Je Korčok fašista ? Hlas ľudu-hlas boží. Mlčanie ľudu-hlas diabla…

Česi sa rozhodli pomôcť Slovákom v boji proti fašizmu. Cez ironicky znejúcu „mládežnícku“ organizáciu „Mladí proti fašizmu“ zorganizovali a zaplatili dva vlaky slniečkárskych aktivistov, ktorých dovezú z Česka na Slovensko, aby títo v Čechách žijúci krajankovia zajtra tu pre nás zvolili antifašistického prezidenta. – Zjavne Petra Pellegriniho, ktorý sa celý svoj politický život hlási k jasnému a nekompromisnému anti-fašizmu.

No hej, ten jeho rival -Ivan Korčok- má síce tisíc hendikepov, ktoré mu znemožňujú stať sa prezidentom, – ale že by bol Ivan Korčok fašista ? To sa mi nechce veriť. Korčok síce 30 rokov oddane slúžil záujmom bruselskej panskej rasy Angloameričanov a Frankov, no na Hitlera sa nahlas nikdy neodvolával. Dokonca aj šekom z cifrou 18 sa vyhýbal…-

-Takže nie je to obvinenie „mladých“ antifašistov, že je KORČOK FAŠISTA predsa len trochu zveličené ?

PS: Medzinárodná slniečkárska internacionála trhá rekordy v predvolebnej propagande, – samozrejme napospol v prospech I.Korčoka. Najmä v Bratislave lovia korčokovci každý jeden hlas. Špárajú v každej škáre, naťahujú svoje predátorské paprčky z každej poštovej schránky. Za každú cenu chcú, aby pol milióna Bratislavčanov a ďalší pol milion meštiakov z krajských miest prevalcovali zvyšné 4 a pol milióna Slovákov. Slniečkári sa usilujú nanútiť viac ako štvornásobne početnejšej skutočne SLOVENSKEJ väčšine svoj liberálno-progresivistický, sorosovský pohľad na svet. Jedným z dôkazov lovu každého jedného bratislavského hlasu je fakt, že napr. len v Petržalke vydali úrady volebné hlasovacie preukazy väčšiemu počtu ľudí ako v prípade septembrových parlamentných volieb !

Nuž, všetko je v rukách Slovákov. Ak pôjdu na voľby, budú mať prezidenta SLOVÁKA, podľa vlastného gusta. Ak sa dajú médiami znechutiť a „hnusnú politiku“ budú ignorovať, potom im Bratislavčania zvolia a na 5 rokov nanútia robotického suchára s umelou inteligenciou a oddaného sluhu Bruselu a Washingtonu – pána Ivana Korčoka.

Všetko je v rukách Slovákov z vidieka. Ľudí práce z dedín a miest od Záhoria po Vihorlat, od Babej hory po Štúrovo.

Všetko je v rukách národa. Buď zostane doma a politiku prenechá panským huncútom z kaviarní, alebo sa postaví na nohy a zvolí si do prezidentského úradu svojho slovenského človeka.

Hlas ľudu, hlas boží. Mlčanie ľudu, – hlas diabla.

Matovič KLAME: priemerná mesačná hrubá mzda Rumunsko 2024: 1316 eur, SR: 1748 eur

17.10.2025

Starý známy klamár Matovič sa na dnešnej TB nezaprel. TB začal klamstvom-vraj nás už v priemernej mzde predbehlo aj Rumunsko. Nie je to pravda, priemerná mesačná hrubá mzda Rumunska podľa AI bola v 2024 1316 eur. Na Slovensku bola v roku 2024 priemerná mesačná hrubá mzda 1748, -eur. Na Slovensku bola teda mzda o 432 eur mesačne vyššia ako v Rumunsku. Podľa Eures je priemerná [...]

Trump sa z obchodníka mení na podvodníka

15.10.2025

Doslova pred očami sa Trump mení na primitívneho hazardéra, podvodníka, blafujúceho klamára, hrajúceho s falošnými kartami. Dôkaz ? Nech sa páči. Trump na stretnutí so svojim nohsledom, argentínskym prezidentom Javierom Mileyom oznámil, že sa združenie BRICS rozpadá, lebo jeho členovia sa zľakli ničivých amerických ciel a prosia Washington o zľutovanie. – [...]

Monika Todová nechce,aby o nej Fico tvrdil, že sa má dobre !

13.10.2025

Monika Todová včera zo svojho útulku v Denníku N vypustila hlášku, podľa ktorej dal Fico príkaz, aby sme do sveta šírili ako sa tu na Slovensku máme dobre. Monika Todová ostro protestuje. Ona sa vo svojom miliónovom apartmáne pod Slavínom dobre nemá. Asi jej chýba, že pri dome nemá palmový háj, jazero s plážou a lyžiarsky vlek. Monika Todová nesúhlasí, že sa na [...]

mimoriadne1, mim1, smrť, úmrtie, zomrel, sviečka, kahanec

Vo veku 91 rokov zomrela Sofia Corradiová, zakladateľka programu Erasmus

19.10.2025 16:13

Program v súčasnosti využíva viac ako 15 miliónov študentov.

Poslanec Hlasu Ján Ferenčák, minister práce Erik Tomáš

Hlas podrží Migaľa. O Ferenčákovi sa ešte budú radiť: Ak sa sám vylučuje, potom je nepotrebný, hovorí Tomáš

19.10.2025 16:00

Ako sa Hlas zachová v prípade ministra Migaľa a poslanca Ferenčáka?

Vatican / Pope / Leo XIV /

Pápež svätorečil sedem osôb vrátane bývalého satanistického kňaza. Prvých svätých má Venezuela

19.10.2025 15:43

Ide o druhú kanonizáciu, ktorú Lev XIV. uskutočnil od svojho májového nástupu do čela katolíckej cirkvi.