Smer SSD má podľa Polisu takmer 25% – prečo to médiá utajujú ?

Najnovší prieskum agentúry Polis nie je pre naše mainstreamové liberálne médiá zdá sa, kóšer. Nevonia im, že sociálnodemokratické strany majú spolu vyše 35%. Nevonia im, že by na vznik ľavicovo-národniarskej vlády stačila bez dvoch poslancov trojkoalícia Smer+Hlas+SNS. Koaličný potenciál Smeru rozširuje Republika, Sme rodina a pro-orbánovská maďarská Aliancia. /Podrobné výsledky priniesol portál STV/.

Nuž nie sú to dobré správy pre liberálne orientovaných majiteľov masmédií. Nečudo, že sa to ich televízie, rádiá a internetové noviny snažia „zatajiť“. Miesto informácií o prieskume Polisu dostal dnes v mainstreame priestor pre barnumskú reklamu Matovič a jeho trestné oznámenie na Kaliňáka a spol. resp. akási dievčinka, čo švitorila čosi o boji proti plagiátom. Snaživci ukazovali dnes aj Sulíka na Východe, – akoby on vymyslel automobilku Volvo. Pritom prvé kontakty v tejto oblasti rozohrali ešte Fico a Pellegrini. – Keď sa neúnosne veľký priestor venuje skrytej liberálnej propagande, potom je prirodzené, že pre závažné informácie priestor nezostane.

Už to tu do volieb budeme musieť s tými zbulvarizovanými proliberálnymi médiami nejako vydržať. Ale po voľbách to bude treba aj v mediálnej politike trochu poupratovať.

Diana Štrusová to robí dobre

24.06.2026

Teda aspoň zatiaľ, – aby som nechválil deň pred večerom. Ta3 konečne vytvára podmienky pre akú-takú mediálnu normalitu. Na jednej strane tajný progresívny liberál milovník fleš-kultúry Braňo Král, na druhej strane páni z konzervatívno-suverenistického Markeru. A k tomu všetkému Diana Štrusová a jej príručný dobro-zlý mudrlant Eduard Chmelár. Dnes v stredu [...]

Kto tu vládne-opozícia či Smer,Hlas a SNS ?

23.06.2026

Sú dni, keď človeka prekvapí zhluk poriadnych politických, mediálnych a právnických svinstiev. Takým dňom je asi aj dnešný utorok. No veď posúďte sami: agentúra SITA vyhodila zo zamestnania reportérku Anitu Radi; prečo ? pretože vraj popri práci v SITA púšťala rozhovory s rôznymi kontroverznými politikmi a kládla im provokačné otázky /Matovičova a Pročka sa napr. [...]

CHMELÁR a PRAVDA o Ficovom názorovom obrate

23.06.2026

Existujú veštci, ktorým keď nevyjde veštba, snažia sa realitu prekrútiť tak, aby sa im z veštby aspoň niečo splnilo. Takýto je aj všemudrc Chmelár. Spolu opozičnými politikmi a novinármi po ukončení Orbánovej moci predpovedal, že sa R.Fico rýchlo odkloní od „proorbánovských“ postojov k EU a ku UA a začne spievať tak, ako mu to noty z EK prikážu. – A [...]

Zelenskyj, Putin

Zelenskyj hovorí o presne vypočítanom pláne. Čaká na pomoc, ktorá má zlomiť Moskvu

25.06.2026 12:00

Ukrajina prinúti Rusko „zvoliť si mier“, tvrdí Zelenskyj.

kubina

Pasca, spravodajská hra alebo „obrovský prúser“ Šutaja Eštoka? Advokát Kubina dostal z polície utajovanú zásielku

25.06.2026 11:39

Podľa Kubinových informácií takúto zásielku dostali aj jeho klientim, policajti okolo Jána Čurillu.

cudzinecká polícia

Policajtka si s manželom roky nechala preplácať kolky, štát pripravili o 76-tisíc eur

25.06.2026 11:22

Na refundovanie používali pobočky pošty.

Pokrovsk, antény

VIDEO: Ukrajinci režú Rusom nervy v Pokrovsku. Vo veľkom tam ničia antény a dronové základne

25.06.2026 11:20

Ukrajinské sily počas operácie v Pokrovsku útočia na komunikačnú a logistickú infraštruktúru ruských jednotiek.