Založ si blog

Čaputovej hanba

Čaputová si dnes riadne zavarila. Urobila si hanbu, ako keď sa malá školáčka počas školského vyučovania pokaká v triede. Čaputová nepozvala na politické rokovania o budúcej „úradníckej“ vláde predstaviteľov najväčšej opozičnej strany – strany Smer Slovenská sociálna demokracia. Nezavolala na konzultácie ani LSNS a Republiku. Hanebnosť, na akú sa nezabúda a ktorá neslávne vstúpi do slovenskej histórie. Hanba.

Čaputová dnešným hanebným rozhodnutím ukázala, že na prezidentskú funkciu nedorástla-aj keď už z hľadiska času mala na to dosť možností. Čaputová sa nedokázala a nedokáže politicky odosobniť, povzniesť nad osobné spory, nad odlišnosť východiskových hodnôt a ideológií. Čaputová sa dnešným rozhodnutím sama vrátila na úroveň obyčajnej ohrdnutej a nahnevanej ženy. Prejavila neschopnej dodržiavať aspoň minimálne politické zvyklosti a dvornú etiku. Hanba.

Čaputová dnes ukázala, že si neváži tie státisíce občanov Slovenskej republiky, ktoré volili a budú voliť Smer slovenskú sociálnu demokraciu. Čaputová z nich dnes svojim hanebným rozhodnutím urobila občanov druhej, možno až tretej triedy. Nepriamo ich obrala o možnosť prostredníctvom nimi preferovanej politickej strany zasahovať do aktuálneho diania v štáte. Čaputová dnes obrala státisíce Slovákov o časť ich občianskych práv. Hanba.

Dnešnú hanebnosť bude potrebné zapísať čiernou sadzou do múra na bratislavskom hrade. Na dnešok nesmie skutočný Slovák nikdy zabudnúť. Včera Čaputovej nedôverovalo 60% Slovákov. Dnes to musí byť aspoň o tretinu viac. Čaputová už nikdy nesmie byť prezidentkou Slovenskej republiky. Naša krásna vlasť si takú „političku“ ako je Čaputová jednoducho nezaslúži.

Francúzska facka skutočnej demokracii

08.07.2024

Dohlasované. Vo Francúzsku nezvíťazila le Penová, nezvíťazila autentická vôľa ľudu, ale jej intrigánsky kalk. Zákulisie a dlhé ruky deep statu. Francúzska lekcia pre všetkých, čo veria v liberálnu ľavicu teda v ľavicu podľa strihu bruselskej paneurópskej sociálnodemokratickej/socialistickej strany PES. Francúzske voľby ukázali, že politická pluralita na Západe je iba [...]

Fico a spol. na ÚS drvivo zvíťazili

03.07.2024

Tak a je to dokonané. Dnes v noci zase budú labilnejší členovia Progresívneho Slovenska, SaS a OLaNO zaspávať iba vďaka upokojujúcim tabletkám. ÚS im zasadil úder, ktorý je bolestivejší a strategicky silnejší ako bola volebná porážka I.Korčoka. ÚS až na dve veci, týkajúce sa retroaktivity a jednu vec, týkajúcu sa rovnakého zaobchádzania odobril celú smerácku novelu [...]

Macronovi slniečkári: prehrali voľby a tak hybaj do ulíc !

01.07.2024

Všimli ste si, čo robia liberálni demokrati po volebnej porážke ? Akceptujú demokratický výsledok ? Ale kdeže. Už aj sú v uliciach, už tam hneď robia bordel a útočia na víťazov, či vyhrali iba „omylom“ či podvodom. V Nemecku, v nedávnych eurovoľbách , ale tiež v komunálnych a parlamentných voľbách dosiahla alternatívna strana k vládnucim nemeckým [...]

Belarus Election

Lukašenko je presne už tridsať rokov pri moci. Ministri sú jeho sluhovia, upozorňuje analytik Demeš

20.07.2024 06:00

V zahraničnej politike už Alexandr Lukašenko nemá nijakú samostatnosť, zdôrazňuje Pavol Demeš, ktorý dlhodobo sleduje dianie v Bielorusku.

vojna na Ukrajine, NATO, Erdogan, Zelenskyj, Starmer, Stoltenberg

ONLINE: Trump telefonoval so Zelenským, dohodli sa na osobnom stretnutí

20.07.2024 05:35

Trump a Zelenskyj sa stretnú a prediskutujú kroky, ktoré by mohli ukončiť vojnu na Ukrajine. Vyplýva to z ich informácií o vzájomnom telefonáte.

koláž, fotky, mReportér

Prelety amerických stíhačiek F-16 nad slovenským nebom. Jedna pristávala, druhá ju prekvapila zozadu

20.07.2024 05:00

Toto sú najlepšie videá týždňa, ktoré zachytili naši mReportéri.

Biden

Koniec Bidenovej kampane je vraj len otázkou času, niekoľko sponzorov už nedá ani cent

19.07.2024 23:20

Viac ako 30 demokratických kongresmanov už prezidenta vyzvalo na odstúpenie z kampane.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 782
Celková čítanosť: 2962814x
Priemerná čítanosť článkov: 3789x

Autor blogu

Kategórie