Založ si blog

Čaputovej hanba

Čaputová si dnes riadne zavarila. Urobila si hanbu, ako keď sa malá školáčka počas školského vyučovania pokaká v triede. Čaputová nepozvala na politické rokovania o budúcej „úradníckej“ vláde predstaviteľov najväčšej opozičnej strany – strany Smer Slovenská sociálna demokracia. Nezavolala na konzultácie ani LSNS a Republiku. Hanebnosť, na akú sa nezabúda a ktorá neslávne vstúpi do slovenskej histórie. Hanba.

Čaputová dnešným hanebným rozhodnutím ukázala, že na prezidentskú funkciu nedorástla-aj keď už z hľadiska času mala na to dosť možností. Čaputová sa nedokázala a nedokáže politicky odosobniť, povzniesť nad osobné spory, nad odlišnosť východiskových hodnôt a ideológií. Čaputová sa dnešným rozhodnutím sama vrátila na úroveň obyčajnej ohrdnutej a nahnevanej ženy. Prejavila neschopnej dodržiavať aspoň minimálne politické zvyklosti a dvornú etiku. Hanba.

Čaputová dnes ukázala, že si neváži tie státisíce občanov Slovenskej republiky, ktoré volili a budú voliť Smer slovenskú sociálnu demokraciu. Čaputová z nich dnes svojim hanebným rozhodnutím urobila občanov druhej, možno až tretej triedy. Nepriamo ich obrala o možnosť prostredníctvom nimi preferovanej politickej strany zasahovať do aktuálneho diania v štáte. Čaputová dnes obrala státisíce Slovákov o časť ich občianskych práv. Hanba.

Dnešnú hanebnosť bude potrebné zapísať čiernou sadzou do múra na bratislavskom hrade. Na dnešok nesmie skutočný Slovák nikdy zabudnúť. Včera Čaputovej nedôverovalo 60% Slovákov. Dnes to musí byť aspoň o tretinu viac. Čaputová už nikdy nesmie byť prezidentkou Slovenskej republiky. Naša krásna vlasť si takú „političku“ ako je Čaputová jednoducho nezaslúži.

Smer SSD má podľa Polisu takmer 25% – prečo to médiá utajujú ?

22.09.2023

Najnovší prieskum agentúry Polis nie je pre naše mainstreamové liberálne médiá zdá sa, kóšer. Nevonia im, že sociálnodemokratické strany majú spolu vyše 35%. Nevonia im, že by na vznik ľavicovo-národniarskej vlády stačila bez dvoch poslancov trojkoalícia Smer+Hlas+SNS. Koaličný potenciál Smeru rozširuje Republika, Sme rodina a pro-orbánovská maďarská Aliancia. [...]

Niektorým slováčikom už načisto šibe ?

21.09.2023

Jeden pekný článok tu bol nedávno publikovaný pod názvom „Igorko, tebe už načisto šibe ?“ Samozrejme, že mu načisto a totálne šibe. Názov článku je zrejme myslený ako rečnícka otázka. Kašľať však na Igorka, -ten bol, je a zase bude skôr problémom pre psychiatrov a nie pre politológov a publicistov. Mňa zaujíma skôr iná otázka. Konkrétne – ČI [...]

Na vine slovenskej katastrofy sú „minulé vlády“

20.09.2023

V „našich“ médiách sa udomácnilo nové novinárske klišé: „na vine sú minulÉ vládY“. Za to, že SR je v morálnom a hospodárskom marazme nie je na vine takmer 4 roky vládnuca partička Heger, Matovič, Sulík, Remišová, Kollár -ale „minulé vlády“. Teda asi všetky vlády minimálne od čias maďarsko-rakúskeho vyrovnania, ČSR, prvej SR, [...]

morawieclk, zelenskyj

Morawiecki odkazuje Zelenskému, aby neurážal Poľsko

22.09.2023 23:20

Poľský premiér tak reagoval na Zelenského vyjadrenia na Valnom zhromaždení Organizácie Spojených národov.

Silná búrka v hlavnom meste

Pozor na silný vietor a dážď, najmä na severe Slovenska

22.09.2023 21:19

Slovenský hydrometeorologický ústav vydal výstrahy prvého i druhého stupňa.

Napolitano

Zomrel bývalý taliansky prezident Giorgio Napolitano

22.09.2023 20:46

Bol prvým talianskym prezidentom v dejinách, ktorý bol zvolený aj na druhé funkčné obdobie.

Alexej Navaľnyj

Väzneného opozičného politika Navaľného opäť poslali na samotku

22.09.2023 19:24

Vo väzení je Navaľnyj už dva a pol roka za údajný podvod. Jeho v poradí dvadsiaty "pobyt" na samotke bude trvať štyri dni, potom má odvolacie pojednávanie.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 614
Celková čítanosť: 2197527x
Priemerná čítanosť článkov: 3579x

Autor blogu

Kategórie