Založ si blog

Kto vyhrá voľby: Sulík alebo Heger ?

V jednej špecializovanej pezinskej nemocnici údajne agenti SIS odhalili ilegálnu tipovaciu kanceláriu. Pacienti psychiatrickej nemocnice, – inšpirovaní vyhláseniami dvoch popredných politických predstaviteľov o tom , že voľby vyhrajú, – sa rozhodli tipnúť, kto tie najbližšie parlamentné voľby naozaj vyhrá, – či SULÍK alebo HEGER ? !

Tipy na jedného či druhého boli pomerne vysoké. Tipujúci ukladali na svojich favoritov všetku peňažnú hotovosť, prikladali aj zvyšky z obeda, ba daktorí i potajomky odignorované lieky. Bola to riadna kopa. A to sme iba na začiatku polročnej cesty k voľbám. – Čo by sa v Cajli dialo koncom septembra ?

Pri odhalení tajnej tipovacej kancelárie údajne pomohlo udanie istého I.M., – trnavského pacienta, ktorý sa do nemocnice chodí pravidelne doliečovať. I.M. je známy protikorupčný bojovník,- má to aj v psychodiagnostickej dokumentácii. Nahnevali ho peniaze, ktoré sa pri tipovaní nazbierali a NEBOLI JEHO, ba ani jeho manželky – istej P.M. Nahnevalo ho však hlavne to, že podľa „tých bláznov “ vypadol z úzkeho kruhu politikov, na ktorých sa stávky uzatvárali. A pritom, – každému musí byť predsa jasné, že najbližšie parlamentné voľby vyhrá zase ON. /V najhoršom prípade jeho ex-nástupkyňa Remišová/.

V súčasnosti sa v Cajli zbierajú a hodnotia zhabané dokumenty. K postupu vyšetrovania sa vyjadrila aj citlivo vnímajúca pani Z.Č. , ktorá býva neďaleko, tiež v Pezinku. Podľa nej treba všetko dôkladne vyšetriť a uzavrieť tak, aby bolo nad slnko jasnejšie, že voľby v SR budú demokratické, liberálne a férové. A že ich vyhrá ten, o kom to už krstní rodičia Z.Č. / spoza Atlantiku/ dávno rozhodli. A síce, že ich vyhrá bejby Šimečka najmladší a jeho Progresívnoparalytické Slovensko.

Moderátor Bielik zase zlyhal

08.06.2023

Vo štvrtok večer sa moderátor Bielik v diskusii medzi JUDr. Kaliňákom a gen.Mackom zase blamoval. Zase zlyhal. Opäť ukázal nízku úroveň svojej emocionálnej sebakontroly, keď sa vášnivo púšťal do chronického skákania do reči a hádok s dr. Kaliňákom. Opäť ukázal svoju nízku vzdelanostnú úroveň v oblasti politológie a histórie, keď miešal ukrajinskú a ruskú [...]

Vojnou ku mieru ?

06.06.2023

Stalo sa módou predvolebnej sezóny ponúkať slovenskej verejnosti kadejaké nezmysly. Najmä však to, že jediná cesta k mieru je vraj maximálne vyzbrojovanie Ukrajincov zo strany „demokratických“ štátov NATO. Absurdný nezmysel pri ktorom tí čo posielajú zbrane na front sú mierotvorcovia a tí, čo požadujú okamžité zastavenie paľby a diplomatické rokovania o mieri [...]

Hejteri, hor sa do práce !

05.06.2023

Naše euroatlanticky orientované médiá vám vydláždili cestu do roboty. Už nemusíte chodiť za robotou okresnými cestičkami, ako kdesi v Maďarsku.. Už máte otvorenú diaľnicu priamo cez telá nežiadúcich blogerov a ich článkov. Nebojte sa, ste u nás nielen vítaní ale aj rozmaznávaní. Nuž a vy, grafomani, sektári a rusobijci a ficobijci, nebojte sa u nás publikovať. Keby [...]

migranti, Brodské , Kúty, hranica,

Krajiny Únie sa dohodli na migračnej reforme. O utečencov sa podelia alebo pomôžu inak

08.06.2023 23:50

Reforma počíta s povinnou solidaritou s krajinami, ktoré sú preťažené žiadateľmi o azyl, rovnako ako s rýchlejším vybavovaním neúspešných žiadostí.

Ukrajina, Cherson, záplava, priehrada

Voda zo zničenej priehrady Kachovka už nedokáže chladiť jadrovú elektráreň

08.06.2023 21:50, aktualizované: 22:33

Hladina vody klesla pod kritickú úroveň. Všetkých šesť reaktorov tejto elektrárne už bolo postupne odstavených.

automobilka PSA, Trnava

Čo ohrozuje 20 tisíc pracovníkov v automobilkách? Zákaz spaľovacích motorov to nie je

08.06.2023 20:36

Európsky parlament môže schválený zákaz spaľovacích motorov od roku 2035 ešte posunúť alebo zrušiť. Ako budú hlasovať naši europoslanci?

žralok

Po útoku žraloka v egyptskej Hurghade zomrel ruský občan

08.06.2023 19:50

Mladý muž mal žiť v Egypte dlhodobo.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 557
Celková čítanosť: 1800639x
Priemerná čítanosť článkov: 3233x

Autor blogu

Kategórie