Založ si blog

Slováci musia deratizovať europarlament. Musí tam prísť „slovenská garda“

Súčasné nepriateľské vystupovanie europoslancov z PS a KDH proti Slovenskej republike ukázalo, ako veľmi je Slovensko v zahraničí zraniteľné a aké veľké škody vie napáchať spojenectvo neokolonialistických pánov zo Západu so slovenskými zradcami vyslanými do zahraničia z domova.

Nikdy v minulosti sa to neprejavilo až takto vypuklo ako dnes. Nikdy v minulosti nebola zrada kvázi-pravicových europoslancov až taká veľká. Tu totiž teraz už nešlo a nejde len o zákerné útoky PS, KDH či SaS proti Smeru,SNS, proti Ficovi a spol. – tu prvýkrát išlo a ide o to ublížiť všetkým občanom Slovenska. Lebo žiadať, aby boli Slovákom odopreté finančné prostriedky, ktoré im patria a odoprieť im hlasovacie právo, zamedziť rozhodovanie o veciach ktoré sa ich bytostne dotýkajú – tak to je svinstvo, aké sa nedá označiť inak ako potkania služba vlasti.

Eurofondy, ktoré SR z Bruselu dostáva, nie sú darom bohatých štátov Západu nám – chudobe z Východu. Eurofondy sú naše peniaze. Prečo ? Lebo je to časť tých financií. ktoré sme stratili, keď sa Západ po 1989 zmocnil našich fabrík, našej pôdy, našich prírodných a ľudských zdrojov.

Najprv -za Mečiara- na nás Západ uvalil faktické embargo. Potom za Dzurindu prinútil naše embargom polozničené fabriky, banky, poisťovne, médiá, prirodzené monopoly v energetike, telekomunikáciách, obchodnej sieti a pod. aby za facku prešli do rúk západných „investorov“ a potom si nad našimi vecnými a ľudskými zdrojmi zabezpečil právnu ochranu tým, že nás voviedol do právnych a vecných osídiel, do pavučiny noriem NATO a EU.

Západ nám teraz vypláca čosi ako REPARÁCIE či KOMPENZÁCIE za to, že nám vzal, čo bolo naše. Západní investori sú u nás preto, lebo tu zarábajú a bohatnú. Lacno vyrábajú a draho predávajú. Miniatúrnu časť svojich ziskov tu akože nechávajú v podobe daní, odvodov a platov pre našich slovenských zamestnancov. Obrovskú časť ziskov však od nás vyvážajú cez fiktívne náklady, cez fiktívne subdodávky, cez poradenstvo, vzdelávanie, licencie, cez vnútené dodávky svojho tovaru, cez otvorené i skryté dividendy, cez množstvo podvodníckych fínt a trikov…

Eurofondy, to nie sú milodary Západu. To nie je charita, čo sa nám láskavo udeľuje z dobrej vôle a čistej solidarity. To je „bolestné“ za to, že tu západný kapitál trpíme. Siahať na tieto reparácie či bolestné – na to, čo nám patrí – nuž tak to je čosi, čo sa nedá označiť inak ako „casus belli“ . Ako príčina k vojne. Áno k „vojne“, ktorou si od Západu vybojujeme naspäť to, čo nám vzal.

Nech nám ten Západ len skúsi vziať NAŠE eurofondy, naše hlasovacie práva. Ak to urobí, tak poruší akúsi mierovú zmluvu. My na porušenie mieru budeme potom musieť reagovať „vojnou“. Uvalíme národnú kontrolu nad západnými investíciami na Slovensku. Nebudeme znárodňovať. Budeme reštituovať. Nesiahneme na nič cudzie. Cudzie nechceme-svoje si však nedáme. Obnovíme si vlastnícke práva nad tým, čo bolo a fakticky aj stále je naše. Slovenské.

Europarlament a Európska komisia svojim dnešným nátlakom na našu demokraticky zvolenú NRSR a na našu demokraticky vytvorenú vládu vyhlásili Slovensku v súčasnosti čosi ako studenú vojnu. Áno, sme v – zatiaľ studenom – no vo faktickom vojnovom stave s väčšinou členov Europarlamentu a Eurokomisie.

V takomto stave – de facto vojnovom stave, je na naše víťazstvo potrebná naše národná jednota. Dôležité bude, aby všetci občania SR a ich politickí reprezentanti /koaliční i opoziční/ ťahali za jeden povraz. Akákoľvek spolupráca s našimi politickými nepriateľmi sa v kvázi-vojnovej situácii už nedá nazvať inak ako ZRADA. V čase kvázi-vojny ako dvojnásobná zrada.

