Založ si blog

Slovenkám -vlastenkám rezať hlavy dovolené…?

Akási pani Schulzová, ktorá sa z ničoho nič, z vôle slniečkárov dostala na čelo DPOH /ukradnutého Slovákom vallovským brátislafským klanom/ zorganizovala v týchto dňoch v DPOH hepening „odrežte jej hlavu“. Zreťazené liberálprogresivistické médiá o ňom každý deň dopodrobna píšu ako umeleckom podujatí storočia. A pritom je to hnus nad hnus.

Vraj ide o kultúrno-umeleckú akciu proti internetovému hejtu. Fíha ! Čudné, lebo robiť čosi, čo cielene útočí na iné skupiny obyvateľov mimo vlastnej bubliny nie je proti-hejt ale meta-hejt /hejt o hejte/ resp. je to oveľa väčší hejt, než je ten, ktorý je anti-hejtovým hepeningom pranierovaný.

Na „predstavení“ čítajú slniečkársky orientované „osobnosti“ urážlivé odkazy, ktoré dostali na sociálnych sieťach a v diskusiách ženy-exponentky liberálno-progresivistickej časti spektra spoločenského života na Slovensku. Medzi chudinkami -obeťami hejtovania sú napr. Čaputová, Cigániková, Kolíková…a samozrejme aj pani riaditeľka DPOH Schulzová samotná. Nuž, výrazivo statusov, ktorými občania ocenili ich pôsobenie vo verejnom živote je naozaj drsné a nepekné. Čosi také by sa do verejného priestoru v žiadnom prípade nemalo dostávať. O tom nie je žiadna diskusia…

-Čo však stojí za diskusiu, je politicky jednostranný výber obetí hejtovania. Ten je tak nespravodlivý, že narúša ba popiera eticky pozitívny či očistný zmysel akcie – a mení ju na to, čo som uviedol v úvode – na hejt o hejte, na meta-hejt či megahejt, teda ešte nechutnejší a agresívnejší produkt deviantnej občianskej angažovanosti, než sú hejty proti Čaputovej, Kolíkovej či Schulzovej.

Autori hepeningu arogantne „zabudli“ na spoločensky exponované ženy na druhej strane politického a umeleckého spektra. „Zabudli“ na ženy-vlastenky, ktoré sa stali obeťami rovnako odporných internetových útokov než Čaputová a spol. Zabudli na hejty voči ženám ako sú Šimkovičová, Santusová, Tabaková, Beňová, Neveďalová, Vaľová, Belousová, Saková, Dolinková, Žitná, Vincoureková, Sima Martausová… No a keby navštívili blogovisko portálu Pravdy a pozreli sa na úroveň statusov pod článkami pro-národne orientovaných blogeriek či diskutérok: regulienka, Nina.R, malinová, devana, luna, elenaistvanova, ramgad, ryzoviste, parížanka a i….-tak museli utekať k oknu alebo na toaletu.

Ich utrpenie Schulzová a spol. si akosi „nevšimli“. Ignorovali a ignorujú ho, lebo veď ide o útoky na tie ženy, ktoré si /ako Santusová/ nadávky a vyhrážky napr kopancom do vaginy asi zaslúžia. Podľa Schulzovej a spol. je nadávanie na vlastenecky orientované ženy zrejme zaslúženou reakciou verejnosti na ich postoje. To iba nadávanie na Čaputovú a spol. je hejt, je čosi čo je veľmi veľmi fuj.

-Nuž veru fuj, -ale fuj na takúto pseudo-umeleckú primitívnu propagandistickú produkciu. Fuj na takýto slniečkársky liberárno-progresivistický mega-hejt. Fuj na to, že sa čosi takéto môže v hlavnom meste Slovenska-Bratislave, v divadle nesúcom meno najväčšieho slovenského básnika -vlastenca – P.O.Hviezdoslava objaviť. Fuj, že sa to objavuje v marci, ktorý sa spája s rôznymi slovenskými výročiami a napr. aj oslavami dňa žien. Fuj.

„Súžitie“ Bombica s Havranom na STVR – možné či nemožné ?

12.06.2024

Nebuďme ako oni. Vymeňme Machaja za niečo, čo má aspoň trochu manažérske schopnosti. Vymieňajme. No netrhajme aj s koreňmi. Bolo by mi totiž smutno za inšpiráciou, akú predstavujú múzy typu Jančkárovej, Frindta, Havrana, Makaru a pod. Keby bolo na mne, ponechal by som im priestor niekde na dvojke alebo v menej exponovanom čase. Nech vyvažujú to, čo prinesú do vysielania [...]

Matovič kritizuje Šimečkovu progresívno-liberálnu totalitu

10.06.2024

„Progresívne Slovensko musí poraziť Smer !“- Takúto protificovskú ideovú a mobilizačnú totalitu kritizoval včera pri rozbore výsledkov volieb do EP predseda hnutia Slovensko Igor Matovič. Podľa neho je takéto uvažovanie a konanie slovenských opozične naladených voličov krátkozraké a škodlivé. – Výnimočne mu musím dať za pravdu. Akékoľvek nesúrodé [...]

Víťazstvo Šimečku, ktoré Smer, Republiku a Hlas nadmieru poteší

09.06.2024

Gratulujem progresívnym liberálom k víťazstvu v eurovoľbách. Konečne sa slniečkárom podarilo vyšolíchať po sérii prehier aspoň jedno víťazstvo. Je to víťazstvo totálneho zjednotenia všetkého, čo malo progresívne ruky a liberálne nohy a čo sa takmer do posledného priaznivca objavilo pri volebných urnách. Je to víťazstvo, za ktoré liberáli z SaS a Demokratov [...]

zelenskyj, summit, švajčiarsko, ukrajina,

Zelenskyj: Keby Rusko malo záujem o mier, nebola by žiadna vojna

15.06.2024 20:45

Na mierovom summite o Ukrajine vo Švajčiarsku sa zúčastňuje viac ako 90 krajín a osem medzinárodných organizácií.

francúzsko, Protest, krajná pravica

Desaťtisíce Francúzov protestovali proti krajnej pravici, môže vyhrať predčasné voľby

15.06.2024 19:53

Francúzsky prezident Macron vyhlásil predčasné voľby po neúspechu svojho centristického tábora v minulotýždňových eurovoľbách.

žilina, polícia,

Otrasný nález. V meste Rajec našli bezvládne telo novorodenca

15.06.2024 19:14, aktualizované: 20:20

Stať sa tak malo vedľa materskej škôlky.

Peter Pellegrini, inaugurácia

Bude Pellegrini nadstranícky? Bude z neho skôr Gašparovič než Kováč, hovoria odborníci. Podporu koalície ešte bude potrebovať

15.06.2024 19:00

Politológovia nepredpokladajú, že sa Pellegrini voči vláde bude vymedzovať. Podporu koalície ešte bude potrebovať pri prípadnej opätovnej kandidatúre. Môže však prekvapiť.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 776
Celková čítanosť: 2921364x
Priemerná čítanosť článkov: 3765x

Autor blogu

Kategórie