Založ si blog

Človečenský Pellegrini rozobral robota korčoka na súčiastky

Peter Pellegrini sa zlepšuje od diskusie k diskusii. Vďaka intelektovej prevahe sa stáva režisérom súboja nielen so strojom menom korčok ale už aj s nepriateľsky naladenými moderátormi. Diskusia v rtvs to v plnej miere potvrdila.

P.Pellegrini vyhral v dnešnej diskusii v STV1 na celej čiare. Nad robotom korčokom ale aj nad prerušovačkou Jančkárovou či zákerníkom Makarom. Pellegrini sa prioritne venoval svojmu programu, kým robot korčok si išiel to svoje, -na čo bol naprogramovaný. Zasypával štúdio protivládnymi frázami a floskulami. A spestroval to podprahovými invektívami. Problém bol, že neprišiel s ničím novým a pre Pellegriniho nebol problém rozbiť korčokove konšpirácie na súčiastky.

Som rád, že Pellegrini dostal priestor aj na to, aby vysvetlil, prečo sa uchádza o hlasy národne orientovaných harabinovcov. Pellegrini pomenoval minimálne tri body, v ktorých sa program Harabina a Pellegriniho spája. Je to koniec servility SR voči EU a NATO, je to odmietnutie zrušenia práva veta v EU a NATO a je to zastavenie štátnej vojenskej podpory Ukrajine a úsilie o okamžité prímerie na Ukrajine. Pellegrini ukázal, že sa s Harabinom spája na platforme slovenskej štátnej suverenity. Rozdiely, ktoré tu medzi nimi sú, netýkajú sa cieľa ale iba cesty ako túto suverenitu SR naplniť.

Aká je oproti tejto koncepcii úbohá konštrukcia tzv. moderného vlastenectva robota korčoka. Jeho vlastenectvo je začlenenosť vo svete Západu a stotožnenie sa s hodnotami Západu. – Nuž, milý Korčok, -toto nie je vlastenectvo – toto je definícia SERVILITY. Toto je presne to, čomu všetci skutoční Slováci hovoria NIE.

-Po poslednej diskusii je jasné, koho si Slováci zvolia za prezidenta. Zvolia si úprimnosť, autenticitu a hrdosť na prácu svojich predkov, pýchu na našu krajinu a na zvyky, tradície a hodnoty nášho národa. Zvolia si skutočné človečenské vlastenectvo.

-A zvolia si do prezidentského kresla človeka, ktorý to aktuálne stelesňuje. Zvolia si za slovenského prezidenta Petra Pellegriniho.

Miesto falošného zmierovania uznajte, že tu zákonne vládne Smer+Hlas+ SNS. /Pán Fabián, pán Lovaš ďakujem za vaše príspevky/

19.05.2024

Vždy ma poteší, keď niekto iný napíše alebo povie čosi, čo treba povedať a napísať a ja sa o to nemusím postarať. Stačí iba čítať. Tak aj teraz. Na blogovisku Pravdy sa objavil článok podľa mňa najkvalitnejšieho blogera Pravdy – pána Fabiána. Článok práve dali na titulku, prečítajte si ho. Obsahuje skvelú analytickú časť a bystré úsudky, ktoré z [...]

Fico, Kuciak, Židia siali vietor, žali búrku

17.05.2024

Kto všetko ten vietor sial a búrku žal ? Nuž podľa logiky platnej ako norma tohto blogoviska to boli napríklad: Kuciak, ktorý toľko svojimi článkami provokoval, až zožal búrku, LGBTI komunita, ktorá sa toľko pretrčala okolo teplárne, až zožala búrku, Kórejci, Vietnamci, Iračania, Afgánci…ktorí tak dlho nadávali na USA až zožali búrku, Židia, ktorí tak dlho [...]

Slušná otázka pre administrátora tohto blogoviska

16.05.2024

Dovoľte sa slušne spýtať iba jednu otázku – prečo je na blogovisku príspevok blogera pod prezývkou „karol“ pod nadpisom „Kto seje vietor zožne búrku ?“ Tento blog de facto schvaľuje atentát na premiéra a tvrdí, že ho svojim správaním vyprovokoval sám predseda vlády. Článok podľa mňa nie je iba nemravný a v rozpore s pravidlami blogovania ale [...]

lietadlo, Boeing 777

Smrť na palube Boeingu: lietadlo sa dostalo do silných turbulencií, viezlo takmer 240 ľudí

21.05.2024 14:10

V oblasti búrok v juhovýchodnej Ázii sa však dostalo do silných turbulencií a muselo núdzovo pristáť na medzinárodnom letisku Suvarnabhumi v Bangkoku.

Michal Šimečka

Šimečka: Atentát na Fica nie je bianko šek na okresávanie slobody médií alebo občianskej spoločnosti

21.05.2024 14:01

Opozičné hnutie Progresívne Slovensko ocenilo jednomyseľné prijatie uznesenia o odsúdení útoku na premiéra Fica v parlamente.

autobus košice

Autobus na košickej stanici zrazil chodkyňu a vliekol ju 200 metrov

21.05.2024 14:00

V čase dopravnej nehody sa v autobuse nachádzal len vodič. Jeho dychová skúška bola negatívna.

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj

Zelenského volebné obdobie vypršalo, ruská propaganda ide na plné obrátky

21.05.2024 12:40

Je vojna, voľby nemožno usporiadať a drvivá väčšina ukrajinského obyvateľstva si to dobre uvedomuje.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 768
Celková čítanosť: 2876316x
Priemerná čítanosť článkov: 3745x

Autor blogu

Kategórie