Založ si blog

Migranti v Horskom parku

Neschopný šéf polície rozváža migrantov z Krtíša po celom Slovensku. Už sú nielen v centre Bystrice ale aj v Bratislave. Polihujú na lavičkách na Námestí slobody. Túlajú sa po historickom centre Bratislavy. No a najnovšie podriemkávajú v lesných zákutiach Horského parku.

Predstavte si mamičky s deťmi ako sa v lesnom prostredí stretnú so žiadostivými pohľadmi počerných mladých mužov – ako inak, – všetkých zo Sýrie. Hladní, smädní a nadržaní chlapíci majú konečne nejaký pekný zážitok. Či ho budú mať aj mladé Slovenky, ktovie. Mladé voličky Progresívneho Slovenska asi áno. Ba možno aj pani Plaváková by ho mala, keby do Horského parku zašla.

Zatiaľ sa obe skupiny návštevníkov Horského parku iba vizuálne oťukávajú. Zatiaľ. Ak by sa niečo zvrtlo inak, ktovie ako dlho by trvalo, kým by prišla pomoc. Lebo neschopný šéf štátnej polície Hamran sa stará iba o rozptyl utečencov po Slovensku. O to, čo potom robia, už nie. Migrantov v Horskom parku ignoruje aj Vallova progresívna mestská polícia. Nikde nevidieť ani len otlačok policajnej topánky. Nikde ani nohy strážcov zákona.

-Našťastie, v Horskom parku v noci vychádzajú na lov diviaky. Je ich tam celkom slušné stádo. Stretnutie diviakov s počernými synmi púšte bude asi jediný moment, ktorý migrantov vypudí z centra mesta a premení park opäť na zónu bezpečia a pokojného odpočinku.

Pre Bratislavčanov, ktorým je na to park už takmer 150 rokov určený.

PS: Kde sú naši investigatívni novinári, kde sú naši inokedy tak pohotoví reportéri, že si takéto senzačné mediálne sólokapre nechávajú uniknúť ? Nemajú čím snímať ? Chýba im záznamová technika ? Aháááá…

Smer SSD má podľa Polisu takmer 25% – prečo to médiá utajujú ?

22.09.2023

Najnovší prieskum agentúry Polis nie je pre naše mainstreamové liberálne médiá zdá sa, kóšer. Nevonia im, že sociálnodemokratické strany majú spolu vyše 35%. Nevonia im, že by na vznik ľavicovo-národniarskej vlády stačila bez dvoch poslancov trojkoalícia Smer+Hlas+SNS. Koaličný potenciál Smeru rozširuje Republika, Sme rodina a pro-orbánovská maďarská Aliancia. [...]

Niektorým slováčikom už načisto šibe ?

21.09.2023

Jeden pekný článok tu bol nedávno publikovaný pod názvom „Igorko, tebe už načisto šibe ?“ Samozrejme, že mu načisto a totálne šibe. Názov článku je zrejme myslený ako rečnícka otázka. Kašľať však na Igorka, -ten bol, je a zase bude skôr problémom pre psychiatrov a nie pre politológov a publicistov. Mňa zaujíma skôr iná otázka. Konkrétne – ČI [...]

Na vine slovenskej katastrofy sú „minulé vlády“

20.09.2023

V „našich“ médiách sa udomácnilo nové novinárske klišé: „na vine sú minulÉ vládY“. Za to, že SR je v morálnom a hospodárskom marazme nie je na vine takmer 4 roky vládnuca partička Heger, Matovič, Sulík, Remišová, Kollár -ale „minulé vlády“. Teda asi všetky vlády minimálne od čias maďarsko-rakúskeho vyrovnania, ČSR, prvej SR, [...]

Silná búrka v hlavnom meste

Pozor na silný vietor a dážď, najmä na severe Slovenska

22.09.2023 21:19

Slovenský hydrometeorologický ústav vydal výstrahy prvého i druhého stupňa.

Napolitano

Zomrel bývalý taliansky prezident Giorgio Napolitano

22.09.2023 20:46

Bol prvým talianskym prezidentom v dejinách, ktorý bol zvolený aj na druhé funkčné obdobie.

Alexej Navaľnyj

Väzneného opozičného politika Navaľného opäť poslali na samotku

22.09.2023 19:24

Vo väzení je Navaľnyj už dva a pol roka za údajný podvod. Jeho v poradí dvadsiaty "pobyt" na samotke bude trvať štyri dni, potom má odvolacie pojednávanie.

Fukušima

Vypúšťanie vody z Fukušimy do mora je bezpečné, hovoria experti z Británie a ČR

22.09.2023 17:44

Vypúšťanie 1,34 milióna ton upravenej rádioaktívnej vody do Tichého oceánu sa začalo v auguste, viac ako 12 rokov po jadrovej havárii.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 614
Celková čítanosť: 2197253x
Priemerná čítanosť článkov: 3579x

Autor blogu

Kategórie