Jeden Imrecze za troch Kuciakov

V boji proti Smeru a Ficovi dnes už netreba Kuciakove konšpiratívne články, ktoré sa ani po 3 rokoch nedarí zmeniť na legislatívne použiteľné vecné dôkazy.

OČTK, bojujúce proti Ficovcom to vedia. Preto sa už článkom novinárskeho „génia“ Kuciaka nevenujú. Miesto toho spracovávajú vo vyšetrovacej väzbe vhodné osoby a potom ich ako tzv. univerzálnych kajúcnikov nasadzujú do procesu kriminalizácie smerákov a ostatných predstaviteľov opozície.

Kajúcnictvo je efektívnejšie, rezultatívnejšie a menej nákladné, než investigatívna žurnalistika. Nečudo, že sa dnes investigatíve nedarí /tej protivládnej už vôbec nie/. Nečudo, že Vagovič skrachoval. Nečudo, že Bárdy a Todová živoria…

– Odporúčam im dať sa zavrieť do vyšetrovačky a potom sa rekvalifikovať za protificovských udavačov – kajúcnikov.

Bude to pre nich lukratívnejšie. A pre nás Slovákov poučnejšie.

Stopka pre hlasovanie POŠTOU zo zahraničia: PREVENCIA ŠIMEČKOVSKÝCH PODVODOV

27.02.2026

Mladý Kaliňák našiel spôsob, ako šachovať opozíciu. Udrel na jednu z bášt progresívnych liberálov, na tzv. zahraničných Slovákov. Zákonom, ktorým sa ruší možnosť, aby v parlamentných voľbách hlasovali poštou, chce docieliť aby napr. Česku žijúci, v Česku dane platiaci a českými médiami protislovensky manipulovaní slováčikovia nedeformovali politickú realitu [...]

Rusko odkazuje Trumpovi, že mu Kubu a Irán tak ľahko neodovzdá

26.02.2026

Rusko včera poslalo USA odkaz ohľadne Iránu. Bol bez slov, iba v podobe zásielky protilietadlových a rakiet a protiraketových systémov. Dnes Rusi poslali Trumpovi štyri odkazy. Po prvé, zahraniční pozorovatelia potvrdili pád Pokrovska a blížiaci sa pád Konstantinovky a Družkovky neďaleko Kramatorska. Po druhé, napriek vypnutému starlinku poslali Rusi nad Kyjev a ďalšie mestá [...]

NECHÁPEM

25.02.2026

Áno, priznávam, že mnohé veci, čo sa dnes dejú nechápem. Priznávam to, hoci tunajší patologickí trolovia a hejteri to teraz budú s nadšením zosmiešňovať. Takže po prvé nechápem, prečo naši skvelí opoziční novinári na jednej strane píšu, že Fico ťahá Slovensko do marazmu vysokej nezamestnanosti /máme 177 tisíc nezamestnaných/ no na druhej strane uvádzajú, že [...]

koláž, fotky

Rusko zaplatilo cenu, akú nezažila žiadna veľmoc. Putin je rukojemník vlastnej vojny, tvrdia experti

28.02.2026 07:00

Toto sú najsledovanejšie videá týždňa, ktoré si čitatelia pozerali na Pravde.

Sisi, čivava, Trenčín

Päťročný psík umieral v bolestiach, nechával za sebou kaluže krvi. Zlyhala veterinárna klinika?

28.02.2026 07:00

Päťročná sučka Sisi je už v psom nebi, no podľa jej majiteľov mohla ešte žiť. Sú presvedčení, že fatálnym sa pre ňu stalo vyšetrenie, v rámci ktorého jej bola zle podaná narkóza.

Bolívia, pád lietadla, Reuters - NEPOUŽÍVAŤ

Lietadlo v Bolívii spadlo na cestu, zomrelo najmenej 15 ľudí. Bolo plné peňazí, lietali z neho bankovky

28.02.2026 06:10

Najmenej 15 ľudí zomrelo a desiatka ďalších utrpela zranenia, keď blízko letiska pri bolivijskej metropole La Paz spadlo na cestu lietadlo.

vojaci, poľsko

Odborníčka: Pre Poľsko je Rusko existenčná hrozba. Ak to Slovensko a Maďarsko chápu inak, V4 nemôže fungovať

28.02.2026 06:00

Bojoval by Trump za Gdansk? „Neviem na to odpovedať a to je problém,“ hovorí Monika Susová, odborníčka na európsku bezpečnosť na Poľskej akadémii vied.