Založ si blog

Boris Kollár-konzument banderovských fejkov

Dlhšie som pátral vo svojom okolí po ľuďoch, ktorí žerú banderovské hoaxy a fejky, vďačne šírené v našich médiách. Živého Slováka, ktorý by im veril, som našťastie nestretol. Alebo ak aj, tak sa bál prejaviť. Včera som konečne jedného oddaného konzumenta novín-banderovín konečne uvidel. Nie naživo, ale aspoň na obrazovke. – Volá sa Boris Kollár. A je to nešťastnou zhodou náhod t.č. predseda NRSR.

V televíznej diskusii s R. Ficom /mimochodom, stále prilepenom na euroatlantickú orientáciu…/ zaútočil Boris Kollár na zahraničnopolitické vyjadrenia Smeru SSD prostredníctvom niektorých riadne šťavnatých banderovských fejkov. Napríklad:

  • Boris Kollár si myslí, že Západ Ukrajinu veľmi nevyzbrojuje. Prečo ? Lebo SR tam poslala iba zopár tankov. Tých odhadovaných 80 miliárd USD, čo vyzbrojovanie Ukrajiny Západ stálo, si B.Kollár akosi nevšimol. A nevšimol si ani to, že Ukrajinu nevyzbrojuje iba SR…
  • Americké strely do HIMARS s doletom do 500 km a balistické rakety ATACAMS Ukrajina -ak ich dostane, podľa Kollára určite použije iba na ruské ciele na okupovanom ukrajinskom území. B.Kollár si akosi nevšimol takmer každodenné vyhlásenia banderovcov o tom, že budú biť po cieľoch hlboko na území Ruskej federácie. B.Kollár si nevšimol, že o tom už nezakryto hovoria aj americkí generáli a vojenskí analytici.
  • Banderovci sa vraj pri svojom postupe k Izjumu zmocnili ruských tankov za miliardu. Neviem, o aké tanky ide -azda nie o tie, čo tam Rusi nechali ako nepojazdné a zablokovali nimi komunikácie, prípadne ich použili v skladoch ako tzv. lovušky. Neviem, o akej miliarde B.Kollár hovorí, lebo tých 14 tankov mohlo stáť nanajvýš /ako šrot/ pár miliónov hrivien. Boris Kolár včera ako slaboduchý tvrdil, že tieto tanky sú jadrom výzbroje OS UA-a že teda banderovcov nevyzbrojuje Západ ale skôr Rusi samotní.
  • Boris Kollár sa včera neštítil pustiť do éteru aj hoax, podľa ktorého Medvedev a ďalší politici plánujú v Európe zmeny hraníc. Po nich sa vraj Česko zväčší a Slovensko na mape prestane existovať. Primitívna fejková zákernosť malého mafiánskeho podržtašku má zjavne za cieľ znížiť popularitu RF v SR. Tá je ako vždy v SR najvyššia v celej EU. Rusi to samozrejme vedia. Veď tie výsledky prieskumov pravidelne monitorujú a medializujú. V skutočnosti je kredit SR vo vedení RF mimoriadne vysoký. Na úrovni kreditu Srbov. Boris Kollár sa darmo pechorí. Nič s tým nezmôže. Väčšina Slovákov drží v ukrajinskom konflikte prsty Rusom. A mieru, ktorý by obnovil tradičné rusko-ukrajinské priateľstvo.
  • Boris Kolár sa včera provokatívne spýtal R.Fica, aký štát by chcel na našej východnej hranici-či Rusko alebo Ukrajinu. – Odpoveď „Rusko“ by bola dôvodom k trestnému stíhaniu. Fico možno preto odpovedal, že Ukrajinu. Ibaže určite inú Ukrajinu, než aká na východ od nás t.č. je. Nie Ukrajinu anti-ruskú, fašistickú, korupčnú, zmenenú na miesto pre základne USA a NATO, na zdroj permanentnej vojny proti RF, nie Ukrajinu prešpikovanú zariadeniami na vývoj biologických zbraní, s poľami, ktoré vlastní Západ a kde sa pestuje geneticky upravené obilie, spaľované na Západe pri výrobe elektriny. Áno, Ukrajinu, ale priateľskú voči Rusku, tolerujúcu ruskojazyčné obyvateľstvo a jeho právo na ruský úradný jazyk, ruskojazyčné kultúrne a vzdelávacie inštitúcie. Áno Ukrajinu, ale bez glorifikácie fašistických vrahov, akými boli Bandera a spol.