Musíme jej zabrániť. Ak už nie dnes, tak aspoň v budúcnosti. Musíme konať „terapeuticky“ ale najmä preventívne. Ako ? Sme demokrati -tak samozrejme demokraticky. Budúci rok nás čakajú voľby do nového europarlamentu. Musíme sa poučiť z dnešnej situácie. Musíme urobiť všetko, aby tí, čo nás v Bruseli budú zastupovať, boli nami zvolení SLOVENSKÍ VLASTENCI. Musíme zabrániť tomu, aby to boli kadejakí zradcovia, kadejakí politickí „potkani“, kadejakí šimečkovia, kadejakí nezdarní kadeháci, deviantní saskári či nedajbože fanatickí poloblázni z OLaNO-HS. Musíme sa zmobilizovať tak, aby sme tu od budúceho roka mali nielen ľavicovo-národnú vládu, ale aj ľavicovo-vlasteneckého prezidenta a vlasteneckých pro-národných a pro-sociálnych euro-poslancov.

Ak budeme musieť byť naďalej s EU v akomsi stave „studenej vojny“, potom naši europoslanci, naši zástupcovia v Bruseli musia byť čosi ako náš bojový desant, náš elitný výsadok, náš vysunutý gardový oddiel, plniaci v EU a v NATO naše „bojové“ úlohy. Musí to byť naša zahraničná garda, realizujúca na pôde Západu výsostne IBA naše národno-štátne záujmy. – Musí to tak byť. Inak sa to nedá.

Miesto falošného zmierovania uznajte, že tu zákonne vládne Smer+Hlas+ SNS. /Pán Fabián, pán Lovaš ďakujem za vaše príspevky/

19.05.2024

Vždy ma poteší, keď niekto iný napíše alebo povie čosi, čo treba povedať a napísať a ja sa o to nemusím postarať. Stačí iba čítať. Tak aj teraz. Na blogovisku Pravdy sa objavil článok podľa mňa najkvalitnejšieho blogera Pravdy – pána Fabiána. Článok práve dali na titulku, prečítajte si ho. Obsahuje skvelú analytickú časť a bystré úsudky, ktoré z [...]

Fico, Kuciak, Židia siali vietor, žali búrku

17.05.2024

Kto všetko ten vietor sial a búrku žal ? Nuž podľa logiky platnej ako norma tohto blogoviska to boli napríklad: Kuciak, ktorý toľko svojimi článkami provokoval, až zožal búrku, LGBTI komunita, ktorá sa toľko pretrčala okolo teplárne, až zožala búrku, Kórejci, Vietnamci, Iračania, Afgánci…ktorí tak dlho nadávali na USA až zožali búrku, Židia, ktorí tak dlho [...]

Slušná otázka pre administrátora tohto blogoviska

16.05.2024

Dovoľte sa slušne spýtať iba jednu otázku – prečo je na blogovisku príspevok blogera pod prezývkou „karol“ pod nadpisom „Kto seje vietor zožne búrku ?“ Tento blog de facto schvaľuje atentát na premiéra a tvrdí, že ho svojim správaním vyprovokoval sám predseda vlády. Článok podľa mňa nie je iba nemravný a v rozpore s pravidlami blogovania ale [...]

lietadlo, Boeing 777

Smrť na palube Boeingu: lietadlo sa dostalo do silných turbulencií, viezlo takmer 240 ľudí

21.05.2024 14:10

V oblasti búrok v juhovýchodnej Ázii sa však dostalo do silných turbulencií a muselo núdzovo pristáť na medzinárodnom letisku Suvarnabhumi v Bangkoku.

Michal Šimečka

Šimečka: Atentát na Fica nie je bianko šek na okresávanie slobody médií alebo občianskej spoločnosti

21.05.2024 14:01

Opozičné hnutie Progresívne Slovensko ocenilo jednomyseľné prijatie uznesenia o odsúdení útoku na premiéra Fica v parlamente.

autobus košice

Autobus na košickej stanici zrazil chodkyňu a vliekol ju 200 metrov

21.05.2024 14:00

V čase dopravnej nehody sa v autobuse nachádzal len vodič. Jeho dychová skúška bola negatívna.

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj

Zelenského volebné obdobie vypršalo, ruská propaganda ide na plné obrátky

21.05.2024 12:40

Je vojna, voľby nemožno usporiadať a drvivá väčšina ukrajinského obyvateľstva si to dobre uvedomuje.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 768
Celková čítanosť: 2876324x
Priemerná čítanosť článkov: 3745x

Autor blogu

Kategórie