Založ si blog

Človečenský Pellegrini rozobral robota korčoka na súčiastky

Peter Pellegrini sa zlepšuje od diskusie k diskusii. Vďaka intelektovej prevahe sa stáva režisérom súboja nielen so strojom menom korčok ale už aj s nepriateľsky naladenými moderátormi. Diskusia v rtvs to v plnej miere potvrdila.

P.Pellegrini vyhral v dnešnej diskusii v STV1 na celej čiare. Nad robotom korčokom ale aj nad prerušovačkou Jančkárovou či zákerníkom Makarom. Pellegrini sa prioritne venoval svojmu programu, kým robot korčok si išiel to svoje, -na čo bol naprogramovaný. Zasypával štúdio protivládnymi frázami a floskulami. A spestroval to podprahovými invektívami. Problém bol, že neprišiel s ničím novým a pre Pellegriniho nebol problém rozbiť korčokove konšpirácie na súčiastky.

Som rád, že Pellegrini dostal priestor aj na to, aby vysvetlil, prečo sa uchádza o hlasy národne orientovaných harabinovcov. Pellegrini pomenoval minimálne tri body, v ktorých sa program Harabina a Pellegriniho spája. Je to koniec servility SR voči EU a NATO, je to odmietnutie zrušenia práva veta v EU a NATO a je to zastavenie štátnej vojenskej podpory Ukrajine a úsilie o okamžité prímerie na Ukrajine. Pellegrini ukázal, že sa s Harabinom spája na platforme slovenskej štátnej suverenity. Rozdiely, ktoré tu medzi nimi sú, netýkajú sa cieľa ale iba cesty ako túto suverenitu SR naplniť.

Aká je oproti tejto koncepcii úbohá konštrukcia tzv. moderného vlastenectva robota korčoka. Jeho vlastenectvo je začlenenosť vo svete Západu a stotožnenie sa s hodnotami Západu. – Nuž, milý Korčok, -toto nie je vlastenectvo – toto je definícia SERVILITY. Toto je presne to, čomu všetci skutoční Slováci hovoria NIE.

-Po poslednej diskusii je jasné, koho si Slováci zvolia za prezidenta. Zvolia si úprimnosť, autenticitu a hrdosť na prácu svojich predkov, pýchu na našu krajinu a na zvyky, tradície a hodnoty nášho národa. Zvolia si skutočné človečenské vlastenectvo.

-A zvolia si do prezidentského kresla človeka, ktorý to aktuálne stelesňuje. Zvolia si za slovenského prezidenta Petra Pellegriniho.

Dobrá správa pre PS, Olano a SaS

16.04.2024

Všimli ste si to ? Koalícii Smer, Hlas a SNS sa podarilo splniť predvolebný sľub o znížení cien potravín, o poklese inflácie a oživení investičnej výstavby. Dobrá správa pre Šimečku, Matoviča, Grohlinga – či nie ? Aspoň trocha útechy pre občanov pred tým, než Kamenický a spol. začnú realizovať tvrdý no nevyhnutný reštrikčný masaker…. Zatiaľ je to [...]

Jančkárová – generátor politickej nenávisti

14.04.2024

Každému súdnemu človeku, ktorý sledoval dnešný“moderátorský“ výkon Marty Jančkárovej na STV1 musí byť už jasné, prečo je potrebné spravodajské a publicistické relácie RTVS totálne prekopať, vymeniť v nich dramaturgiu a personál. Jančkárová väčšinu svojho „moderátorského“ času venovala politickej polemike s podpredsedom NRSR a poslancom [...]

Šimečka je najkrajší, najmúdrejší a najlepší hasič

14.04.2024

Dementi /toto nie je oslovenie nikoho dôležitého, toto späťvzatie článku, ktorý tu mal byť ešte do obeda no už nie je…/. Nie je pravda, že pán Šimečka je čosi ako „pyroman“. Nie je pravda, že pán Šimečka chodí do Bruselu zakladať ohníky, v ktorých majú zhorieť peniaze pre SR, – aby potom vyzýval vládu SR hasiť. Pravda je, že pán Šimečka je [...]

Russia Ukraine War

Chýbali rakety, zničili elektráreň. Zelenskyj sa hnevá, že Ukrajine chýba ochrana, akú dostal Izrael

16.04.2024 15:07

Volodymyr Zelenskyj sa sťažuje, že Izraelu pomohli spojenci ochrániť vzdušný priestor pred útokom Iránu, ale od neba nad Ukrajinou dávajú ruky preč.

Filip Kuffa

Výbor neprijal uznesenie k preletu vrtuľníka s Kuffom nad národným parkom

16.04.2024 14:57

Kuffa mal helikoptérou letieť bez povolenia ponad najprísnejšie chránené územia Malej Fatry, čím sa mali ohroziť napríklad hniezdiace vzácne vtáky.

ČR SR politika premiér Fico návšteva prvá

Prieskum: Za urovnanie vzťahov s Českom je 70 percent Slovákov

16.04.2024 14:15

Opačný názor má 17 percent populácie.

mobil, sledovanie, telekomunikácie

Špionážnym softvérom Pegasus mala bývalá poľská vláda sledovať vyše 500 ľudí

16.04.2024 13:36

Nová poľská koaličná vláda obvinila predchádzajúcu vládu strany PiS, že systém Pegasus použila na sledovanie osôb spojených s vtedajšou opozíciou.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 755
Celková čítanosť: 2809753x
Priemerná čítanosť článkov: 3722x

Autor blogu

Kategórie