Boris Kollár je zjavne vzorný konzument špecialít zo Zelenského a Arestovičovej informačnej kuchyne. Boris Kollár spapká všetko, čo mu v Kyjeve uvaria a upečú. Mohlo by nám to byť v podstate jedno. Jedno, ale za podmienky, že Boris Kollár je iba voči ukrajinským hosťom na Donovaloch servilný vlekár a hoteliér. Ibaže Boris Kollár je t.č. stále predseda NRSR.

A tak nám to, čo zhlce a potom požuvané vypustí na verejnosti,- jedno byť nemôže. Ej veru nie…

Novinári zabudli na miliónové demonštrácie proti vojne vo Vietname v USA v 60-70-tych rokoch ?

24.09.2022

Naše servilné novinárske uchá po vyhlásení čiastočnej mobilizácie záložníkov v RF neustále krútia čosi o všelijakých protestoch a vyhýbaní sa tejto povinnosti zo strany mobilizovaných Rusov. Podľa správ z našich médií to teraz v Rusku vyzerá na riadnu kovbojku. Ako vyzerá masové proti-mobilizačné a protivojnové hnutie, to si však my starší pamätáme z čias [...]

Čudáci s košíkmi zaplavili zase Cestu slobody- hľadajú ľadové dubáky…

24.09.2022

Dnes v noci bolo na Podbanskom mínus 5 stupňov. V prízemnej vrstve lesa všetko skamenelo, zamrzlo. Napriek tomu sa „firemné“ autá s bratislavskými značkami od včera roja na ceste L.Hrádok – Podbanské-Š.Pleso. A dnes ráno hríbari z Dolniakov s obrovskými košmi brázdia lesy, ktoré sa už venujú ruji, zimnému zhonu sojok a veveričiek pri zháňaní [...]

Verejná otázka pánovi Pellegrinimu

21.09.2022

Pán Pellegrini,- prepáčte, že to robím takto verejne, -ale politika je vraj vec verejná,-a tak som si to dovolil takto. Na verejnosti. Pán Pellegrini, včera ste mali absenciu na najväčšom opozičnom podujatí, aké sa v Bratislave v poslednom čase uskutočnilo. Počul som vaše ospravedlnenie v televízií ešte pred opozičným mítingom. Povedali ste, že vašim voličom na prvej [...]

Jevgenij Prigožin / Vladimir Putin /

"Putinov kuchár" Prigožin priznal, že založil Vagnerovu skupinu

26.09.2022 10:45

Ruský oligarcha spresnil, že Vagnerovu skupinu založil v roku 2014 s cieľom vyslať bojovníkov do východoukrajinského regiónu Donbas.

náboje, zbraň, poprava

Pri streľbe v škole v ruskom Iževsku zomrelo deväť ľudí

26.09.2022 10:44

Pri streľbe v škole v ruskom Iževsku zomrelo v pondelok ráno najmenej deväť ľudí a ďalších 20 bolo zranených.

ran 7157

Polícia bude mať nové hybridné vozidlá za takmer 40 miliónov

26.09.2022 10:16

Ministerstvo vnútra chce získať nových 760 nízko-emisných vozidiel pre Policajný zbor za necelých 40 miliónov eur s DPH. Financované budú z plánu obnovy.

Koronavírus / Covid / Ochranný oblek /

Za nedeľu pribudlo 78 prípadov nákazy koronavírusom a dve obete

26.09.2022 10:12

V nemocniciach je s ochorením COVID-19 hospitalizovaných 443 pacientov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 378
Celková čítanosť: 958266x
Priemerná čítanosť článkov: 2535x

Autor blogu

Kategórie