Založ si blog

Boris Kollár-konzument banderovských fejkov

Dlhšie som pátral vo svojom okolí po ľuďoch, ktorí žerú banderovské hoaxy a fejky, vďačne šírené v našich médiách. Živého Slováka, ktorý by im veril, som našťastie nestretol. Alebo ak aj, tak sa bál prejaviť. Včera som konečne jedného oddaného konzumenta novín-banderovín konečne uvidel. Nie naživo, ale aspoň na obrazovke. – Volá sa Boris Kollár. A je to nešťastnou zhodou náhod t.č. predseda NRSR.

V televíznej diskusii s R. Ficom /mimochodom, stále prilepenom na euroatlantickú orientáciu…/ zaútočil Boris Kollár na zahraničnopolitické vyjadrenia Smeru SSD prostredníctvom niektorých riadne šťavnatých banderovských fejkov. Napríklad:

  • Boris Kollár si myslí, že Západ Ukrajinu veľmi nevyzbrojuje. Prečo ? Lebo SR tam poslala iba zopár tankov. Tých odhadovaných 80 miliárd USD, čo vyzbrojovanie Ukrajiny Západ stálo, si B.Kollár akosi nevšimol. A nevšimol si ani to, že Ukrajinu nevyzbrojuje iba SR…
  • Americké strely do HIMARS s doletom do 500 km a balistické rakety ATACAMS Ukrajina -ak ich dostane, podľa Kollára určite použije iba na ruské ciele na okupovanom ukrajinskom území. B.Kollár si akosi nevšimol takmer každodenné vyhlásenia banderovcov o tom, že budú biť po cieľoch hlboko na území Ruskej federácie. B.Kollár si nevšimol, že o tom už nezakryto hovoria aj americkí generáli a vojenskí analytici.
  • Banderovci sa vraj pri svojom postupe k Izjumu zmocnili ruských tankov za miliardu. Neviem, o aké tanky ide -azda nie o tie, čo tam Rusi nechali ako nepojazdné a zablokovali nimi komunikácie, prípadne ich použili v skladoch ako tzv. lovušky. Neviem, o akej miliarde B.Kollár hovorí, lebo tých 14 tankov mohlo stáť nanajvýš /ako šrot/ pár miliónov hrivien. Boris Kolár včera ako slaboduchý tvrdil, že tieto tanky sú jadrom výzbroje OS UA-a že teda banderovcov nevyzbrojuje Západ ale skôr Rusi samotní.
  • Boris Kollár sa včera neštítil pustiť do éteru aj hoax, podľa ktorého Medvedev a ďalší politici plánujú v Európe zmeny hraníc. Po nich sa vraj Česko zväčší a Slovensko na mape prestane existovať. Primitívna fejková zákernosť malého mafiánskeho podržtašku má zjavne za cieľ znížiť popularitu RF v SR. Tá je ako vždy v SR najvyššia v celej EU. Rusi to samozrejme vedia. Veď tie výsledky prieskumov pravidelne monitorujú a medializujú. V skutočnosti je kredit SR vo vedení RF mimoriadne vysoký. Na úrovni kreditu Srbov. Boris Kollár sa darmo pechorí. Nič s tým nezmôže. Väčšina Slovákov drží v ukrajinskom konflikte prsty Rusom. A mieru, ktorý by obnovil tradičné rusko-ukrajinské priateľstvo.
  • Boris Kolár sa včera provokatívne spýtal R.Fica, aký štát by chcel na našej východnej hranici-či Rusko alebo Ukrajinu. – Odpoveď „Rusko“ by bola dôvodom k trestnému stíhaniu. Fico možno preto odpovedal, že Ukrajinu. Ibaže určite inú Ukrajinu, než aká na východ od nás t.č. je. Nie Ukrajinu anti-ruskú, fašistickú, korupčnú, zmenenú na miesto pre základne USA a NATO, na zdroj permanentnej vojny proti RF, nie Ukrajinu prešpikovanú zariadeniami na vývoj biologických zbraní, s poľami, ktoré vlastní Západ a kde sa pestuje geneticky upravené obilie, spaľované na Západe pri výrobe elektriny. Áno, Ukrajinu, ale priateľskú voči Rusku, tolerujúcu ruskojazyčné obyvateľstvo a jeho právo na ruský úradný jazyk, ruskojazyčné kultúrne a vzdelávacie inštitúcie. Áno Ukrajinu, ale bez glorifikácie fašistických vrahov, akými boli Bandera a spol.

