Založ si blog

Pellegrini v tejto chvíli neuvažuje, nediskutuje, nevie si predstaviť slovenskú vládu Smeru, Hlasu, Republiky a SNS

Pellegrini to dnes povedal „veľmi kategoricky“ – tak, aby to platilo na večné časy a nikdy inak:

„v tejto chvíli si nevieme predstaviť, nevedieme ani len diskusiu, nikto neuvažuje, nikto nepovedal …“ – Čo a o čom ? Nuž o tom, že by teraz, v tejto chvíli bol Hlas ochotný ísť do vlády, v ktorej by bola aj Republika.

Z tohto „rozhodného“ vajatania pána Pellegriniho vyplýva, že ho budú musieť jeho vlastní voliči, členovia a funkcionári a budúci poslanci dokopať k tomu, aby si po voľbách vládu Smeru+Hlasu+ Republiky + SNS predsa len vedel predstaviť, začal o nej diskusiu, začal o nej uvažovať a hovoriť. Toto je totiž aj pre Hlas jediná poctivá sociálnodemokratická cesta k vláde sociálnych a národnoemancipačných istôt, k vláde právneho štátu a obnove dôstojnosti ľudí práce na Slovensku.

Pre istotu však aj po dnešnom „jemnom“ odmietaní spolupráce Hlasu s inými ľavicovými a národniarskymi silami bude potrebné do ľavicových a pro-slovensky cítiacich voličov Hlasu tlačiť, aby si miesto holuba na streche vybrali vrabca v hrsti, čiže aby sa nehanbili voliť Smer -keď vidia kam to ten Pellegriniho Hlas mieri. . Národné sily bude potrebné priviesť k rozumu, teda k integrácii na volebnej kandidátke SNS. No a napokon bude potrebné poprosiť bývalých voličov LSNS, aby si ochránili svoje hlasy pred prepadnutím a aby volili Republiku.

Toto sú jedine možné SLOVENSKÉ riešenia. Všetko iné je iba pokračovanie súčasnej sociálnej a ekonomickej mizérie a vazalizmu voči Západu. Všetko ostatné je iba tanec nad priepasťou vojny a zaťahovanie mladých slovenských chlapcov do angloamerického ťaženia najprv proti Rusom a následne aj proti ostatným Slovanom.

Miesto falošného zmierovania uznajte, že tu zákonne vládne Smer+Hlas+ SNS. /Pán Fabián, pán Lovaš ďakujem za vaše príspevky/

19.05.2024

Vždy ma poteší, keď niekto iný napíše alebo povie čosi, čo treba povedať a napísať a ja sa o to nemusím postarať. Stačí iba čítať. Tak aj teraz. Na blogovisku Pravdy sa objavil článok podľa mňa najkvalitnejšieho blogera Pravdy – pána Fabiána. Článok práve dali na titulku, prečítajte si ho. Obsahuje skvelú analytickú časť a bystré úsudky, ktoré z [...]

Fico, Kuciak, Židia siali vietor, žali búrku

17.05.2024

Kto všetko ten vietor sial a búrku žal ? Nuž podľa logiky platnej ako norma tohto blogoviska to boli napríklad: Kuciak, ktorý toľko svojimi článkami provokoval, až zožal búrku, LGBTI komunita, ktorá sa toľko pretrčala okolo teplárne, až zožala búrku, Kórejci, Vietnamci, Iračania, Afgánci…ktorí tak dlho nadávali na USA až zožali búrku, Židia, ktorí tak dlho [...]

Slušná otázka pre administrátora tohto blogoviska

16.05.2024

Dovoľte sa slušne spýtať iba jednu otázku – prečo je na blogovisku príspevok blogera pod prezývkou „karol“ pod nadpisom „Kto seje vietor zožne búrku ?“ Tento blog de facto schvaľuje atentát na premiéra a tvrdí, že ho svojim správaním vyprovokoval sám predseda vlády. Článok podľa mňa nie je iba nemravný a v rozpore s pravidlami blogovania ale [...]

lietadlo, Boeing 777

Smrť na palube Boeingu: lietadlo sa dostalo do silných turbulencií, viezlo takmer 240 ľudí

21.05.2024 14:10

V oblasti búrok v juhovýchodnej Ázii sa však dostalo do silných turbulencií a muselo núdzovo pristáť na medzinárodnom letisku Suvarnabhumi v Bangkoku.

Michal Šimečka

Šimečka: Atentát na Fica nie je bianko šek na okresávanie slobody médií alebo občianskej spoločnosti

21.05.2024 14:01

Opozičné hnutie Progresívne Slovensko ocenilo jednomyseľné prijatie uznesenia o odsúdení útoku na premiéra Fica v parlamente.

autobus košice

Autobus na košickej stanici zrazil chodkyňu a vliekol ju 200 metrov

21.05.2024 14:00

V čase dopravnej nehody sa v autobuse nachádzal len vodič. Jeho dychová skúška bola negatívna.

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj

Zelenského volebné obdobie vypršalo, ruská propaganda ide na plné obrátky

21.05.2024 12:40

Je vojna, voľby nemožno usporiadať a drvivá väčšina ukrajinského obyvateľstva si to dobre uvedomuje.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 768
Celková čítanosť: 2876307x
Priemerná čítanosť článkov: 3745x

Autor blogu

Kategórie