Založ si blog

Boris Kollár-konzument banderovských fejkov

Dlhšie som pátral vo svojom okolí po ľuďoch, ktorí žerú banderovské hoaxy a fejky, vďačne šírené v našich médiách. Živého Slováka, ktorý by im veril, som našťastie nestretol. Alebo ak aj, tak sa bál prejaviť. Včera som konečne jedného oddaného konzumenta novín-banderovín konečne uvidel. Nie naživo, ale aspoň na obrazovke. – Volá sa Boris Kollár. A je to nešťastnou zhodou náhod t.č. predseda NRSR.

V televíznej diskusii s R. Ficom /mimochodom, stále prilepenom na euroatlantickú orientáciu…/ zaútočil Boris Kollár na zahraničnopolitické vyjadrenia Smeru SSD prostredníctvom niektorých riadne šťavnatých banderovských fejkov. Napríklad:

  • Boris Kollár si myslí, že Západ Ukrajinu veľmi nevyzbrojuje. Prečo ? Lebo SR tam poslala iba zopár tankov. Tých odhadovaných 80 miliárd USD, čo vyzbrojovanie Ukrajiny Západ stálo, si B.Kollár akosi nevšimol. A nevšimol si ani to, že Ukrajinu nevyzbrojuje iba SR…
  • Americké strely do HIMARS s doletom do 500 km a balistické rakety ATACAMS Ukrajina -ak ich dostane, podľa Kollára určite použije iba na ruské ciele na okupovanom ukrajinskom území. B.Kollár si akosi nevšimol takmer každodenné vyhlásenia banderovcov o tom, že budú biť po cieľoch hlboko na území Ruskej federácie. B.Kollár si nevšimol, že o tom už nezakryto hovoria aj americkí generáli a vojenskí analytici.
  • Banderovci sa vraj pri svojom postupe k Izjumu zmocnili ruských tankov za miliardu. Neviem, o aké tanky ide -azda nie o tie, čo tam Rusi nechali ako nepojazdné a zablokovali nimi komunikácie, prípadne ich použili v skladoch ako tzv. lovušky. Neviem, o akej miliarde B.Kollár hovorí, lebo tých 14 tankov mohlo stáť nanajvýš /ako šrot/ pár miliónov hrivien. Boris Kolár včera ako slaboduchý tvrdil, že tieto tanky sú jadrom výzbroje OS UA-a že teda banderovcov nevyzbrojuje Západ ale skôr Rusi samotní.
  • Boris Kollár sa včera neštítil pustiť do éteru aj hoax, podľa ktorého Medvedev a ďalší politici plánujú v Európe zmeny hraníc. Po nich sa vraj Česko zväčší a Slovensko na mape prestane existovať. Primitívna fejková zákernosť malého mafiánskeho podržtašku má zjavne za cieľ znížiť popularitu RF v SR. Tá je ako vždy v SR najvyššia v celej EU. Rusi to samozrejme vedia. Veď tie výsledky prieskumov pravidelne monitorujú a medializujú. V skutočnosti je kredit SR vo vedení RF mimoriadne vysoký. Na úrovni kreditu Srbov. Boris Kollár sa darmo pechorí. Nič s tým nezmôže. Väčšina Slovákov drží v ukrajinskom konflikte prsty Rusom. A mieru, ktorý by obnovil tradičné rusko-ukrajinské priateľstvo.
  • Boris Kolár sa včera provokatívne spýtal R.Fica, aký štát by chcel na našej východnej hranici-či Rusko alebo Ukrajinu. – Odpoveď „Rusko“ by bola dôvodom k trestnému stíhaniu. Fico možno preto odpovedal, že Ukrajinu. Ibaže určite inú Ukrajinu, než aká na východ od nás t.č. je. Nie Ukrajinu anti-ruskú, fašistickú, korupčnú, zmenenú na miesto pre základne USA a NATO, na zdroj permanentnej vojny proti RF, nie Ukrajinu prešpikovanú zariadeniami na vývoj biologických zbraní, s poľami, ktoré vlastní Západ a kde sa pestuje geneticky upravené obilie, spaľované na Západe pri výrobe elektriny. Áno, Ukrajinu, ale priateľskú voči Rusku, tolerujúcu ruskojazyčné obyvateľstvo a jeho právo na ruský úradný jazyk, ruskojazyčné kultúrne a vzdelávacie inštitúcie. Áno Ukrajinu, ale bez glorifikácie fašistických vrahov, akými boli Bandera a spol.