Boris Kollár je zjavne vzorný konzument špecialít zo Zelenského a Arestovičovej informačnej kuchyne. Boris Kollár spapká všetko, čo mu v Kyjeve uvaria a upečú. Mohlo by nám to byť v podstate jedno. Jedno, ale za podmienky, že Boris Kollár je iba voči ukrajinským hosťom na Donovaloch servilný vlekár a hoteliér. Ibaže Boris Kollár je t.č. stále predseda NRSR.

A tak nám to, čo zhlce a potom požuvané vypustí na verejnosti,- jedno byť nemôže. Ej veru nie…

Mierová koalícia alebo tanková koalícia: kam nás nová vláda a prvovoliči zaradia ?

01.02.2023

V Európe sa utvorili dve koalície: Jedna je tzv. „tanková koalícia“, ktorá chce Ukrajine čo najskôr dodať čo najviac tankov a umožniť jej dobyť Krym, Donbas, Zaporožie a Chersonskú oblasť a prinútiť Rusko ku kapitulácii. Do tejto smelej koalície, ktorá chce poslať na ukrajinský front v 2023 asi 300 tankov Challenger, Leopard, Leclerc a Abrams patrí /okrem USA/ [...]

Zo Slovenska mizne korupcia !!!

31.01.2023

Neveríte ? Nech sa páči pozrieť si rebríček krajín sveta, zhotovený Sorosovou mimovládkou Transparency International. Kto tieto údaje za SR poskytol ? Nuž slovenská pobočka Transparency International /TI/. Na základe čoho ? Údajov z OČTK, zo súdov, zo štátnych inštitúcií ? Nie ? Údajov zo sociologických prieskumov verejnej mienky ? Nie. – TI získala údaje z [...]

Lasica mal tu a tam aj pravdu..

30.01.2023

Milan Lasica raz pri spomienkach na nemenovaného významného Slováka zhodnotil jeho tvorbu z posledných rokov života slovami /parafrázujem/ : Sú ľudia, ktorým genialitu vzal ich príliš dlhý život. Keby žili kratšie a netvorili tak dlho, príp. ešte aj na staré kolená nepolitizovali, boli by sa do histórie zapísali oveľa viac ako takto. Múdra myšlienka – v Lasicovom [...]

Varín, Tiso

Obce nebudú povinné zmeniť neprípustný názov ulice. Poslanci odmietli novelu

01.02.2023 12:53

Predkladateľ Valášek chcel, aby sa názov ulice alebo iného verejného priestranstva zmenil, pokiaľ ide o pomenovanie po exponentoch zločineckých režimov.

Progresívne Slovensko Šimečka

Hnutie Progresívne Slovensko pôjde do volieb samostatne

01.02.2023 12:25

Šéf hnutia Michal Šimečka chce, aby bolo PS samostatne ako liberálna strana súčasťou férovej súťaže strán.

Mestská poliklinika Trnava

Zomrel im lekár a pacientom zostáva už len čakať. Počet zdravotníkov v dôchodkovom veku nebezpečne rastie

01.02.2023 11:50

Na problémy so starnutím lekárov sa poukazuje roky. Pomôcť má aj kompletná reforma ambulantného sektora.

Markéta Pekarová Adamová

Predsedníčka českej snemovne telefonovala na Taiwan, v marci tam vycestuje

01.02.2023 11:15

Markéta Pekarová Adamová sa prostredníctvom videohovoru spojila s ministrom zahraničných vecí Taiwanu Wu Čao-siem.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 471
Celková čítanosť: 1246411x
Priemerná čítanosť článkov: 2646x

Autor blogu

Kategórie