

Vážení priatelia, ak máte túžbu dostať sa k príspevkom podobných blogerov, ktorých ste si radi prečítali a ktorí sa kamsi stratili, skúste to takýmto spôsobom. Ak ich nezrušili, budú azda v archíve. Možno budete mať ešte šťastie.

Alebo sa vyberte do prírody. Dnes sa to opäť vyplatí. A blogujte si sami pre seba, idúc popod sviežozelené stromy. Blogujte si aspoň v duchu. Veď o to ide – o ducha a trochu toho nezávislého slobodného duchovna. Dýchajte a duchujte. Pekný deň.

Hlad po úspechu núti USA a ich mediálne impérium robiť z komára somára

23.02.2024

Všimli ste si, akú obrovitánsku mediálnu odozvu mal úspešný americký pokus so sondou, čo včera pristála na Mesiaci ? Naše médiá asi tiež dostali pokyn priamo z USA. Inak si neviem vysvetliť, prečo o veci, ktorá dnes už nie je až taká priekopnícka, písali ako o epochálnom triumfe. Áno, americká sonda na Mesiaci je prvá, ktorú tam poslala súkromná firma /hoci v [...]

Škandál: SEDLÁCI včera v Bratislave !

23.02.2024

Včera bola Bratislava plná tých nechutných vidiečanov. Tých sedlákov, čo nedokážu hovoriť veľkomestským bratyslafským akcentom a nenávidia Brusel. Náš božský Brusel, ktorý my Bratislavčania nesmierne milujeme, za ktorý tu štvrtok čo štvrtok demonštrujeme, za ktorý by sme aj život dali. Ten Brusel, v ktorého zadku sa nám tak dobre žije. Bez roboty. Síce v [...]

Balíček trinásť-pánboh pri nás !

21.02.2024

EU dostala z USA a z Londýna zase príkaz a tak vyhlásila 13.balík „sankcií“ proti Rusku. Je to však vraj len akási ochutnávka toho, čo ako americké sankcie sľúbil onedlho vyhlásiť prezident Biden. Vraj sa Rusi majú na čo tešiť. Nuž tešia sa už teraz. Rusi majú zmysel pre každú deduškovu americkú „srandu“. Prvý podpredseda výboru Rady federácie [...]

kuleba

Cieľom Ruska je zničiť Ukrajinu, uviedol v OSN Kuleba. Rezolúcie sa nedočká, arabské krajiny si pamätajú

23.02.2024 23:45

Presne pred rokom Valné zhromaždenie drvivou väčšinou schválilo rezolúciu, ktorá vyzývala na okamžité stiahnutie ruského vojska z ukrajinského územia.

Russia Navalny

Navaľného tím ponúka 20-tisíc eur za informácie, ktoré objasnia politikovu smrť

23.02.2024 23:33

Zamestnanci väzenského tábora, kde si trest odpykával aj Navaľnyj, sa v roku 2022 pokúsili vydávať za samovraždu aj smrť väzňa, ktorý v skutočnosti zomrel na následky mučenia.

trump

Súd nariadil Trumpovi za nafukovanie majetku zaplatiť s úrokmi 454 miliónov dolárov

23.02.2024 22:38

Podľa sudcu firma Trump Organization niekoľko rokov vytvárala nepravdivé majetkové priznania v snahe zaistiť si lepšie podmienky na pôžičky alebo poistenie.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 714
Celková čítanosť: 2669779x
Priemerná čítanosť článkov: 3739x

Autor blogu

Kategórie