Založ si blog

Kto vyhrá voľby: Sulík alebo Heger ?

V jednej špecializovanej pezinskej nemocnici údajne agenti SIS odhalili ilegálnu tipovaciu kanceláriu. Pacienti psychiatrickej nemocnice, – inšpirovaní vyhláseniami dvoch popredných politických predstaviteľov o tom , že voľby vyhrajú, – sa rozhodli tipnúť, kto tie najbližšie parlamentné voľby naozaj vyhrá, – či SULÍK alebo HEGER ? !

Tipy na jedného či druhého boli pomerne vysoké. Tipujúci ukladali na svojich favoritov všetku peňažnú hotovosť, prikladali aj zvyšky z obeda, ba daktorí i potajomky odignorované lieky. Bola to riadna kopa. A to sme iba na začiatku polročnej cesty k voľbám. – Čo by sa v Cajli dialo koncom septembra ?

Pri odhalení tajnej tipovacej kancelárie údajne pomohlo udanie istého I.M., – trnavského pacienta, ktorý sa do nemocnice chodí pravidelne doliečovať. I.M. je známy protikorupčný bojovník,- má to aj v psychodiagnostickej dokumentácii. Nahnevali ho peniaze, ktoré sa pri tipovaní nazbierali a NEBOLI JEHO, ba ani jeho manželky – istej P.M. Nahnevalo ho však hlavne to, že podľa „tých bláznov “ vypadol z úzkeho kruhu politikov, na ktorých sa stávky uzatvárali. A pritom, – každému musí byť predsa jasné, že najbližšie parlamentné voľby vyhrá zase ON. /V najhoršom prípade jeho ex-nástupkyňa Remišová/.

V súčasnosti sa v Cajli zbierajú a hodnotia zhabané dokumenty. K postupu vyšetrovania sa vyjadrila aj citlivo vnímajúca pani Z.Č. , ktorá býva neďaleko, tiež v Pezinku. Podľa nej treba všetko dôkladne vyšetriť a uzavrieť tak, aby bolo nad slnko jasnejšie, že voľby v SR budú demokratické, liberálne a férové. A že ich vyhrá ten, o kom to už krstní rodičia Z.Č. / spoza Atlantiku/ dávno rozhodli. A síce, že ich vyhrá bejby Šimečka najmladší a jeho Progresívnoparalytické Slovensko.

„Súžitie“ Bombica s Havranom na STVR – možné či nemožné ?

12.06.2024

Nebuďme ako oni. Vymeňme Machaja za niečo, čo má aspoň trochu manažérske schopnosti. Vymieňajme. No netrhajme aj s koreňmi. Bolo by mi totiž smutno za inšpiráciou, akú predstavujú múzy typu Jančkárovej, Frindta, Havrana, Makaru a pod. Keby bolo na mne, ponechal by som im priestor niekde na dvojke alebo v menej exponovanom čase. Nech vyvažujú to, čo prinesú do vysielania [...]

Matovič kritizuje Šimečkovu progresívno-liberálnu totalitu

10.06.2024

„Progresívne Slovensko musí poraziť Smer !“- Takúto protificovskú ideovú a mobilizačnú totalitu kritizoval včera pri rozbore výsledkov volieb do EP predseda hnutia Slovensko Igor Matovič. Podľa neho je takéto uvažovanie a konanie slovenských opozične naladených voličov krátkozraké a škodlivé. – Výnimočne mu musím dať za pravdu. Akékoľvek nesúrodé [...]

Víťazstvo Šimečku, ktoré Smer, Republiku a Hlas nadmieru poteší

09.06.2024

Gratulujem progresívnym liberálom k víťazstvu v eurovoľbách. Konečne sa slniečkárom podarilo vyšolíchať po sérii prehier aspoň jedno víťazstvo. Je to víťazstvo totálneho zjednotenia všetkého, čo malo progresívne ruky a liberálne nohy a čo sa takmer do posledného priaznivca objavilo pri volebných urnách. Je to víťazstvo, za ktoré liberáli z SaS a Demokratov [...]

zelenskyj, summit, švajčiarsko, ukrajina,

Zelenskyj: Keby Rusko malo záujem o mier, nebola by žiadna vojna

15.06.2024 20:45, aktualizované: 21:35

Na mierovom summite o Ukrajine vo Švajčiarsku sa zúčastňuje viac ako 90 krajín a osem medzinárodných organizácií.

francúzsko, Protest, krajná pravica

Desaťtisíce Francúzov protestovali proti krajnej pravici, môže vyhrať predčasné voľby

15.06.2024 19:53

Francúzsky prezident Macron vyhlásil predčasné voľby po neúspechu svojho centristického tábora v minulotýždňových eurovoľbách.

žilina, polícia,

Otrasný nález. V meste Rajec našli bezvládne telo novorodenca

15.06.2024 19:14, aktualizované: 20:20

Stať sa tak malo vedľa materskej škôlky.

Peter Pellegrini, inaugurácia

Bude Pellegrini nadstranícky? Bude z neho skôr Gašparovič než Kováč, hovoria odborníci. Podporu koalície ešte bude potrebovať

15.06.2024 19:00

Politológovia nepredpokladajú, že sa Pellegrini voči vláde bude vymedzovať. Podporu koalície ešte bude potrebovať pri prípadnej opätovnej kandidatúre. Môže však prekvapiť.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 776
Celková čítanosť: 2921492x
Priemerná čítanosť článkov: 3765x

Autor blogu

Kategórie