Boris Kollár je zjavne vzorný konzument špecialít zo Zelenského a Arestovičovej informačnej kuchyne. Boris Kollár spapká všetko, čo mu v Kyjeve uvaria a upečú. Mohlo by nám to byť v podstate jedno. Jedno, ale za podmienky, že Boris Kollár je iba voči ukrajinským hosťom na Donovaloch servilný vlekár a hoteliér. Ibaže Boris Kollár je t.č. stále predseda NRSR.

A tak nám to, čo zhlce a potom požuvané vypustí na verejnosti,- jedno byť nemôže. Ej veru nie…

Miesto falošného zmierovania uznajte, že tu zákonne vládne Smer+Hlas+ SNS. /Pán Fabián, pán Lovaš ďakujem za vaše príspevky/

19.05.2024

Vždy ma poteší, keď niekto iný napíše alebo povie čosi, čo treba povedať a napísať a ja sa o to nemusím postarať. Stačí iba čítať. Tak aj teraz. Na blogovisku Pravdy sa objavil článok podľa mňa najkvalitnejšieho blogera Pravdy – pána Fabiána. Článok práve dali na titulku, prečítajte si ho. Obsahuje skvelú analytickú časť a bystré úsudky, ktoré z [...]

Fico, Kuciak, Židia siali vietor, žali búrku

17.05.2024

Kto všetko ten vietor sial a búrku žal ? Nuž podľa logiky platnej ako norma tohto blogoviska to boli napríklad: Kuciak, ktorý toľko svojimi článkami provokoval, až zožal búrku, LGBTI komunita, ktorá sa toľko pretrčala okolo teplárne, až zožala búrku, Kórejci, Vietnamci, Iračania, Afgánci…ktorí tak dlho nadávali na USA až zožali búrku, Židia, ktorí tak dlho [...]

Slušná otázka pre administrátora tohto blogoviska

16.05.2024

Dovoľte sa slušne spýtať iba jednu otázku – prečo je na blogovisku príspevok blogera pod prezývkou „karol“ pod nadpisom „Kto seje vietor zožne búrku ?“ Tento blog de facto schvaľuje atentát na premiéra a tvrdí, že ho svojim správaním vyprovokoval sám predseda vlády. Článok podľa mňa nie je iba nemravný a v rozpore s pravidlami blogovania ale [...]

Mi-8, ukrajinský vrtuľník, vojna na Ukrajine, bojová operácia, Kyjev, vojaci,

Moskva sa nepoteší: Zhabané ruské aktíva zaplatia zbrane a rekonštrukciu Ukrajiny, Slovensko súhlasilo

21.05.2024 15:05

Na zbrane by malo poputovať až deväťdesiat percent výnosov zo zmrazených ruských aktív.

lietadlo, Boeing 777

Smrť na palube Boeingu: lietadlo sa dostalo do silných turbulencií, viezlo takmer 240 ľudí

21.05.2024 14:10

V oblasti búrok v juhovýchodnej Ázii sa však dostalo do silných turbulencií a muselo núdzovo pristáť na medzinárodnom letisku Suvarnabhumi v Bangkoku.

Michal Šimečka

Šimečka: Atentát na Fica nie je bianko šek na okresávanie slobody médií alebo občianskej spoločnosti

21.05.2024 14:01

Opozičné hnutie Progresívne Slovensko ocenilo jednomyseľné prijatie uznesenia o odsúdení útoku na premiéra Fica v parlamente.

autobus košice

Autobus na košickej stanici zrazil chodkyňu a vliekol ju 200 metrov

21.05.2024 14:00

V čase dopravnej nehody sa v autobuse nachádzal len vodič. Jeho dychová skúška bola negatívna.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 768
Celková čítanosť: 2876376x
Priemerná čítanosť článkov: 3745x

Autor blogu

Kategórie